ورزش و سفر

خرید بهترین مدل های پانچو کوهنوردی به همراه راهنمای کامل خرید

مهم‌ترین تجهیزات جانبی کوه‌نوردی و سفر 

لوازم کوهنوردی و سفر کمپینگ از تنوع بسیار زیادی برخوردار هستند. در کنار چادر، کوله‌پشتی، کفش و کیسه‌خواب برخی از وسایل مانند آتش زنه، ابزار توالت، بخاری مسافرتی و چشم‌بند لذت سفر را دوچندان و از سختی‌های سفر کم می‌کنند.
تجهیزات جانبی بر روی ایمنی و امنیت سفر و کوهنوردی هم تأثیر می‌گذارند. وسایل گرمایشی، دوربین شکاری و کلاه‌های مناسب برای کوهنوردی‌های حرفه‌ای از تجهیزات مهم و ضروری هستند که در هنگام کمپینگ و پیمایش‌های طولانی و سنگین نباید فراموش شوند. برخی از تجهیزات کوهنوردی تا سال‌ها قابل‌استفاده نیستند به همین دلیل برخی از افراد آن‌ها را کم اهمیت می‌دانند ولی پاره شدن بند یا جدا شدن کف کفش کوهنوردی در یک کوه و طبیعت را تنها می‌توان با داشتن بند اضافه، چسب و لوازم دوخت و دوز رفع کرد؛ پس هیچ‌گاه نباید از تجهیزات جانبی در این ورزش غافل شد.

پانچو پوششی ضد آب و ضد باد است که سراسر بدن یک فرد را پوشش داده و معمولا افراد طبیعت گرد و کوهنورد در مواقع بارانی از آن استفاده می کنند.

خرید با کیفیت ترین پانچو کوهنوردی

خصوصیات یک پانچو خوب:

۱- یک پانچو خوب باید به اندازه کافی گشاد باشد تا هوا داخل آن جریان پیدا کرده و مانع از عرق کردن شخص شود. البته باید گشادی مناسب داشته باشد. اگر زیاد گشاد باشد هنگام وزش باد کمی دست و پاگیر شده و حتی مانع دید جلوی پایتان می شود.

۲- جلوی پانچو ترجیحا دارای زیپ یا چسب باشد که قابلیت باز شدن داشته باشد. در مواقع لزوم می توانید جلو آنرا باز کرده تا عرق نکنید.

۳- پشت پانچو جای کوله داشته باشد. مقداری فضای اضافی که در صورت نیاز می توانید چسب آنرا باز کرده تا کوله داخل آن قرار گیرد.

۴- جنس آن دارای ضخامت مناسب باشد که ضمن مقاومت خوب وزن و حجم کمتری داشته باشد.

۵- آیتمهای کوچکی مثل داشتن پره و کش سایزینگ در قسمت کلاه و یا چسب در قسمت سرآستین می تواند کارایی پانچو را در شرایط مختلف افزایش دهد.

در این مقاله با لزوم داشتن یک پانچو در فهرست تجهیزاتتان و چگونگی خرید و نگهداری از پانچو آشنا خواهید شد.

در فصل بهار و پاییز، بارش باران به اوج می‌رسد. در اینگونه شرایط پانچو به کمک طبیعتگردان می‌آید. پوشش محبوب طبیعتگردها و کوهنوردانی که قدم زدن در زیر باران را به نشستن در کنج خانه و تماشای باران از پشت شیشه بخار گرفته ترجیح می‌دهند.

برای کوهنوردان و طبیعتگردان خیس نشدن و خشک ماندن لباس‌ها امری بسیار ضروری است، چرا که خیس شدن لباس اگر با کاهش دمای هوا و وزش باد همراه شود، منجر به تشکیل مثلت مرگ (سرما – رطوبت – باد) شده و می‌تواند خطر هیپوترمی و سرمازدگی و حتی مرگ را به دنبال داشته باشد.

عده‌ای از طبیعتگردان اما ادامه مسیر در زیر باران را دوست دارند و یا گاهی برای اینکه زودتر به کمپ اصلی برسند، مجبورند در زیر باران به مسیر خود ادامه دهند.

راهنمای خرید پانچو

در انتخاب پانچو حتما باید به گشاد بودن آن توجه داشت. پانچوی مناسب باید به اندازه کافی گشاد باشد تا هوا در زیر آن کاملا جریان داشته باشد و از تعریق جلوگیری کند.

در انتخاب پانچو بهتر است نوعی را انتخاب کنیم که با وجود بلند و گشاد بودن، دستان ما کمی از آن بیرون باشد تا در صورت نیاز به راحتی بتوانیم دستان خود را حرکت داده و یا به زیپ لباس‌های زیر پانچو دسترسی داشته باشیم.

انتخاب رنگ پانچو علاوه بر سلیقه ما، می‌تواند دلایل محیطی هم داشته باشد. اگر در برنامه‌های بازدید از حیات وحش شرکت کرده‌اید، بهتر است پانچو شما رنگی سازگار با طبیعت داشته باشد و رنگ آن آرامش حیوانات ساکن در منطقه را بهم نزند.

اما برای طبیعتگردها انتخاب رنگ‌های شاد و روشن گزینه مناسب‌تری است چرا که در صورت گم شدن، این رنگ‌ها در میان رنگ‌های طبیعت، به راحتی قابل شناسایی است و می‌تواند تا حدود زیادی مانع گم شدن افراد شود.

 خرید و نگهداری از پانچو | عاشقان طبیعت ایران | پانچو کوهنوردی | راهنمای خرید پانچو

پانچوها در سایزهای مختلفی تولید می‌شوند. حتی انواعی برای کودکان نیز وجود دارد. پس با خیال راحت برای سفرهای طبیعتگردی خانوادگی خود برنامه‌ریزی کنید و برای فرزندانتان پانچو مناسب را تهیه کنید.

بعضی از پانچوها یکبار مصرف هستند ولی بهتر است از پانچوهایی استفاده کنید که قابلیت شستشو و استفاده و مجدد را داشته باشد.

پانچو کوهنوردی موارد استفاده بسیار زیادی دارد و تنها برای محفوظ ماندن در مقابل باران و رطوبت استفاده نمی‌شود. در واقع به همراه داشتن یک پانچو علی‌رغم وزن بسیار کم آن گاهی می‌تواند به بقاء جان افراد کمک کرده و آنها را از خطر مرگ نجات دهد.

از طرف دیگر، کوهنوردان و طبیعتگردها همیشه با مشکل بار اضافه و حجم زیاد وسایل مواجه هستند. استفاده صحیح از این پوشش در بسیاری موارد می‌تواند کوهنوردان را از حمل بار اضافه نجات داده و کارایی بسیاری برای آنها داشته باشد.

ویژگی‌های یک پانچو خوب

۱- یک پانچو خوب باید به اندازه کافی گشاد باشد تا هوا داخل آن جریان پیدا کرده و مانع از عرق کردن شخص شود. البته باید گشادی مناسب داشته باشد. اگر زیاد گشاد باشد هنگام وزش باد کمی دست و پاگیر شده و حتی مانع دید جلوی پایتان می‌شود.

۲- جلوی پانچو ترجیحا دارای زیپ یا چسب باشد که قابلیت باز شدن داشته باشد. در مواقع لزوم می‌توانید جلو آن را باز کرده تا عرق نکنید.

۳- پشت پانچو جای کوله داشته باشد. مقداری فضای اضافی که در صورت نیاز می‌توانید چسب آن را باز کرده تا کوله داخل آن قرار گیرد.

۴- جنس آن دارای ضخامت مناسب باشد که ضمن مقاومت خوب وزن و حجم کمتری داشته باشد.

۵- مواردی مثل داشتن پره و کش سایزینگ در قسمت کلاه و یا چسب در قسمت سرآستین می‌تواند کارایی پانچو را در شرایط مختلف افزایش دهد.

 

موارد استفاده از پانچو در شرایط اضطراری

پانچو یکی از کم‌حجم‌ترین، ارزان قیمت‌ترین و کاربردی‌ترین تجهیزات و لوازم کوهنوردی است که می‌تواند کاربردهای فراوانی برای طبیعتگردها و کوهنوردان داشته باشد.

چادر و پناهگاه

از پانچو می‌توان در مواقع ضروری به عنوان یک پناهگاه موقت یا چادر استفاده کرد. ضدآب بودن بدنه آن می‌تواند در موقع بارندگی برای ساخت یک پناهگاه سریع مناسب می‌باشد.

برای این کار کافیست آن را روی یک چوب درخت یا باتوم خود پهن کنید و و طرفین آن را با استفاده از چند میخ چادر و قطعه‌ای بند و یا با استفاده از چند قطعه سنگ محکم کنید.

زیرانداز

در صورت خشک بودن هوا و در مناطق گرم می‌توانید به هنگام استراحت از پانچوی خود به عنوان زیرانداز استفاده کنید.

در مکان‌های خیس نیز استفاده از پانچو به عنوان زیرانداز بهترین گزینه است. این پوشش ضدآب شما و وسایلتان را از خیس شدن محفوظ نگه می‌دارد.

کیسه خواب

در مواقع ضروری پانچو می‌تواند به عنوان کیسه خواب عمل کند. خیلی مهم است که کوهنوردان به هنگام استراحت، بدن خود را گرم و خشک نگه دارند.

در مواقع نیاز و در صورت نبودن کیسه خواب و یا خیس شدن آن می‌توان با قرار دادن پتو داخل پانچو و پیچیدن آن دور بدن و خوابیدن در لابه لای برگ درختان یا گیاهان، یک کیسه خواب گرم و مناسب درست کرد و از شر سرما و رطوبت در امان ماند.

کیسه حمل آب یا جمع‌آوی آب

استفاده از پانچو گزینه مناسبی برای حمل آب است. با درست کردن یک مشک بوسیله پانچو در موارد ضروری می‌توان آب مورد نیاز را به کمپ و محل استراحت منتقل کرد.

در مواقع بارندگی نیز با استفاده از پانچو و یک طنابچه انفرادی می‌توان آب باران را جمع‌آوری کرد. همچنین از پانچو برای جمع آوری برف و ذوب کردن آن نیز می‌توان استفاده کرد.

خشک نگه داشتن زخم

در صورتی که قسمتی از بدن شما زخمی شده باشد، بهتر است برای ترمیم آن محل زخم را خشک نگه داشت. برای این منظور می‌توان قسمتی از پانچو را برید و آن را روی پانسمان قرار دارد و به این ترتیب سطح پانسمان را از رطوبت محفوظ داشت.

انبار غذا

در صورتی که محفظه و یا چادری مخصوص برای نگهداری مواد غذایی خود ندارید، و یا ممکن است مواد غذایی شما در معرض گزند حیوانات قرار بگیرد، می‌توانید از پانچو به عنوان انبار مواد غذایی استفاده کنید.

برای این منظور کافی است مواد غذایی را داخل آن قرار دهید و آن را بالای درختی آویزان کنید تا هم از خیس شدن محفوظ بماند و هم از حمله حیوانات گرسنه.

 

جمع‌آوری مواد غذایی

اگر سفر شما به دل جنگل‌های بکر و یا کوهپایه‌ها است، به راحتی می‌توانید با استفاده از پانچوی خود کیسه‌ای درست کنید و در آن گردو، تمشک، گیاهان خوراکی و دارویی، توت وحشی و سبزیجات معطر جمع‌آوری کنید و آن را گره زده و از چوب دست یا باتوم برای حمل آن استفاده کنید.

سپس در اولین استراحتگاه با استفاده از این مواد غذایی یک دمنوش معطر و گرم و یا یک غذای لذیذ برای خود درست کنید و از خوردن آن لذت ببرید.

حفاظت در برابر باد

در صورت وزش باد شدید به راحتی می‌توان با استفاده از یک طناچه انفرادی یا مقداری طناب معمولی و پهن کردن پانچو روی آن، در فضای بین دو درخت یک پانل ضد باد درست کرد و از آن برای روشن کردن آتش، و استراحت استفاده کرد.

علامتگذاری

استفاده از پانچو به خصوص اگر رنگ آن روشن باشد، در مواقع گم شدن بسیار کاربردی است.

در صورت گم شدن می‌توانید با درست کردن نوارهای کوچک از آن و گره زدن به درختان و گیاهانی که در مسیر حرکت قرار دارند، جهت حرکت را برای تیم امداد و نجات مشخص کنید.

نکات قابل توجه درباره پانچو

– در روزهای بارانی به محض پوشیدن گورتکس (خصوصا جنس‌های فیک و معمولی) سریع گرمتان شده و عرق می‌کنید اما پانچو بخاطر گشاد بودن و گردش هوا داخل آن نسبت به گورتکس و بادگیر تعریق کمتری دارد.

برخلاف ذهنیت اغلب کوهنوردان، خیلی از پانچو فراری نباشید بلکه گاهی نسبت به گورتکس اولویت هم دارد.

– در روزهای بارانی خصوصا در اوایل بهار و پاییز که انتظار سرما ندارید در روزهای بارانی دستکش متوسط ضدآب و گرم بردارید.

حتی اگر برنامه ارتفاع داشتید دستکش زمستانی همراه داشته باشید. در اثر تماس مداوم باران با دستهایتان ممکن است در ناحیه دست‌ها احساس سرمای آزار دهنده کنید.

– یکی از ویژگی‌های خوب بعضی از پانچوها حلقه‌هایی است که در گوشه‌ها و لبه‌های خارجی آنها وجود دارد.

با استفاده از این حلقه‌ها چند تکه طنابچه کوچک یا حتی بند کفش و یک باتوم با یک تکه چوب در شرایط خاص و اضطراری می‌توانید یک سرپناه فوری برای خود درست کنید.

 

 نکات قابل توجه:

– تجربه ای که به شخصه در استفاده از پانچو دارم این است که در روزهای بارانی به محض پوشیدن گورتکس (خصوصا جنس های فیک و معمولی) سریع گرمتان شده و عرق می کنید اما پانچو بخاطر گشاد بودن و گردش هوا داخل آن نسبت به گورتکس و بادگیر تعریق کمتری دارد. میخوام بگم که برخلاف ذهنیت اغلب کوهنوردان، خیلی از پانچو فراری نباشید بلکه گاهی نسبت به گورتکس اولویت هم دارد.

– در روزهای بارانی خصوصا در فصل اوایل بهار و پاییز (که انتظار سرما ندارید) در روزهای بارانی دستکش متوسط ضدآب و گرم بردارید. حتی اگر برنامه ارتفاع داشتید دستکش زمستانی همراه داشته باشید. در اثر تماس مداوم باران با دستهایتان ممکن است در ناحیه دستها احساس سرمای آزار دهنده کنید.

– یکی از ویژگهای خوب بعضی از پانچوها حلقه هایی است که در گوشه ها و لبه های خارجی آنها وجود دارد. با استفاده از این حلقه ها چند تکه طنابچه ی کوچک یا حتی بند کفش تان و یک باتوم با یک تکه چوب در شرایط خاص و اضطراری می توانید یک سرپناه فوری برای خود درست کنید.

در ادامه این مطلب از راهنمای خرید پانچو شما را به۲۰ مدل برتر از این نوع محصولات جلب می نماییم. ناگفته نماند تمام این محصولات از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت نیز می باشند. شما عزیزان می توانید با مطالعه هر مورد به اطلاعات بیشتر در خصوص محصول انتخابی تان دست پیدا کنید.


پانچو کوهنوردی تتیس مدل SP-01

پانچو کوهنوردی تتیس مدل SP-01

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۶۰x1x120 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۸۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • سایر توضیحات
  پانچو ضد آب و ضد باد
 • مناسب کوهنوردی و شرایط آب و هوایی بارانی
 • سبک
 • آستین دار
 • دارای جای کوله پشتی
 • دارای بند جمع کننده کلاه دور صورت
 • به همراه کاور برای حمل آسان
 • ابعاد:
 • از بالای کلاه تا پایین پانچو ۱۲۰ سانتی متر
 • عرض پانچو ۶۸ سانتی متر

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو یکبار مصرف مدل rain

پانچو یکبار مصرف مدل rain

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۶ × ۱۳۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۰ گرم

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو موتورسواری مدل Ferrino

پانچو موتورسواری مدل Ferrino

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۸۰x41x80 سانتی‌متر
 • وزن
  ۷۰۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک , PVC
 • سایر توضیحات
  رنگ ها بر اساس رنگ های درج شده در گالری تصاویر میباشد
 • مناسب برای جلوگیری از سرما و باران و باد

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی کرویت مدل GP2020

پانچو کوهنوردی کرویت مدل GP2020

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x30x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • سایر توضیحات
  مناسب برای طبیعت گردی
 • مناسب برای هوای بارانی
 • ضد اب
 • بادگیر
 • جیب ۲ کاره(در زمان پوشیدن برای قرار دادن وسایل مهم و در زمان عدم استفاده به عنوان ساک لباس)

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی مدل ۳۰۵۳۸

پانچو کوهنوردی مدل 30538

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۱۴*۱۸۲ سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۷ گرم

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو مدل EVA

پانچو مدل EVA

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۱۸*۷۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۳۸ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • سایر توضیحات
  پانچو مانتویی
 • باز و بسته کردن با دکمه
 • دارای بند جهت جمع کردن کلاه در اطراف صورت
 • مقاوم در برابر بارانهای شدید

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو یکبار مصرف مدل Raincoat

پانچو یکبار مصرف مدل Raincoat

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۶x130x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی مدل RC1000

پانچو کوهنوردی مدل RC1000

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۵*۵*۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۰ گرم

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی مدل Everest

پانچو کوهنوردی مدل Everest

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰۷x56x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۶۸ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • سایر توضیحات
  پانچو آستین دار و زیپ دار
 • ضد آب و ضد باد
 • دارای محفظه ی کوله پشتی
 • جنس پارچه شمعی

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی مدل EVA

پانچو کوهنوردی مدل EVA

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۳x18x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۹۵ گرم
 • جنس
  پلاستیک , پلی استر

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوه نوردی مدل NL100multicam

پانچو کوه نوردی مدل NL100multicam

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۳۵x122x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • جنس
  پلی استر

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی مدل SLP-03

پانچو کوهنوردی مدل SLP-03

مشخصات

 • ابعاد
  ۰.۲ × ۱۴۰ × ۱۴۲ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۹۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • سایر توضیحات
  پانچو ضد آب و ضد باد
 • مناسب کوهنوردی و شرایط آب و هوایی بارانی
 • سبک
 • بدون آستین
 • دارای بند جمع کننده کلاه دور صورت
 • به همراه کاور برای حمل آسان
 • ابعاد:
 • از بالای کلاه تا پایین پانچو ۱۴۲ سانتی متر
 • عرض پانچو ۱۴۰ سانتی متر

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو یکبار مصرف مدل ۱۹۸

پانچو یکبار مصرف مدل 198

مشخصات

 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  مناسب استفاده در هوای بارانی
 • حمل راحت

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی مدل Pranchio

پانچو کوهنوردی مدل Pranchio

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۳۵x120x0.3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۷۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک , پلی استر
 • سایر توضیحات
  مقاومت بالا در برابر پارگی و فرسایش
 • دوخت و طراحی استاندارد محصول، جایگیری راحت و صحیح آن روی افراد با سایز های مختلف
 • دارای کلاه با جایگیری مناسب روی سر.
 • مناسب کوهنوردی و شرایط آب و هوایی بارانی
 • بدون آستین
 • امکان باز کردن پانچو و استفاده به عنوان زیرانداز، سرپناه، سایبان و یا پوش دوم چادر

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی مدل ۸۳۵

پانچو کوهنوردی مدل 835

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۶x20x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۷۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • سایر توضیحات
  ابعاد در حالت باز شده: ارتفاع تا یقه ۱۱۰ سانتی متر – طول از شانه تا شانه ۶۰ سانتی متر
 • همراه با کاور

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو یکبار مصرف مدل Terra

پانچو یکبار مصرف مدل Terra

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۴۵x80x0.3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۵ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • سایر توضیحات
  دوخت و طراحی استاندارد محصول، جایگیری راحت و صحیح آن روی افراد با سایز های مختلف
 • دارای کلاه با جایگیری مناسب روی سر
 • مناسب کوهنوردی و شرایط آب و هوایی بارانی
 • حمل آسان

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی مدل گردشگر

پانچو کوهنوردی مدل گردشگر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۴۰x110x140 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • جنس
  پلی استر
 • سایر توضیحات
  علاوه بر پانچو قابلیت پوش شدن برای چادر در مواقع ضرروی را دارد
 • علاوه بر پانچو قابلیت سایه بان شدن نیز دارد
 • وجود ۶ حلقه در اطرف و مرکز برای نصب در میخ چادر یا طناب سایه بان
 • دارای کاور اورگانایزر ضد آب
 • قابلیت پوشش کوله
 • سبک و کم حجم در کوله

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی مدل Cheriki

پانچو کوهنوردی مدل Cheriki

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰۵x238x0.1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۴۰ گرم
 • جنس
  پارچه ای , پلی استر
 • سایر توضیحات
  ابعاد پانچو: ۱۰۵ در ۲۳۸ سانتی متر
 • قد : ۱۰۵ سانتی متر
 • ابعاد پانچو در حالت باز شده : ۲۱۰ در ۲۳۸ سانتی متر
 • دارای یک کاور کوچک جهت حمل آسان پانچو در کوله
 • جنس : پارچه شمعی ضد آب
 • علاوه بر پانچو قابلیت سایه بان شدن نیز دارد

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کد ۸۱۲

پانچو کد 812

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۲۰*۶۰*۰.۱ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۳۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • سایر توضیحات
  ابعاد بدون اندازه کلاه و آستین ثبت شده است

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی طرح ۰۱

پانچو کوهنوردی طرح 01

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۲۰ × ۱۳۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۵۰ گرم
 • جنس
  پارچه ای
 • سایر توضیحات
  – فاصله‌ی سرآستین‌ها ۱۳۵ سانتی‌متر
 • – ارتفاع از بالای کلاه تا پایین پانچو ۱۲۰ سانتی‌متر

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی کمپسور مدل COS

پانچو کوهنوردی کمپسور مدل COS

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۴۵×۰.۲×۱۲۲ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۴۰ گرم
 • جنس
  پلی استر
 • سایر توضیحات
  ابعاد کالا در خالت باز شده: ۱۴۵ × ۲۴۴ سانتیمتر
 • دارای ۶ محل پانچ شده بر روی پانچو
 • – دارای یک چسبک برای تنظیم محل ورودی سر در پانچو
 • دارای دو ردیف چسبک به طول ۸ سانتیمتر در زیر قسمت هر آستین برای انصال راحت

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو نیچرهایک مدل NH19Y036-S

پانچو نیچرهایک مدل NH19Y036-S

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۴۵x130x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۹۰ گرم
 • جنس
  پلی استر
 • سایر توضیحات
  تهیه شده از پلی استر
 • میزان مقاومت به آب: PU 2000mm
 • طراحی زیبا و دو رنگ
 • دارای کلاه
 • دارای جیب بزرگ در جلو
 • دارای دکمه های فشاری در طرفین برای بسته شدن پانچو
 • امکان استفاده به عنوان زیرانداز
 • امکان تنگ کردن کلاه با بند کشی برای جلوگیری از نفوذ آب
 • مناسب برای کمپینگ، کوهنوردی، طبیعت گردی

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی مدل p115

پانچو کوهنوردی مدل p115

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰۳x127x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو مدل ۱۱۲۸

پانچو مدل 1128

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۵*۱۱۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۴۲ گرم

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی مدل C.1320

پانچو کوهنوردی مدل C.1320

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۳۰x66x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۴ گرم
 • جنس
  پلاستیک , پلی استر
 • سایر توضیحات
  ساخته شده از پلاستیک بسیار ضخیم
 • کاربر چند منظوره به عنوان بارانی – بادگیر
 • کاملا ضد آب
 • برش کامل
 • فری سایز
 • دکمه دار
 • درزهای ۲ دور دوز برای نفوذ ناپذیری کامل

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کد ۰۱

پانچو کد 01

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۲۰*۹۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  سبک و کم حجم
 • پارچه شمعی
 • کلاه دار
 • ضد آب و شد باران
 • دارای دکمه های کناری
 • مناسب برای هر سایز
 • قابل استفاده به عنوان پانچو، چادر و زیر انداز

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی مدل TC97

پانچو کوهنوردی مدل TC97

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰۰x70x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • جنس
  پلی استر
 • سایر توضیحات
  مناسب برای استفاده در ترکینگ، هایکینگ، سفرهای ماجراجویانه و طبیعت گردی است.
 • دارای فضای مناسب برای کوله پشتی تا حجم ۵۰ لیتر
 • سایز L: طول پانچو ۱۰۰cm – طول آستین ۷۰cm –
 • مناسب برای قد ۱۷۸ به بالا

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی موتال مدل SN2017

پانچو کوهنوردی موتال مدل SN2017

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x10x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۷۰ گرم
 • جنس
  پارچه ای
 • نوع
  پوشاک
 • سایر توضیحات
  بارانی ضد آب و ضد کشش و پارگی

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی کد ۱۰۰

پانچو کوهنوردی کد 100

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۰x110x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۲۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • سایر توضیحات
  ۱ عدد پانچو بلند دکمه دار، کلاه دار، از جنس پلاستیک ضخیم
 • سایز آزاد، مناسب برای آقایان و بانوان
 • ویژه سفر در باران، کوهنوردی، موتورسواری
 • بسیار گرم

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو نیچرهایک مدل NH19Y036-L

پانچو نیچرهایک مدل NH19Y036-L

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۴۳x107x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۴۰ گرم
 • جنس
  پلی استر
 • سایر توضیحات
  تهیه شده از پلی استر
 • میزان مقاومت به آب: PU 2000mm
 • طراحی زیبا و دو رنگ
 • دارای کلاه
 • دارای جیب بزرگ در جلو
 • دارای دکمه های فشاری در طرفین برای بسته شدن پانچو
 • امکان استفاده به عنوان زیرانداز
 • امکان تنگ کردن کلاه با بند کشی برای جلوگیری از نفوذ آب
 • مناسب برای کمپینگ، کوهنوردی، طبیعت گردی

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی گرانیت اکوییپمنت مدل ۰۰۰۱

پانچو کوهنوردی گرانیت اکوییپمنت مدل 0001

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۱۲x95x0.1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • جنس
  پارچه ای
 • سایر توضیحات
  دارای کلاه نقاب دار
 • -دارای سر آستین های کشسان
 • -دارای بند چسبی مقاوم در قسمت ورودی گردن
 • -دارای کیسه حمل
 • -دارای بند و استوپر در قسمت ورودی کیسه حمل
 • -ارتفاع پانچو از زیر بغل:۸۹ سانتیمتر
 • -ارتفاع پانچو از زیر گردن:۱۱۲ سانتیمتر

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی کمپسور مدل ۱

پانچو کوهنوردی کمپسور مدل 1

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۳*۱۲*۳ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی مدل C.1320

پانچو کوهنوردی مدل C.1320

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۳۰x66x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۴ گرم
 • جنس
  پلاستیک , پلی استر
 • سایر توضیحات
  -ساخته شده از پلاستیک بسیار ضخیم
 • -کاربر چند منظوره به عنوان بارانی – بادگیر- کاور
 • -کاملا ضد آب
 • -برش کامل
 • -فری سایز
 • -دکمه دار
 • -درزهای ۲ دور دوز برای نفوذ ناپذیری کامل

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو هونگ یینگ مدل si887

پانچو هونگ یینگ مدل si887

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۳۰*۶۶*۱ سانتی‌متر
 • وزن
  ۷۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو ضدباران مدل C-1030

پانچو ضدباران مدل C-1030

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۰×۱۲۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • سایر توضیحات
  دارای کلاه
 • باز و بسته کردن با دکمه
 • ضدآب
 • بادوام

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی مدل kvt P-113

پانچو کوهنوردی مدل kvt P-113

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۳x20x7 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۸۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • سایر توضیحات
  پانچو شنلی کرویت:
 • از جنس پارچه شمعی واترپروف.
 • ضدباد و ضدآب دارای درزهای آب بندی شده
 • ساخت کشور فرانسه

تصاویر، قیمت روز و خرید


ضمن تشکر و امیدواری از مفید بودن این مطلب در راستای انتخاب و خرید شما،میتوانید با کلیک روی هر بخش از فروشگاه متنوع ورندل خرید های خاطره انگیزی داشته باشید. شما مخاطبان عزیز می توانید با کلیک بر روی تصاویر یک خرید به یاد ماندنی داشته باشید چرا که هدف ما رضایت شماست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا