مد و پوشاک

خرید ۱۸ مدل جدید کراوات و پاپیون زنانه با قیمت مناسب

یکی از تصورات اشتباه درباره ی پاپیون این است که اکثر مردم آن را جزئی از لباس مردانه می دانند؛ در صورتی که این تصوری نادرست بوده و تنها به دلیل کاربرد آن در لباس های مهمانی آقایان، به عنوان یکی از ملزومات مد مردانه معرفی می شود. با مروری بر نحوه ی پیدایش و رواج پاپیون در اروپا به وضوح می توان دریافت که این قسم از لباس، در ابتدا توسط زنان به دنیای مد وارد شده است. اولین بار یکی از زنان دربار لویی چهاردهم، پادشاه فرانسه در قرن ۱۸، به نام مادام پومپیدور (Madame de Pompadour) در سبکی از لباس زنانه، معروف به “ایشِلِ” (échelle) از پاپیون استفاده می کند (Yarwood,1978). به تدریج با صنعتی شدن کشورهای اروپایی و ورود زنان به عرصه های اجتماعی، پاپیون با تغییراتی مختصر دوباره به مد لباس زنانه به خصوص لباس رسمی و اداری، راه پیدا می کند. به طوری که در سال ۱۹۸۰ زنان شاغل در حرفه هایی چون وکالت، بانک داری و تجارت، اغلب در شرکت های بزرگ، پاپیون می پوشیدند. این پاپیون های زنانه از نظر شکل و پارچه کاملاً شبیه نوع مردانه بود اما کمی عریض تر و بلندتر برش می خوردند.

پاپیون در مد زنانه - نیکودل

شاید به طور دقیق نتوان چگونگی راه یابی پاپیون از مد زنانه به لباس های مردانه را در زمان لویی چهاردهم بیان کرد؛ اما آنچه که مسلم است در جهت عکس این قضیه، مد یکی از راه های تعمدی برای ایجاد مردانگی و قدرت در زنان قرن بیستم بوده است. بدین ترتیب پاپیون که برای مدت ها مورد استفاده ی مردان بود، به یک باره در اوایل قرن ۲۰ مورد توجه زنان قرار گرفته و به عنوان یک سبک جدید در مد زنانه تصویب می شود. در دنیای مد این مسئله ثابت شده است که زنان کاملاً می توانند با انتخاب پوشاک مردانه، همچنان دلربایی زنانه ی خود را در حد ضرورت و گاهی به مراتب بیش تر حفظ کنند. اما مردان به هیچ وجه نمی توانند بدون متهم شدن به داشتن رفتاری زنانه، اقدام به پوشیدن لباس زنان کنند. راز بزرگی در محبوبیت و رواج لباس های مردانه میان زنان شیک پوش وجود ندارد؛ بلکه واقعیت این است که گرد هم آوردن دو ویژگی مهم یعنی احساسات زنانه و قدرت مردانه به شکلی که هر دو در یک زمان درک شود، با برخی روش ها برای ایجاد بهترین ها در مد زنانه امکان پذیر است.

تفاوت زیادی بین پوشیدن لباس های الهام گرفته از مردان و پوشیدن لباس مردانه وجود دارد. به یاد داشته باشید هر چند برخی مدها با الهام از لباس های مردانه شکل گرفته اما خصوصیات لباس مردانه را ندارند. زنان معمولاً در هنگام پوشیدن لباسی از مد مردانه، با مخلوط کردن آن با تعدادی از لوازم زنانه مانند کفش پاشنه بلند، دامن، جواهرات و … ویژگی های زنانه به آن می بخشند. همچنین آرایش های موی زنان، از دیگر روش ها برای اضافه کردن یک ویژگی زنانه به شخصیت لباس است. از طرفی نحوه ی رفتار و وضعیت مناسب، به داشتن یک ظاهر کم تر مردانه و بیش تر شبیه به یک زن کمک می کند.

پاپیون از جمله اقلامی است که خانم ها می توانند به راحتی آن را با سبک زنانه ی خود سازگار کرده و ترکیبی از ظرافت، زیبایی و غرور خلق کنند. برای اکثر طراحان همواره این سوال مطرح بوده است که چگونه پاپیون را در مد زنانه به کار برند تا به عنوان یکی از اجزای لباس، مورد پذیرش زنان قرار گیرد. امروزه این کار به سادگی تنها با ایجاد یک نگرش جدید و نو در دنیای مد و هنر، امکان پذیر است. بدیهی است که تلاش در این زمینه تنها تقلیدی کورکورانه و سرقت از مد مردانه نیست؛ بلکه هدف رواج یک مد جدید است که همه چیز آن رنگ و بویی زنانه داشته باشد. پاپیون یک قطعه ی بسیار ساده است که هر خانم با ذوقی به راحتی می تواند با استفاده از آن به ظاهر خود زیبایی ببخشد. این قسم از لباس، با وجود سادگی، کاربرد های زیادی داشته و با آن می توان ترکیب های متفاوتی ایجاد کرد. شاید استفاده از یک پاپیون در لباس های زنانه کمی مشکل بوده و مورد توجه همه نباشد؛ اما در حال حاضر کاربرد پاپیون در صنعت مد، امکانات بی پایانی به وجود آورده است.

کاربرد پاپیون در مد زنانه

یک زن با پوشیدن یک پاپیون به شکلی غیر قابل انکار مورد توجه قرار می گیرد. اما فقط شیک پوش ترین زنان می توانند یک پاپیون را با لباس خود هماهنگ کنند و اگر شما مطمئن نیستید که چگونه این کار را انجام دهید، ما در این جا به شما کمک می کنیم. باید در نظر داشته باشید که پوشیدن یک قطعه از لباس مردانه ممکن است به طور جدی با ویژگی های زنانه شما تلاقی کند. بنابراین رعایت چند نکته در سبک لباس پوشیدن زنان با پاپیون که به نوبه خود همه جا کاربرد داشته باشد، برای ایجاد ظاهری خوشایند ضروری می باشد.

استفاده از پارچه های کلاسیک با برش های زنانه در لباس، ترکیبی هماهنگ با پاپیون می سازد. به عنوان مثال، یک بلوز سفید پنبه ای با چند دکمه در بالاتنه به همراه یک دامن پشمی روی زانو و یا انواع شلوار، مکمل مناسبی برای پاپیون است. در این مورد می توان از پاپیون هایی با طرح های چاپی دارای نقوش ساده و یا کلاسیک مانند نقطه دار، شطرنجی، راه راه و انواع آن با پارچه های بافت دار، مانند پارچه های بافت جناغی و غیره بهره برد. برای ایجاد یک زیبایی خیره کننده در پاپیون حتی می توان با شجاعت بیش تری از پارچه های ظریف و توری استفاده کرد.

پاپیون در مد زنانه - نیکودل

بلوز سفید با پاپیون شطرنجی و دامن

ترکیب نوعی کت پشمی ورزشی، جلیقه، ژاکت و یا حتی شلوار های بند دار با پاپیون باعث ایجاد جلوه ی بیش تر این قطعه از لباس می شود. در ابتدا شاید این ترکیب بیش تر مردانه به نظر آید؛ اما آن می تواند در عین حال با سایر لوازم جانبی، تصویری زنانه از پوشنده ی لباس ایجاد کند. برای این منظور طلا و جواهرات ظریف مانند گردن بند، گوشواره ی حلقه ای یا یک دستبند و چند النگو به خوبی با پاپیون هایی از جنس ساتن هماهنگ شده و سبک دل پذیری از لباس با ظاهری خیره کننده خلق می کند. همچنین آرایش موهای دم اسبی بالا و یا فر شده اثرات فراوانی در جلوه ی بیش تر پاپیون دارد.

پوشیدن پاپیون با پیراهن معمولی می تواند یک روش مناسب برای ایجاد یک ظاهر آرام، در عین حال زیبا و شیک باشد. این سبک لباس که عمدتاً بین دختر و پسر تفاوتی نمی کند، برای نوجوانان و دانش آموزان مدارس کاربرد دارد. این لباس ساده شامل پیراهن دکمه دار با ژاکت و دامن یا شلوار به همراه یک پاپیون ظریف است. گاهی اوقات، افراد جوان که علاقه زیادی به پوشیدن لباس های اسپرت و غیر رسمی دارند، پاپیون را با پیراهن و شلوارهای جین به کار می برند. در اکثر موارد پیراهن های جین با پاپیون هایی بدون هیچ تزئینات ویژه و یا پاپیون با طرحی ساده ست می شوند. البته بسته به طرح و رنگ پاپیون می توان از آن با جسارت بیش تری برای افراد کم سن و سال بهره برد. اضافه کردن یک پاپیون به پیراهن جین کلاسیک، سبکی منحصر به فرد و زیبا می سازد که در عین سادگی، لباسی مناسب برای رویدادهای نیمه رسمی است.

خرید و قیمت ساسبند پاپیون و کمربند زنانه و بچگانه و دخترانه از غرفه گلگلی فروشی | باسلام

پاپیون شال گردنی ساده با پیراهن جین

در بیش تر موارد پیدا کردن یک پیراهن یا بلوز که با پاپیون شما هماهنگ باشد راحت تر از دیگر لباس ها است. البته به کار بردن یک پیراهن مناسب که کاملاً اندازه ی بدن بوده و با سایر اجزاء لباس ترکیبی متناسب ایجاد کند نیز بسیار مهم است. لازم است بدانیم که یقه همواره یک عنصر مهم در یک پیراهن است. یقه پیراهن معمولاً باید با ویژگی های صورت فردی که پیراهن را می پوشد، در تضاد باشد. این روشی برای متعادل ساختن ظاهر افراد است؛ به این صورت که اگر فردی صورتی گرد دارد، باید یقه هایی با زوایای باریک و نوک تیز بپوشد و کسی که دارای صورتی دراز و تیز است از پیراهن یقه گرد استفاده کند. این مسئله در مورد گردن افراد نیز صدق می کند؛ یعنی فردی با گردن کوتاه و کلفت باید لباس با یقه های هفت و تیز و افراد گردن باریک و بلند، یقه های گرد برای خود انتخاب کنند.

بنابراین یکی از نکات مهم هنگام استفاده از پاپیون در مد زنانه، توجه به شکل یقه لباس است. خوشبختانه لباس های زنانه به لحاظ فرم یقه دارای تنوع زیادی می باشند. یکی از این یقه ها، یقه ی پاپیونی (Bow) است که به دلیل شکلی که پس از گره خوردن پیدا می کند، با این نام خوانده می شود. در واقع این یقه متشکل از نوارهایی بلند و پهن در دو طرف لباس است که در جلوی سینه و گردن مانند پاپیون گره می خورند. یقه های دوبل روی هم در نوعی از یقه معروف به “پیتر پن۱” (peter pan) با پاپیون می تواند شگفتی زیادی در یک لباس و پیراهن خلق کند. این یقه بسیار شبیه نوع دیگری از یقه به نام “باستر براون۲ ” (Buster Brown) است؛ با این تفاوت که کمی باریک تر از آن می باشد. شکل این یقه ها به گونه ای است که معمولا به همراه یک پاپیون با رنگ متضاد، جلوه ی بیش تری می یابند. همچنین استفاده از پاپیون با پیراهن یقه ملوانی نیز راه دیگری برای خاص شدن ظاهر پاپیون است.

پاپیون با یقه معروف به “پیتر پن”

در تابستان پاپیون های گل دار با رنگ های شاد و گرم محبوبیت زیادی پیدا می کنند. این پاپیون ها معمولاً با یک بلوز ساده ست می شوند. پاپیون با رنگ های خنثی زمانی که هوشمندانه و همراه با پیراهن های رنگی به کار رود می تواند ترکیبی مناسب ایجاد کند. پاپیون های کلاسیک با رنگ قرمز و سیاه یک ترفند جالب برای هماهنگی با انواع لباس های زنانه است. در افزودن پاپیون به یک لباس زنانه علاوه بر طرح و رنگ به تناسب و هماهنگی اندازه ی آن با لباس نیز باید دقت داشت؛ زیرا با به کار بردن پاپیون در اندازه های متفاوت می توان تغییرات زیادی در لباس ایجاد کرد. طبق دستورالعمل های رایج برای استفاده از یک پاپیون در لباس آقایان معمولاً پوشیدن یک پاپیون متناسب با اندازه بدن توصیه می شود. اما در مد زنانه، این قوانین کاملاً در هم شکسته شده و به گونه ای دیگر شکل می گیرد. در مد جدید، انواع پاپیون در اندازه های متوسط، کوچک، بزرگ و بسیار بزرگ برای لباس های زنانه طراحی می شود.

پاپیون با رنگ های متنوع در لباس های زنانه نسبت به مد مردانه کاربرد بیش تری دارد. این امر ناشی از تنوع بیش تر لباس های زنانه است که امکان هماهنگ کردن آن را با سایر اجزاء لباس فراهم می سازد. این شرایط در مورد فرم و نحوه ی کاربرد پاپیون در مد زنانه نیز فراهم است؛ به صورتی که می توان از انواع آن با شکل های گوناگون در قسمت های مختلفی از لباس استفاده کرد. امروزه ما شاهد حضور پاپیون با اندازه های متفاوت در خط کمر، باسن، سینه، سر شانه، مچ و آستین و سایر قسمت های لباس زنانه هستیم. گاهی مجموعه ای از پاپیون های هم اندازه و یا کوچک و بزرگ، برای جلوه های بصری و نمایش خطوط مختلف در لباس به کار می رود. از نظر کاربردی نیز علاوه بر استفاده از آن در لباس، گاهی پاپیون را به عنوان گردنبند و یا گل سر بر روی موها و حتی در کفش های زنانه می توان دید.

تاریخچه کراوات

همانطور که از نام آن می توان حدس زد خاستگاه این اکسسوری کشور کرواسی است. کراوات از اروپای شرقی در محدودهٔ کرواسی توسط تاجران کُرُوات و بوسنی به فرانسه برده‌شد و مردم فرانسه آن را با نام کِراوات شناختند و مورد استفاده قرار دادند. این محصول که فرهنگی در بین شبه‌نظامیان جنگ نامنظم کرواسی بود، توسط تاجران برای کسب سود به‌عنوان محصول کرواسی به فرانسه صادر شد. این صادرات برای اولین بار در زمان لوئی چهاردهم در دهه ۱۶۶۰ میلادی انجام شد.

کاربرد کروات زنانه

سالهاست که استایل کت و شلوار در بین خانم ها از محبوبیت خاصی برخوردار شده است. در این پوشش خانم ها از بلوز یقه کرواتی در زیر کت استفاده می شود تا مناسب بستن کراوات بر روی آن باشد.

شما می توانید یک کراوات زنانه و باریک را با جنس کت و شلوارتان هماهنگ کنید. البته از استایل بدون کت نیز می توانید بهره ببرید. همچنین برای گرفتن عکس در آتلیه می توانید کراوات خود را با کراوات همسرتان ست کنید تا عکسی به یاد ماندنی را ثبت کنید.

استفاده از کروات زنانه با سارافون هم بسیار شیک و زیباست و دختران نوجوان هم می‌توانند از آن استفاده کنند. با بستن کروات یا پوشیدن یک بلوز یقه کرواتی زیر سارافون می‌توانید سارافن را به یک لباس رسمی شیک تبدیل کنید، هرچند این موضوع کاملاً به مدل سارافون بستگی دارد.

کروات زنانه و دستمال گردن هم در لباس پیش آهنگ‌های خانم هم کاربرد داشته و تیشرت سفید با دامن رنگی و کروات ست آن یکی از تصاویری است که پیشاهنگان را در ذهن می‌آورد.

استایل زنان on Instagram: “استایل کراوات زنانه یک استایل شیک و آراسته برای خانم ها😍😍شما هم امتحان کنید👏👏 ونظرتون رو بگید✍✍… | Women ties, Girls in ties, Fashion

جنس کراوات زنانه

کراوات زنانه از جنس‌های مختلفی در بازار موجود است. بیشتر مواقع برای این نوع کروات از پارچه‌هایی مانند ابریشم و ساتن استفاده می‌شود تا گره کروات ظریف از آب در بیاید و حس کروات‌های مردانه را منتقل نکند. پارچه‌ پلی استر نیز پارچه‌ دیگری است که به دلیل ایستادگی خوب برای دوخت کراوت زنانه استفاده می گردد.

انواع مدل کراوات زنانه

مدل های مختلفی از کراوات زنانه در بازار وجود دارد. الگوی کراوات زنانه تفاوتی با کروات مردانه ندارد. کروات‌های زنانه را با همان الگوی مردانه می دوزند. البته باید در نظر بگیرید الکوی کراوات زنانه باید باریک تر از کروات مردانه باشد. البته مدل‌های کروات زنانه پهن و کوتاه هم وجود دارند که الگوی متفاوتی داشته و می‌توانید متناسب با لباستان آن‌ها را انتخاب کنید.

رنگ کروات زنانه

کراوات زنانه از آن دسته اکسسوری‌هایی است که دست تان برای انتخاب رنگ آن کاملاً باز است و می‌توانید آن را با آیتم‌های مختلفی از استایلتان ست کنید. کروات مشکی در تمام جهان طرفدارن زیادی دارد و رنگ‌های ملایم مانند صورتی روشن، یاسی، کرم و رنگ‌هایی مانند زرشکی و سبز هم می‌توانند انتخاب خوبی برای یک کروات زنانه جدید باشند.

در ادامه این مطلب از راهنمای خرید کراوات و پاپیون زنانه توجه شما را به۲۵ مدل برتر از این نوع محصولات جلب می نماییم. ناگفته نماند تمام این محصولات از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت نیز می باشند. شما عزیزان می توانید با مطالعه هر مورد به اطلاعات بیشتر در خصوص محصول انتخابی تان دست پیدا کنید.


کراوات زنانه مدل GF-SO1756-BK

کراوات زنانه مدل GF-SO1756-BK

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  طرح‌دار
 • توضیحات جنس
  مایکروفایبر
 • جزئیات
  پارچه مایکروفایبر لطیف
 • لایی اورجینال
 • طرح های زیبا
 • نگهداری
  فقط خشکشویی
 • کد کالای محصول
  GF-SO1756-BK

تصاویر، قیمت روز و خرید


پاپیون مدل بال ۵۶

پاپیون مدل بال 56

مشخصات

 • جنس
  ساتن
 • طرح
  ساده
 • جزئیات
  دارای بند تنظیم سایز
 • مناسب اقایان و بانوان
 • دولا دوخت
 • قابلیت باز و بسته شدن نگین

تصاویر، قیمت روز و خرید


پاپیون مردانه کد ۱۱۴

پاپیون مردانه کد ۱۱۴

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  طرح‌دار
 • توضیحات جنس
  دارای بند دورگردنی تنظیم شونده با قفل کشویی است
 • جزئیات
  قابل شستشو با آب ۳۰درجه
 • نگهداری
  طرح و رنگ پارچه ثابت و قابل شستشوی همیشگی

تصاویر، قیمت روز و خرید


پاپیون کد ۱۰۴

پاپیون کد 104

مشخصات

 • جنس
  الیاف نخی
 • طرح
  طرح‌دار

تصاویر، قیمت روز و خرید


پاپیون زنانه مدل ۱۲

پاپیون زنانه مدل 12

مشخصات

 • جنس
  ساتن
 • طرح
  ساده
 • جزئیات
  قابلیت تنظیم سایز
 • قابلیت بازو بسته شدن نگین
 • مناسب اقایان و بانوان
 • دولا دوخت

تصاویر، قیمت روز و خرید


ست پاپیون و دستمال جیب و دکمه سردست مردانه مدل GF-1938-BK

ست پاپیون و دستمال جیب و دکمه سردست مردانه مدل GF-1938-BK

مشخصات

 • جنس
  ساتن
 • طرح
  طرح‌دار
 • توضیحات جنس
  مایکروفایبر (ابریشم مصنوعی)
 • جزئیات
  ست پاپیون و دستمال جیب و دکمه سردست
 • نگهداری
  فقط خشکشویی

تصاویر، قیمت روز و خرید


کراوات زنانه مدل GF-ST1759-BR

کراوات زنانه مدل GF-ST1759-BR

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  طرح‌دار
 • توضیحات جنس
  مایکروفایبر
 • جزئیات
  پارچه مایکروفایبر لطیف
 • لایی اورجینال
 • طرح های زیبا
 • نگهداری
  فقط خشکشویی
 • کد کالای محصول
  GF-ST1759-BR

تصاویر، قیمت روز و خرید


پاپیون بو بای منصوری مدل Simple dark orange

پاپیون بو بای منصوری مدل Simple dark orange

مشخصات

 • جنس
  چرم
 • طرح
  ساده , طرح‌دار
 • توضیحات جنس
  چوب: گردوی آمریکای شمالی
 • بند: چرم نرم
 • مرکز: ریسمان کاغذی Artisanal اتریش
 • جزئیات
  ساخته شده در ونکوور کانادا.

تصاویر، قیمت روز و خرید


پاپیون زنانه مدل Rt 109

پاپیون زنانه مدل Rt 109

مشخصات

 • جنس
  ساتن
 • طرح
  ساده
 • جزئیات
  دولا دوخت
 • شکیل و زیبا
 • دارای بند تنظیم

تصاویر، قیمت روز و خرید


یقه تزئینی زنانه مدل هالزی کد ۰۲۰

یقه تزئینی زنانه مدل هالزی کد 020

مشخصات

 • جنس
  چرم
 • طرح
  ساده
 • توضیحات جنس
  چرم مصنوعی
 • مناسب برای سایز های مختلف
 • نگهداری
  در صورت تا شدن با سشوار آن را صاف کنید

تصاویر، قیمت روز و خرید


پاپیون مدل هندوانه کد ۱۱۶

پاپیون مدل هندوانه کد ۱16

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  طرح‌دار
 • توضیحات جنس
  طرح و رنگ ثابت است
 • کاملا قابل شستشو

تصاویر، قیمت روز و خرید


ست کراوات و دستمال جیب مردانه مدل TL-NAVY

ست کراوات و دستمال جیب مردانه مدل TL-NAVY

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  طرح‌دار
 • نگهداری
  شستشو و اتو کشی با حرارت ملایم انجام شود.
 • کد کالای محصول
  TL-NAVY BLUE
 • کشور مبدا برند
  ترکیه

تصاویر، قیمت روز و خرید


پاپیون زنانه مدل Jk 78

پاپیون زنانه مدل Jk 78

مشخصات

 • جنس
  ساتن
 • طرح
  ساده
 • جزئیات
  دولا دوخت
 • شکیل و زیبا
 • دارای بند تنظیم

تصاویر، قیمت روز و خرید


کراوات زنانه مدل S 14

کراوات زنانه مدل S 14

مشخصات

 • جنس
  نخ
 • طرح
  طرح‌دار
 • توضیحات جنس
  نمد درجه یک

تصاویر، قیمت روز و خرید


پاپیون زنانه مدل Pa 09

پاپیون زنانه مدل Pa 09

مشخصات

 • جنس
  ساتن
 • طرح
  ساده
 • جزئیات
  دارای بند و قَزَن تنظیم
 • دولا دوخت
 • ساتن براق

تصاویر، قیمت روز و خرید


کراوات کد ۰۰۱۳

کراوات کد 0013

مشخصات

 • جنس
  ساتن
 • طرح
  ساده

تصاویر، قیمت روز و خرید


پاپیون بو بای منصوری مدل WOMAN INFINITY DARK WHITE

پاپیون بو بای منصوری مدل WOMAN INFINITY DARK WHITE

مشخصات

 • جنس
  چرم
 • طرح
  ساده , طرح‌دار
 • توضیحات جنس
  چوب: گردوی آمریکای شمالی
 • بند: چرم نرم
 • مرکز: ریسمان کاغذی Artisanal اتریش
 • جزئیات
  ساخته شده در ونکوور کانادا.
 • ابعاد ۹ x 3.5 سانتیمتر

تصاویر، قیمت روز و خرید


پاپیون مردانه کد ۱۰۲

پاپیون مردانه کد 102

مشخصات

 • جنس
  الیاف نخی
 • طرح
  ساده

تصاویر، قیمت روز و خرید


پاپیون مردانه کد ۱۱۱

پاپیون مردانه کد ۱۱۱

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  طرح‌دار
 • توضیحات جنس
  دارای بند دورگردنی تنظیم شونده با قفل کشویی است
 • جزئیات
  طرح و رنگ پارچه ثابت و قابل شستشوی همیشگی
 • نگهداری
  قابل شستشو با آب ۳۰درجه

تصاویر، قیمت روز و خرید


ست پاپیون و دستمال جیب مردانه مدل GF-1936-W

ست پاپیون و دستمال جیب مردانه مدل GF-1936-W

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  ساده
 • توضیحات جنس
  مایکروفایبر (ابریشم مصنوعی)
 • جزئیات
  ست پاپیون و دستمال جیب و دکمه سردست
 • نگهداری
  فقط خشکشویی
 • کد کالای محصول
  GF-1936-W

تصاویر، قیمت روز و خرید


کراوات زنانه مدل GF-SO1758-BK

کراوات زنانه مدل GF-SO1758-BK

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  طرح‌دار
 • توضیحات جنس
  مایکروفایبر
 • جزئیات
  پارچه مایکروفایبر لطیف
 • لایی اورجینال
 • طرح های زیبا
 • نگهداری
  مایکروفایبر
 • فقط خشکشویی
 • کد کالای محصول
  GF-SO1758-BK

تصاویر، قیمت روز و خرید


پاپیون کد ۱۰۷

پاپیون کد 107

مشخصات

 • جنس
  الیاف نخی
 • طرح
  طرح‌دار

تصاویر، قیمت روز و خرید


پاپیون مردانه کد ۱۰۱

پاپیون مردانه کد 101

مشخصات

 • جنس
  الیاف نخی
 • طرح
  طرح‌دار

تصاویر، قیمت روز و خرید


پاپیون زنانه مدل Talla 12

پاپیون زنانه مدل Talla 12

مشخصات

 • جنس
  ساتن
 • طرح
  ساده
 • جزئیات
  دارای بند تنظیم
 • دولا دوخت

تصاویر، قیمت روز و خرید


کراوات مانگو مدل ۲۳۰۴۰۵۵۸ تک سایز

کراوات مانگو مدل 23040558 تک سایز

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  ساده
 • توضیحات جنس
  تهیه شده از ۱۰۰% پلی استر
 • جزئیات
  این کروات مردانه دارای پارچه ساده است
 • مناسب استفاده روزمره
 • عرض کراوات ۵.۵ سانتی متر است
 • نگهداری
  شستشو و خشکشویی با مواد خاص
 • از تماس با مواد سفید کننده اجتناب شود
 • اتوکشی نشود
 • از خشک کن استفاده نشود
 • کد کالای محصول
  ۲۳۰۴۰۵۵۸-Dark Navy
 • کشور مبدا برند
  اسپانیا
 • کشور تولید کننده
  چین
 • زمان تولید
  بهار / تابستان ۲۰۱۸

تصاویر، قیمت روز و خرید


پاپیون بو بای منصوری مدل IINFINITY

پاپیون بو بای منصوری مدل IINFINITY

مشخصات

 • جنس
  چرم
 • طرح
  ساده , طرح‌دار
 • توضیحات جنس
  چوب: گردوی
 • بند: چرم نرم
 • مرکز: ریسمان کاغذی Artisanal اتریش
 • جزئیات
  ساخته شده در ونکوور کانادا.

تصاویر، قیمت روز و خرید


پاپیون مدل توپ کد ۱۰۸

پاپیون مدل توپ کد 108

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  طرح‌دار
 • توضیحات جنس
  قابل شستشو با آب سرد یا ولرم

تصاویر، قیمت روز و خرید


پاپیون زنانه مدل Zx 88

پاپیون زنانه مدل Zx 88

مشخصات

 • جنس
  نخ
 • طرح
  طرح‌دار
 • توضیحات جنس
  پارچه
 • جزئیات
  دولا دوخت
 • شکیل و زیبا
 • دارای بند تنظیم

تصاویر، قیمت روز و خرید


پاپیون زنانه مدل Sd 12

پاپیون زنانه مدل Sd 12

مشخصات

 • جنس
  ساتن
 • طرح
  ساده , طرح‌دار
 • جزئیات
  دارای بند و قَزَن تنظیم سایز
 • زیبا و براق
 • قابل شستشو در ماشین لباسشویی و دست

تصاویر، قیمت روز و خرید


پاپیون مدل پیانو کد ۱۱۵

پاپیون مدل پیانو کد 115

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  طرح‌دار
 • توضیحات جنس
  طرح و رنگ ثابت است
 • کاملا قابل شستشو

تصاویر، قیمت روز و خرید


پاپیون مردانه مدل انار کد ۱۱۰

پاپیون مردانه مدل انار کد ۱۱۰

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  طرح‌دار
 • توضیحات جنس
  دارای بند دورگردنی تنظیم شونده با قفل کشویی است
 • جزئیات
  قابل شستشو با آب ۳۰درجه
 • نگهداری
  طرح و رنگ پارچه ثابت و قابل شستشوی همیشگی

تصاویر، قیمت روز و خرید


پاپیون کد ۰۰۱۷

پاپیون کد ۰۰۱۷

مشخصات

 • جنس
  ساتن
 • طرح
  ساده

تصاویر، قیمت روز و خرید


کراوات زنانه مدل GF-SO1757-BK

کراوات زنانه مدل GF-SO1757-BK

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  طرح‌دار
 • توضیحات جنس
  مایکروفایبر
 • جزئیات
  پارچه مایکروفایبر لطیف
 • لایی اورجینال
 • طرح های زیبا
 • نگهداری
  فقط خشکشویی
 • کد کالای محصول
  GF-SO1757-BK

تصاویر، قیمت روز و خرید


پاپیون مردانه مدل Io 32

پاپیون مردانه مدل Io 32

مشخصات

 • جنس
  ساتن
 • طرح
  ساده
 • جزئیات
  دارای بند تنظیم
 • براق

تصاویر، قیمت روز و خرید


پاپیون بو بای منصوری مدل Parallel

پاپیون بو بای منصوری مدل Parallel

مشخصات

 • جنس
  چرم
 • طرح
  ساده , طرح‌دار
 • توضیحات جنس
  بند: چرم نرم
 • مرکز: ریسمان کاغذی Artisanal اتریش
 • جزئیات
  ساخته شده در ونکوور کانادا.

تصاویر، قیمت روز و خرید


پاپیون بو بای منصوری مدل ARROW

پاپیون بو بای منصوری مدل ARROW

مشخصات

 • جنس
  چرم
 • طرح
  ساده , طرح‌دار
 • توضیحات جنس
  بند: چرم نرم
 • مرکز: ریسمان کاغذی Artisanal اتریش
 • جزئیات
  پاپیون دست ساز ساخته شده از چوب در ونکوور کانادا
 • ابعاد ۳.۵ . ۱۰.۵ سانتیمتر

تصاویر، قیمت روز و خرید


ضمن تشکر و امیدواری از مفید بودن این مطلب در راستای انتخاب و خرید شما، خواندن راهنمای خرید ساپورت و خرید مانتو ریرا نیز به شما توصیه می کنیم. شما مخاطبان عزیز می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه هر نوع سوال و نظر خود را با تیم پشتیبانی ورندل در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا