مد و پوشاک

۱۷ مدل کوله پشتی شیک و استاندارد زنانه و دخترانه همراه با نکاتی برای خرید بهتر این محصول

بهترین ها با ورندل

برای خرید کوله پشتی مسافرتی و مدرسه ای به چه نکاتی باید توجه کنیم ؟

خریدن یک کوله پشتی می تواند یک تجربه سخت باشد، به خصوص اگر اولین بار است که شما این کار را انجام می دهید ؛ به طور متوسط، فروشگاه کالاهای ورزشی دارای یک بخش اختصاصی، و گاهی حتی یک دیوار، پر از کوله پشتی خواهد بود.

خرید کوله پشتی

انتخاب و خرید کوله پشتی اهمیت دارد چراکه زمانی که در سرتاسر دنیا سفر می کنید، کوله پشتی تان بهترین دوست شما است همه جا با شما خواهد بود و مانند خانه تان عمل خواهد کرد پس به نکات پیشنهادی کارشناسان برای خرید کوله پشتی که در این بخش از دنیای مد ورندل گفته ایم دقت کنید.

از کجا می توان فهمید که کدام کوله پشتی برای شما مناسب خواهد بود؟

چندین عامل در فرآیند تصمیم گیری شما نقش خواهند داشت.نکات کلیدی که هنگام خرید یک کوله پشتی باید در نظر گرفته شوند عبارتند از:

 • طول سفرتان
 • مقصد مورد نظرتان
 • سبک سفر شخصیتان

در این راهنما برای خرید کوله پشتی، ما آنچه را که باید در مورد آن بدانید را به اشتراک می گذاریم و به دنبال آن هستیم تا بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید.

خرید کوله پشتی

انتخاب و خرید کوله پشتی مناسب

چگونه می توان یک کوله پشتی کامل را برای نیازهای خود خرید؟

این ۹ نکته تضمین خواهد کرد که تمام پایه های شما پوشیده شده و اطمینان حاصل کنید که شما یک خرید هوشمندانه را انجام می دهید.

۱ – راحتی:

راحتی مهم ترین عامل در انتخاب یک کوله پشتی است. اگر این درد شما را آزار می دهد، بهتر است زیاد از آن استفاده نکنید. در بدترین حالت ممکن است به خودتان صدمه بزنید. داشتن یک کوله پشتی راحت، به خصوص به شکل کمر، بندهای شانه ها و بالشتک هایش مربوط است.

کوله پشتی با یک پانل پشتی راحت، کمربند کتفی و کمربند برای دور باسن ، وزنش را در کل بدن توزیع می کند. بندهای شانه قابل تنظیم برای حصول اطمینان از این که کوله به راحتی می نشیند و فشار را بر پشتتان کاهش می دهد، مناسب است.

کانتور و لایه های پشتی از شکل طبیعی پشت کمر شما می تواند حمایت کند. شکل آن اجازه می دهد تا یک قوس طبیعی برای اطمینان از درد پشت ایجاد کند. کمربندهای دور باسن از کمر و شانه ها جدا می شوند و بخش بزرگ تری از بار را روی ماهیچه پا قرار می دهند – به شما این امکان را می دهد که بارهای سنگین تر را برای مدت طولانی حمل کنید.

کوله پشتی راحت

راحتی مهم ترین عامل در خرید کوله پشتی

نکات مهم خرید کوله پشتی

۲ – دوام:

کوله پشتی های با کیفیت، با استفاده از مواد بادوام ساخته شده اند. کوله پشتی های سنگین به طور کلی از مواد نایلونی جاذب بسیار قوی و زیپ ها و تسمه های نایلونی ساخته شده اند.

نایلون و پلی استر محبوب ترین مواد هستند. پارچه های سنگین مانند پارچه بوم، کیف های با دوامی را می سازند که برای چند سال استفاده خواهید کرد. حتی چرم هم کار می کند، اگرچه می تواند قیمت یک کیف را بالا ببرد.

رایج ترین دلایلی که مردان کوله پشتی قدیمی خود را کنار می زنند، پارگی بر روی بندهای شانه، زیپ های شکسته و کوک زده شده است. تسمه ها و بندهای شانه بیشتر در معرض پارگی قرار دارند. دوخت و نخ و جنسش را ببینید. دوخت های دوتایی بهتر است.

۳ – حفاظت از وسایل درونی:

کوله پشتی شما باید تا حدودی ضد آب باشد و نیاز به محافظت از وسایل الکترونیکی و ظریف دارد.

مواد مقاوم در برابر آب – ممکن است به کوله پشتی ضد آب ۱۰۰ درصد نیاز نداشته باشید – اما یک کیفی ساخته شده از مواد ضد آب برای حفاظت از محتویات خود نیاز دارید. کیف ساخته شده از نایلون و پلی استر گزینه های بهتری برای سفرهای خارجی و سفر با کوله پشتی هستند.

پد ها – وجود جای ویژه برای لپ تاپ و تبلت ها در کوله پشتی ها معمول هستند. مطمئن شوید که به طور ایمن برای جلوگیری از فشار آوردن به تجهیزات الکترونیکی خود به اطراف بسته شده اند.

داخل کوله پشتی

خرید کوله پشتی مناسب برای حفاظت از وسایل

انتخاب و خرید کوله پشتی مناسب

۴ – اندازه:

پیدا کردن کوله پشتی به اندازه کامل یک موضوع انتخاب فردی است که متناسب با بدن شما است و این متناسب با تمام مواردی است که باید انجام دهید. پیش از این هم در بخش دنیای مد نمناک گفتیم که هنگام خرید یک کوله پشتی، باید اندازه فیزیکی آن را آنالیز کنید – زمانی که خالی و پر است را به طور جداگانه در نظر بگیرید.

آیا این یک چارچوب سخت دارد یا خیر؟ زمانی که پر است، آیا ابعادش متناسب با مقررات اندازه خطوط هوایی استاندارد برای یک ساک دستی است؟ اگر اینطور نیست، آیا کوله پشتی تان برای پرواز خوب هست؟

تناسب مناسب یک اندازه مناسب برای طول بالاتنه تان و نیز یک اندازه راحت بر روی باسن است.

طول تنه- بعضی از کیف های موجود در اندازه های چندگانه، از کوچک تا بزرگ، که متناسب با محدوده بالاتنه هستند، در دسترس هستند.

سایز باسن – بیشتر وزن یک کوله پشتی باید توسط باسن مورد حمایت قرار گیرد.

کوله پشتی اش قابل تنظیم یک محدوده وسیعی از اندازه های مفصل ران را در خود جای می دهد.

 • کوله پشتی خیلی کوچک و متناسب با تنه ، ۴۵ سانت است.
 • کوله پشتی متوسط با تنه ۴۵ تا ۵۰ سانت است.
 • کوله پشتی بزرگ با تنه ۵ سانت به بالا متناسب هستند.

اگر کوله شما بیش از حد بزرگ باشد و یا نسبت به بالاتنه تان بسیار کوچک باشد، وزن به درستی متعادل نخواهد شد. این عدم تعادل منجر به کمردرد و یا واژگون شدن شما می شود.

سایز کوله پشتی

خرید کوله پشتی با اندازه و سایز مناسب

در خرید کوله پشتی به چیزهایی باید توجه کرد؟

۵ – نیازهای فعالیت شما:

انتخاب بین کوله روزانه، کوله پشتی کوهنوردی، کیف های مسافرتی و کوله پشتی ها کوچک می تواند هر خریداری را گیج کند. برای انتخاب درست، طراحی و ساخت کیف باید متناسب با اهداف شما باشد.

 • آیا مطمئنید که کوله پشتی تان برای تمام برنامه های مورد نیاز شما مناسب است؟
 • آیا شما پیاده روی می کنید و از یک مکان به مکان دیگر می روید و یا بیشتر روز در کلاس هستید؟
 • در هنگام پوشیدن کوله پشتی بیشتر در چه نوع از آب و هوایی هستید؟

شما به چیزی نیاز دارید که برای فعالیت های شما مناسب باشد. اگر قصد دارید از کوله پشتی به طور عمده برای مسیرهای کوتاه یا کالج استفاده کنید – یک کوله پشتی برزنتی، ایده آل است.

اگر در طی دوچرخه سواری می خواهید که از آن استفاده کنید، یک کوله پشتی نایلونی جاذب آب لازم است. یک کوله پشتی چند منظوره برای هر نوع بار کلاس مناسب است – می توانید در این کیف ها دوربین با لنز، کتاب ۷۰۰ صفحه ای، لب تاپ ۱۵ اینچی، لباس ورزشی و یا چیزهای دیگر را جای دهید.

خرید کوله پشتی مدرسه

خرید کوله پشتی با توجه به نیاز خود

خرید کوله پشتی با دوام و با کیفیت

۶ – مواد و جنس مناسب

یک کوله پشتی ساخته شده از مواد درست را انتخاب کنید تا مطمئن شوید که برای سال ها سالم باقی می ماند. موارد استفاده شده در کوله پشتی این مواردی است که نمناک به شما معرفی خواهد کرد:

کرباس کتان:

یک پارچه پنبه ای سنگین و خشن است. کرباس مدرن از مواد طبیعی و مصنوعیساخته می شود – کاهش وزن و افزایش قدرت ضد آب و قدرت از ویژگی هایش است. مزیت اصلی آن این است که این یک ماده ارزان قیمت است. کیف های کرباسی برای دانش آموزان کالج و کوه نوردان بسیار محبوب هستند.

کیف های پارچه های نایلونی :

پارچه های براقی هستند و با لمس کردن لیز می خورند. مزایای اصلی نایلون پوشش ضد آب، مقاومت به سایش و مقاومت سوراخ شدگی عالی هستند.

کوردورا :

یک پارچه نایلونی جاذب ” که در اصل توسط دوپونت طراحی شده بود.مزیت های اصلی بافت کوردورا مقاومت به سایش و وزن سبک آن است. برای سفرهای ماجراجویانه خوب است و آسیب نخواهد دید.

پلی استر:

مقاومت بالاتری نسبت به تخریب فوق بنفش (UV) نسبت به نایلون دارد، اما این یک جنس ضخیم برای یک کوله پشتی نیست. با این حال، برای کودکان کوچک، محکم است.کوله های ساخته شده از پلی استر مقرون به صرفه هستند و رنگ را به خوبی حفظ می کنند .

کوله های چرمی

شیک و به مد هستند، اگرچه جایگزین گران قیمتی برای کوله پشتی استاندارد هستند.به طور کلی از چرم دباغی شده گیاهی ساخته می شود. این مواد در طول زمان یک رنگ و زنگار منحصر به فردی ایجاد می کنند و کیفیت ارگانیکی به کوله می دهد.کوله پشتی های چرمی مناسب برای استفاده در محل کار هستند ، زیرا آنها معمولا سبک رسمی دارند.

انواع کوله پشتی های پر استفاده

کوله پشتی ها در انواع مختلفی وجود دارند شما بسته به موقعیت و نیاز خودتان خرید کنید.  در میان سیل عظیم نوع ها و طرح های متنوع, خرید کوله پشتی مناسب  از جمله خریدهای پرهیاهویی است که شما را تا این مجموعه کشانده است.

و اما معرفی پرکاربردترین کوله پشتی ها

 1. کوله‌ پشتی پیاده‌روی
 2. کوله‌ پشتی کوهنوردی
 3. کوله‌ پشتی دوچرخه سواری
 4. کوله‌ پشتی کار
 5. کوله‌ پشتی مسافرتی
 6. کوله پشتی مدرسه
 7. کوله پشتی دانشجویی

ویژگی های یک کوله پشتی فوق العاده

با خواندن این مقاله(راهنمای خرید کوله پشتی دخترانه) و ویژگی های عالی، از خرید کوله پشتی مناسب لذت ببرید. با مطالعه دقیق و کاربردی، این تضمین را به خود بدهید که هوشمندانه خرید کنید. از جمله ویژگی های مهم که لازمه این خرید است.

بیشتر بخوانید: ما در پست راهنمای خرید مانتو بهترین مدل ها و بهترین نکته ها را برای شما آماده کرده ایم و قطعا می توانید برای خود مانتو های جذابی را انتخاب کنید.

 • اندازه و ظرفیت کوله: اندازه کوله یکی از فاکتور های بسیار مهم در انتخاب آن است زیرا اگر کوله متناسب با قد شما نباشد می تواند مشکلاتی همچون درد در کمر، عضلات سرینی و … برایتان ایجاد کند. این مشکلات میتواند تعادل شما را به هم بزند به گونه ای که مانع از حرکت کردن درست شما شود.
 • جنس کوله: این مورد بیان کننده ماندگاری کوله، طول عمر مفید کوله، مقاومت کوله و … است. جنس های کوله پشتی میتواند متنوع باشد. این ممکن است شما را سردرگم کند. اما جای هیچ نگرانی نیست ما با شما تا یک خریدکوله پشتی دخترانه همراه هستیم.
 • کوله های چرم: این نوع کیف ها شیک و زیبا هستند. در ساخت این نوع ازچرم مصنوعی یا طبیعی استفاده میشوند. میتوان به دلیل رسمی بودن آنها در محل کار نیز استفاده شود.
 • کوله های پلی استر: پلی استر یکی دیگر از پارچه های پلاستیکی است که از دوام بالایی برخوردار است. در برابر سایش مقاوم است، همچنین در برابر بسیاری از مواد شیمیایی واکنش نشان نمی دهد و خیلی زود خشک می شود.  به راحتی چروک نمی شود و محکم و سبک است.
 • کوله های کوردورا: امروزه  پارچه های آنها از طیف وسیعی از محصولات با دوام پلی استر و نایلون تشکیل شده است که مورد اعتماد بسیاری از مارک ها و همچنین مورد پسند مردم است.
 • کوله های کرباس کتان: کاهش وزن، مقاوم در برابر آب، ارزان و زیبایی از مهمترین ویژگی های این جنس است.
 • کوله های پارچه نایلونی: نایلون یکی از محبوب ترین و پرمصرف ترین موادی است که امروزه در کوله پشتی ها استفاده می شود. یکی از دلایل محبوبیت بسیار زیاد نایلون در کوله پشتی ها محکم بودن و مقاومت بسیار خوب در برابر سایش و دما است. این پارچه در برابر حشرات که ممکن است موجب کثیفی و ایجاد کپک در کیف شود، مقاوم است.
 • راحتی کوله پشتی: شما قرار است با کوله پشتی خود به مدرسه، دانشگاه، سفر، کوه و یا هر جای دیگری بروید. پس لازم است کوله پشتی  خود را به گونه ای انتخاب کنید که وزن کل کوله را متعادل روی بدن تقسیم کند. این مهم است که به راحتی بدون سنگینی کوله پشتی به هر جایی بروید. پس در خرید کوله پشتی دخترانه خود دقت کنید.
 • دوام بالا: در خرید کوله پشتی مناسب دقت کنید که جنسی را برگزیند که طول عمر آنها بالا باشد و دوخت و نخ و جنسش را با دقت بررسی کنید. دوخت های دوتایی از لحاظ مقاومت بسیار ایده ال هستند و سعی کنید پارچه ای با دوام مانند بوم، چرم و … را برای کوله پشتی خود انتخاب کنید.
 • قیمت مناسب: این غیرمنطقی است که کیفیت را فدای قیمت کنید. اما در عین حال هر قیمت بالایی نیز نشان از این نیست که کوله ی مناسب را خریده اید. پس باید در خرید کوله پشتی مناسب، نهایت دقت را به خرج دهید. کیف را از همه ی لحاظ :جنس، اندازه،برند و…بررسی و سپس اقدام به خرید کنید.

در ادامه این مطلب از راهنمای خرید کوله زنانه توجه شما را به۲۵ مدل برتر از این نوع محصولات جلب می نماییم. ناگفته نماند تمام این محصولات از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت نیز می باشند. شما عزیزان می توانید با مطالعه هر مورد به اطلاعات بیشتر در خصوص محصول انتخابی تان دست پیدا کنید.


کوله پشتی زنانه چرم آرا مدل kb008 کد m

کوله پشتی زنانه چرم آرا مدل kb008 کد m

مشخصات

 • جنس
  چرم
 • بند و دستگیره
  دو دسته
 • نحوه بسته شدن کیف و کوله
  زیپ
 • ابعاد
  ۳۳x25x10 سانتی‌متر
 • توضیحات جنس
  چرم طبیعی
 • کد کالای محصول
  kb008
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر، قیمت روز و خرید


کوله پشتی زنانه آرمانی اکسچنج مدل ۹۴۲۵۶۳۰P198-00010

کوله پشتی زنانه آرمانی اکسچنج مدل 9425630P198-00010

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • بند و دستگیره
  بند بلند , تک دسته
 • نحوه بسته شدن کیف و کوله
  زیپ
 • ابعاد
  ۲۴x27x9 سانتی‌متر

تصاویر، قیمت روز و خرید


کوله پشتی زنانه مدل ko-soft1

کوله پشتی زنانه مدل ko-soft1

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • بند و دستگیره
  تک دسته
 • نحوه بسته شدن کیف و کوله
  آهن‌ربا
 • ابعاد
  ۳۳x14x32 سانتی‌متر

تصاویر، قیمت روز و خرید


کوله پشتی زنانه رویال چرم کد WB11

کوله پشتی زنانه رویال چرم کد WB11

مشخصات

 • جنس
  چرم
 • بند و دستگیره
  بند بلند
 • نحوه بسته شدن کیف و کوله
  زیپ
 • ابعاد
  ۲۱x13x29 سانتی‌متر
 • توضیحات جنس
  چرم طبیعی گاوی
 • جزئیات
  دارای یک محفظه اصلی و یک جیب زیپ دار برای اقلام ریز و …
 • دارای یک جیب زیپ دار بزرگ جلوی کیف
 • دارای یک جیب معمولی روی کیف
 • درای یک جیب زیپ دار پشت کیف
 • نگهداری
  دارای رنگبندی
 • کد کالای محصول
  WB11

تصاویر، قیمت روز و خرید


کوله پشتی کهن چرم مدل v225

کوله پشتی کهن چرم مدل v225

مشخصات

 • جنس
  چرم
 • نحوه بسته شدن کیف و کوله
  زیپ , قفل
 • بند و دستگیره
  بند دوشی

تصاویر، قیمت روز و خرید


کوله پشتی استارت مدل k1003

کوله پشتی استارت مدل k1003

مشخصات

 • جنس
  کتان , مواد مصنوعی
 • نحوه بسته شدن کیف و کوله
  زیپ
 • بند و دستگیره
  بند کوتاه , بند دوشی
 • توضیحات جنس
  جنس کوله ، از مواد مصنوعی میباشد که ترکیب پلی کربنات و پلی استر میباشد .

تصاویر، قیمت روز و خرید


کوله پشتی چرم طبیعی آدین چرم مدل DZ8

کوله پشتی چرم طبیعی آدین چرم مدل DZ8

مشخصات

 • جنس
  چرم
 • نحوه بسته شدن کیف و کوله
  آهن‌ربا
 • ابعاد
  ۳۲ * ۲۷ * ۱۴ سانتی‌متر
 • جزئیات
  – چرم گاوی درجه یک چرم
 • – با رنگ گیاهی و ضد حساسیت
 • – کالای ۱۰۰% ایرانی
 • – سایز بزرگ و جادار

تصاویر، قیمت روز و خرید


کوله پشتی گارد مدل BP906 GN

کوله پشتی گارد مدل BP906 GN

مشخصات

 • جنس
  پارچه
 • نحوه بسته شدن کیف و کوله
  زیپ
 • بند و دستگیره
  بند بلند , بند کوتاه
 • جزئیات
  ابعاد : ۴۳ × ۳۰ × ۱۷ سانتی متر
 • وزن : ۹۰۰ گرم
 • – دارای دو بند برای حمل به صورت کوله‌ای با قابلیت تنظیم اندازه به صورت سگکی
 • – دارای یک دسته برای حمل به صورت دستی
 • – دارای تودوزی پارچه ای
 • – دارای ۶ جیب بیرونی
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر، قیمت روز و خرید


کوله پشتی زنانه امپریو آرمانی مدل Y3L020YH60A-80001

کوله پشتی زنانه امپریو آرمانی مدل Y3L020YH60A-80001

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , پلی اورتان
 • بند و دستگیره
  تک دسته
 • نحوه بسته شدن کیف و کوله
  زیپ
 • ابعاد
  ۲۶x14x28 سانتی‌متر
 • کشور مبدا برند
  ایتالیا

تصاویر، قیمت روز و خرید


کوله پشتی زنانه پارینه چرم مدل v221

کوله پشتی زنانه پارینه چرم مدل v221

مشخصات

 • جنس
  چرم
 • بند و دستگیره
  دو دسته
 • نحوه بسته شدن کیف و کوله
  زیپ

تصاویر، قیمت روز و خرید


کوله پشتی مدل Fansy کد ۸۸۸

کوله پشتی مدل Fansy کد 888

مشخصات

 • جنس
  پارچه , چرم مصنوعی
 • نحوه بسته شدن کیف و کوله
  زیپ
 • بند و دستگیره
  بند کوتاه , دو بند
 • وزن
  ۰.۹ گرم
 • توضیحات جنس
  ضدآب
 • روی کوله چرم مصنوعی نرم و داخل آن آستر پارچه‌ای کار شده
 • داخل کفی و سرخونه کوله جهت ایست بهتر مقوای سفت کار شده
 • درب روی کوله (سرخونه) با مگنت بسته می‌شود
 • جزئیات
  دارای دو جای مجزا
 • کشور تولید کننده
  ایران
 • زمان تولید
  تولید مداوم

تصاویر، قیمت روز و خرید


کوله پشتی گارد مدل BP906 NY – 1

کوله پشتی گارد مدل BP906 NY - 1

مشخصات

 • جنس
  پارچه
 • نحوه بسته شدن کیف و کوله
  زیپ
 • بند و دستگیره
  بند کوتاه , بند بلند
 • ابعاد
  ۴۳ × ۳۰ × ۱۷ سانتی‌متر
 • جزئیات
  – دارای ۶ جیب بیرونی

تصاویر، قیمت روز و خرید


کوله پشتی زنانه دیوید جونز مدل cm5713

کوله پشتی زنانه دیوید جونز مدل cm5713

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • بند و دستگیره
  بند دوشی , تک دسته , دو بند
 • نحوه بسته شدن کیف و کوله
  زیپ
 • ابعاد
  ۲۴x11x34 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • کد کالای محصول
  cm5713
 • کشور مبدا برند
  استرالیا
 • کشور تولید کننده
  چین
 • زمان تولید
  بهار / تابستان ۲۰۲۰

تصاویر، قیمت روز و خرید


کوله پشتی ایوا کد ۸۰۸

کوله پشتی ایوا کد 808

مشخصات

 • جنس
  چرم
 • نحوه بسته شدن کیف و کوله
  زیپ , آهن‌ربا
 • بند و دستگیره
  بند بلند , بند دوشی
 • توضیحات جنس
  ساخته شده از چرم طبیعی گاوی با بالاترین کیفیت
 • استفاده از یراق آلات بادوام و با کیفیت
 • جزئیات
  دارای ۲ عدد جیب خارجی
 • دارای ۱ عدد جیب داخلی
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر، قیمت روز و خرید


کوله پشتی زنانه کد ALZ076

کوله پشتی زنانه کد ALZ076

مشخصات

 • جنس
  چرم
 • بند و دستگیره
  تک دسته
 • نحوه بسته شدن کیف و کوله
  زیپ
 • ابعاد
  ۲۵x8x34 سانتی‌متر
 • توضیحات جنس
  چرم طبیعی
 • جزئیات
  چرم طبیعی
 • کیفیت بسیار عالی
 • بند قابل اتصال و قابل تنظیم
 • ساده و صاف بودن نوع چرم استفاده شده
 • دارای یک جیب در جلوی کیف
 • دارای ابعاد استاندارد (طول : ۲۵ عرض : ۸ ارتفاع : ۳۴)
 • دارای دو سر زیپ جهت تسهیل در باز و بسته شدن درب کیف
 • یک کار لوکس و زیبا مناسب برای استفاده روزمره، سفر و کار
 • نگهداری
  جلوگیری از برخورد با اشیاء تیز و خشن
 • عدم شستشو و یا تماس با آب وعرق بدن و اسید و یا مواد شیمیایی
 • قرار نگرفتن طولانی مدت در معرض نور شدید آفتاب
 • با دستمال نیمه مرطوب و واکس مخصوص چرم تمیز شود
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر، قیمت روز و خرید


کوله پشتی کهن چرم مدل v224-1

کوله پشتی کهن چرم مدل v224-1

مشخصات

 • جنس
  چرم
 • نحوه بسته شدن کیف و کوله
  زیپ
 • بند و دستگیره
  بند دوشی

تصاویر، قیمت روز و خرید


کوله پشتی ریباک کد CZ9753

کوله پشتی ریباک کد CZ9753

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • نحوه بسته شدن کیف و کوله
  زیپ
 • بند و دستگیره
  بند کوتاه

تصاویر، قیمت روز و خرید


کوله پشتی شیائومی مدل XBB04RM (Y)7L Mini

کوله پشتی شیائومی مدل XBB04RM (Y)7L Mini

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • نحوه بسته شدن کیف و کوله
  زیپ
 • بند و دستگیره
  بند کوتاه
 • ابعاد
  ۲۰x11x30 سانتی‌متر
 • توضیحات جنس
  پلی استر گرید A
 • کشور مبدا برند
  چین
 • کشور تولید کننده
  چین

تصاویر، قیمت روز و خرید


کوله پشتی تیرول مدل T724S

کوله پشتی تیرول مدل T724S

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • نحوه بسته شدن کیف و کوله
  زیپ
 • بند و دستگیره
  بند دوشی
 • ابعاد
  ۵۰x35x16 سانتی‌متر
 • توضیحات جنس
  – با پد داخلی در بندها برای جلوگیری از وارد شدن فشار به شانه و کمر
 • – با قابلیت تنظیم طول بندها به اندازه‌ی دلخواه
 • – دارای حالت ارگونومیک در قسمت پشتی
 • -دارای درگاه USB جهت اتصال به پاوربانک
 • -دسته ها مجهز به Aircell جهت کاهش فشار و جلوگیری از تعریق
 • -پشتی مجهز به پد آناتومیک جهت کاهش فشار و تعریق
 • -قابلیت ایستایی بسیار بالا در سطوح مختلف
 • -زیپ های روان
 • -دارای بند نگهدارنده دور کمر
 • -تهیه شده از بهترین متریال نوع A
 • جزئیات
  – دارای ۱۲ جیب خارجی و داخلی
 • کشور مبدا برند
  چین
 • کشور تولید کننده
  چین

تصاویر، قیمت روز و خرید


کوله پشتی زنانه آدین چرم مدل DZ58

کوله پشتی زنانه آدین چرم مدل DZ58

مشخصات

 • جنس
  چرم
 • بند و دستگیره
  دو دسته
 • نحوه بسته شدن کیف و کوله
  زیپ
 • ابعاد
  ۳۹ x 29 x 10 سانتی‌متر
 • توضیحات جنس
  – ساخته شده از چرم طبیعی گاوی ممتاز
 • – یراق آلات ، آستر و نخ درجه یک
 • جزئیات
  – کوله پشتی زنانه آدین چرم کد DZ58
 • – مناسب برای خانم ها جهت استفاده دانشجویی و اداری
 • – ترکیبی از رنگ گیاهی چرم با نخ ترک اعلاء
 • نگهداری
  – جهت تمیز شدن محصول از واکس معمولی استفاده شود.
 • – حتما از تماس آب و نور خورشید (به مدت زیاد) با محصول خود داری نمایید.
 • – به هیچ عنوان از مواد ضدعفونی و حاوی الکل بر روی محصول استفاده نفرمایید.
 • کد کالای محصول
  DZ58
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر، قیمت روز و خرید


کوله پشتی زنانه پارینه چرم مدل v220

کوله پشتی زنانه پارینه چرم مدل v220

مشخصات

 • جنس
  چرم
 • بند و دستگیره
  دو دسته
 • نحوه بسته شدن کیف و کوله
  زیپ

تصاویر، قیمت روز و خرید


کوله پشتی گارد مدل BP912 NY

کوله پشتی گارد مدل BP912 NY

مشخصات

 • جنس
  پارچه
 • نحوه بسته شدن کیف و کوله
  سگک , آهن‌ربا , زیپ
 • بند و دستگیره
  بند بلند , بند کوتاه
 • جزئیات
  ابعاد : ۴۱ × ۳۰ × ۱۵ سانتی متر
 • وزن : ۸۰۰ گرم
 • – دارای دو بند برای حمل به صورت کوله‌ای با قابلیت تنظیم اندازه به صورت سگکی
 • – دارای یک دسته برای حمل به صورت دستی
 • – دارای تودوزی پارچه ای
 • – دارای ۴ جیب بیرونی
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر، قیمت روز و خرید


کوله پشتی زنانه دیوید جونز مدل ۶۴۴۲-۳

کوله پشتی زنانه دیوید جونز مدل 6442-3

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • بند و دستگیره
  دو دسته
 • نحوه بسته شدن کیف و کوله
  زیپ
 • ابعاد
  ۲۳x25x15 سانتی‌متر
 • کد کالای محصول
  ۶۴۴۲-۳
 • کشور تولید کننده
  چین
 • زمان تولید
  پاییز / زمستان ۲۰۱۹

تصاویر، قیمت روز و خرید


کوله پشتی زنانه مدل AR01007

کوله پشتی زنانه مدل AR01007

مشخصات

 • جنس
  چرم
 • بند و دستگیره
  دو دسته
 • نحوه بسته شدن کیف و کوله
  زیپ
 • ابعاد
  ۳۵x25x13 سانتی‌متر

تصاویر، قیمت روز و خرید


کوله پشتی زنانه دیوید جونز مدل cm5863

کوله پشتی زنانه دیوید جونز مدل cm5863

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • بند و دستگیره
  بند دوشی , تک دسته , دو بند
 • نحوه بسته شدن کیف و کوله
  زیپ
 • ابعاد
  ۲۳x12x29 سانتی‌متر
 • کد کالای محصول
  cm5863
 • کشور مبدا برند
  استرالیا
 • کشور تولید کننده
  چین
 • زمان تولید
  پاییز / زمستان ۲۰۲۰

تصاویر، قیمت روز و خرید


کوله پشتی شیائومی مدل XBB04RM (B) 7L MINI

کوله پشتی شیائومی مدل XBB04RM (B) 7L MINI

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • نحوه بسته شدن کیف و کوله
  زیپ
 • بند و دستگیره
  بند کوتاه
 • ابعاد
  ۳۰ x 20 x 11 سانتی‌متر
 • توضیحات جنس
  پلی استر گرید A
 • کشور مبدا برند
  چین
 • کشور تولید کننده
  چین

تصاویر، قیمت روز و خرید


کوله پشتی رونکاتو مدل ZAINO 412555

کوله پشتی رونکاتو مدل ZAINO 412555

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • نحوه بسته شدن کیف و کوله
  زیپ
 • بند و دستگیره
  بند کوتاه , بند بلند
 • ابعاد
  ۳۸ × ۲۸ × ۱۰ سانتی‌متر
 • جزئیات
  – دارای دو بند برای حمل به صورت کوله‌پشتی
 • – دارای ۳ جیب داخلی
 • – دارای ۳ جیب بیرونی

تصاویر، قیمت روز و خرید


ضمن تشکر و امیدواری از مفید بودن این مطلب در راستای انتخاب و خرید شما، خواندن راهنمای خرید ساپورت و خرید مانتو ریرا نیز به شما توصیه می کنیم. شما مخاطبان عزیز می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه هر نوع سوال و نظر خود را با تیم پشتیبانی ورندل در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا