ورزش و سفر

خرید بهترین مدل های پانچو کوهنوردی به همراه راهنمای کامل خرید

مهم‌ترین تجهیزات جانبی کوه‌نوردی و سفر 

لوازم کوهنوردی و سفر کمپینگ از تنوع بسیار زیادی برخوردار هستند. در کنار چادر، کوله‌پشتی، کفش و کیسه‌خواب برخی از وسایل مانند آتش زنه، ابزار توالت، بخاری مسافرتی و چشم‌بند لذت سفر را دوچندان و از سختی‌های سفر کم می‌کنند.
تجهیزات جانبی بر روی ایمنی و امنیت سفر و کوهنوردی هم تأثیر می‌گذارند. وسایل گرمایشی، دوربین شکاری و کلاه‌های مناسب برای کوهنوردی‌های حرفه‌ای از تجهیزات مهم و ضروری هستند که در هنگام کمپینگ و پیمایش‌های طولانی و سنگین نباید فراموش شوند. برخی از تجهیزات کوهنوردی تا سال‌ها قابل‌استفاده نیستند به همین دلیل برخی از افراد آن‌ها را کم اهمیت می‌دانند ولی پاره شدن بند یا جدا شدن کف کفش کوهنوردی در یک کوه و طبیعت را تنها می‌توان با داشتن بند اضافه، چسب و لوازم دوخت و دوز رفع کرد؛ پس هیچ‌گاه نباید از تجهیزات جانبی در این ورزش غافل شد.

پانچو پوششی ضد آب و ضد باد است که سراسر بدن یک فرد را پوشش داده و معمولا افراد طبیعت گرد و کوهنورد در مواقع بارانی از آن استفاده می کنند.

خرید با کیفیت ترین پانچو کوهنوردی

خصوصیات یک پانچو خوب:

۱- یک پانچو خوب باید به اندازه کافی گشاد باشد تا هوا داخل آن جریان پیدا کرده و مانع از عرق کردن شخص شود. البته باید گشادی مناسب داشته باشد. اگر زیاد گشاد باشد هنگام وزش باد کمی دست و پاگیر شده و حتی مانع دید جلوی پایتان می شود.

۲- جلوی پانچو ترجیحا دارای زیپ یا چسب باشد که قابلیت باز شدن داشته باشد. در مواقع لزوم می توانید جلو آنرا باز کرده تا عرق نکنید.

۳- پشت پانچو جای کوله داشته باشد. مقداری فضای اضافی که در صورت نیاز می توانید چسب آنرا باز کرده تا کوله داخل آن قرار گیرد.

۴- جنس آن دارای ضخامت مناسب باشد که ضمن مقاومت خوب وزن و حجم کمتری داشته باشد.

۵- آیتمهای کوچکی مثل داشتن پره و کش سایزینگ در قسمت کلاه و یا چسب در قسمت سرآستین می تواند کارایی پانچو را در شرایط مختلف افزایش دهد.

در این مقاله با لزوم داشتن یک پانچو در فهرست تجهیزاتتان و چگونگی خرید و نگهداری از پانچو آشنا خواهید شد.

در فصل بهار و پاییز، بارش باران به اوج می‌رسد. در اینگونه شرایط پانچو به کمک طبیعتگردان می‌آید. پوشش محبوب طبیعتگردها و کوهنوردانی که قدم زدن در زیر باران را به نشستن در کنج خانه و تماشای باران از پشت شیشه بخار گرفته ترجیح می‌دهند.

برای کوهنوردان و طبیعتگردان خیس نشدن و خشک ماندن لباس‌ها امری بسیار ضروری است، چرا که خیس شدن لباس اگر با کاهش دمای هوا و وزش باد همراه شود، منجر به تشکیل مثلت مرگ (سرما – رطوبت – باد) شده و می‌تواند خطر هیپوترمی و سرمازدگی و حتی مرگ را به دنبال داشته باشد.

عده‌ای از طبیعتگردان اما ادامه مسیر در زیر باران را دوست دارند و یا گاهی برای اینکه زودتر به کمپ اصلی برسند، مجبورند در زیر باران به مسیر خود ادامه دهند.

راهنمای خرید پانچو

در انتخاب پانچو حتما باید به گشاد بودن آن توجه داشت. پانچوی مناسب باید به اندازه کافی گشاد باشد تا هوا در زیر آن کاملا جریان داشته باشد و از تعریق جلوگیری کند.

در انتخاب پانچو بهتر است نوعی را انتخاب کنیم که با وجود بلند و گشاد بودن، دستان ما کمی از آن بیرون باشد تا در صورت نیاز به راحتی بتوانیم دستان خود را حرکت داده و یا به زیپ لباس‌های زیر پانچو دسترسی داشته باشیم.

انتخاب رنگ پانچو علاوه بر سلیقه ما، می‌تواند دلایل محیطی هم داشته باشد. اگر در برنامه‌های بازدید از حیات وحش شرکت کرده‌اید، بهتر است پانچو شما رنگی سازگار با طبیعت داشته باشد و رنگ آن آرامش حیوانات ساکن در منطقه را بهم نزند.

اما برای طبیعتگردها انتخاب رنگ‌های شاد و روشن گزینه مناسب‌تری است چرا که در صورت گم شدن، این رنگ‌ها در میان رنگ‌های طبیعت، به راحتی قابل شناسایی است و می‌تواند تا حدود زیادی مانع گم شدن افراد شود.

 خرید و نگهداری از پانچو | عاشقان طبیعت ایران | پانچو کوهنوردی | راهنمای خرید پانچو

پانچوها در سایزهای مختلفی تولید می‌شوند. حتی انواعی برای کودکان نیز وجود دارد. پس با خیال راحت برای سفرهای طبیعتگردی خانوادگی خود برنامه‌ریزی کنید و برای فرزندانتان پانچو مناسب را تهیه کنید.

بعضی از پانچوها یکبار مصرف هستند ولی بهتر است از پانچوهایی استفاده کنید که قابلیت شستشو و استفاده و مجدد را داشته باشد.

پانچو کوهنوردی موارد استفاده بسیار زیادی دارد و تنها برای محفوظ ماندن در مقابل باران و رطوبت استفاده نمی‌شود. در واقع به همراه داشتن یک پانچو علی‌رغم وزن بسیار کم آن گاهی می‌تواند به بقاء جان افراد کمک کرده و آنها را از خطر مرگ نجات دهد.

از طرف دیگر، کوهنوردان و طبیعتگردها همیشه با مشکل بار اضافه و حجم زیاد وسایل مواجه هستند. استفاده صحیح از این پوشش در بسیاری موارد می‌تواند کوهنوردان را از حمل بار اضافه نجات داده و کارایی بسیاری برای آنها داشته باشد.

ویژگی‌های یک پانچو خوب

۱- یک پانچو خوب باید به اندازه کافی گشاد باشد تا هوا داخل آن جریان پیدا کرده و مانع از عرق کردن شخص شود. البته باید گشادی مناسب داشته باشد. اگر زیاد گشاد باشد هنگام وزش باد کمی دست و پاگیر شده و حتی مانع دید جلوی پایتان می‌شود.

۲- جلوی پانچو ترجیحا دارای زیپ یا چسب باشد که قابلیت باز شدن داشته باشد. در مواقع لزوم می‌توانید جلو آن را باز کرده تا عرق نکنید.

۳- پشت پانچو جای کوله داشته باشد. مقداری فضای اضافی که در صورت نیاز می‌توانید چسب آن را باز کرده تا کوله داخل آن قرار گیرد.

۴- جنس آن دارای ضخامت مناسب باشد که ضمن مقاومت خوب وزن و حجم کمتری داشته باشد.

۵- مواردی مثل داشتن پره و کش سایزینگ در قسمت کلاه و یا چسب در قسمت سرآستین می‌تواند کارایی پانچو را در شرایط مختلف افزایش دهد.

 

موارد استفاده از پانچو در شرایط اضطراری

پانچو یکی از کم‌حجم‌ترین، ارزان قیمت‌ترین و کاربردی‌ترین تجهیزات و لوازم کوهنوردی است که می‌تواند کاربردهای فراوانی برای طبیعتگردها و کوهنوردان داشته باشد.

چادر و پناهگاه

از پانچو می‌توان در مواقع ضروری به عنوان یک پناهگاه موقت یا چادر استفاده کرد. ضدآب بودن بدنه آن می‌تواند در موقع بارندگی برای ساخت یک پناهگاه سریع مناسب می‌باشد.

برای این کار کافیست آن را روی یک چوب درخت یا باتوم خود پهن کنید و و طرفین آن را با استفاده از چند میخ چادر و قطعه‌ای بند و یا با استفاده از چند قطعه سنگ محکم کنید.

زیرانداز

در صورت خشک بودن هوا و در مناطق گرم می‌توانید به هنگام استراحت از پانچوی خود به عنوان زیرانداز استفاده کنید.

در مکان‌های خیس نیز استفاده از پانچو به عنوان زیرانداز بهترین گزینه است. این پوشش ضدآب شما و وسایلتان را از خیس شدن محفوظ نگه می‌دارد.

کیسه خواب

در مواقع ضروری پانچو می‌تواند به عنوان کیسه خواب عمل کند. خیلی مهم است که کوهنوردان به هنگام استراحت، بدن خود را گرم و خشک نگه دارند.

در مواقع نیاز و در صورت نبودن کیسه خواب و یا خیس شدن آن می‌توان با قرار دادن پتو داخل پانچو و پیچیدن آن دور بدن و خوابیدن در لابه لای برگ درختان یا گیاهان، یک کیسه خواب گرم و مناسب درست کرد و از شر سرما و رطوبت در امان ماند.

کیسه حمل آب یا جمع‌آوی آب

استفاده از پانچو گزینه مناسبی برای حمل آب است. با درست کردن یک مشک بوسیله پانچو در موارد ضروری می‌توان آب مورد نیاز را به کمپ و محل استراحت منتقل کرد.

در مواقع بارندگی نیز با استفاده از پانچو و یک طنابچه انفرادی می‌توان آب باران را جمع‌آوری کرد. همچنین از پانچو برای جمع آوری برف و ذوب کردن آن نیز می‌توان استفاده کرد.

خشک نگه داشتن زخم

در صورتی که قسمتی از بدن شما زخمی شده باشد، بهتر است برای ترمیم آن محل زخم را خشک نگه داشت. برای این منظور می‌توان قسمتی از پانچو را برید و آن را روی پانسمان قرار دارد و به این ترتیب سطح پانسمان را از رطوبت محفوظ داشت.

انبار غذا

در صورتی که محفظه و یا چادری مخصوص برای نگهداری مواد غذایی خود ندارید، و یا ممکن است مواد غذایی شما در معرض گزند حیوانات قرار بگیرد، می‌توانید از پانچو به عنوان انبار مواد غذایی استفاده کنید.

برای این منظور کافی است مواد غذایی را داخل آن قرار دهید و آن را بالای درختی آویزان کنید تا هم از خیس شدن محفوظ بماند و هم از حمله حیوانات گرسنه.

 

جمع‌آوری مواد غذایی

اگر سفر شما به دل جنگل‌های بکر و یا کوهپایه‌ها است، به راحتی می‌توانید با استفاده از پانچوی خود کیسه‌ای درست کنید و در آن گردو، تمشک، گیاهان خوراکی و دارویی، توت وحشی و سبزیجات معطر جمع‌آوری کنید و آن را گره زده و از چوب دست یا باتوم برای حمل آن استفاده کنید.

سپس در اولین استراحتگاه با استفاده از این مواد غذایی یک دمنوش معطر و گرم و یا یک غذای لذیذ برای خود درست کنید و از خوردن آن لذت ببرید.

حفاظت در برابر باد

در صورت وزش باد شدید به راحتی می‌توان با استفاده از یک طناچه انفرادی یا مقداری طناب معمولی و پهن کردن پانچو روی آن، در فضای بین دو درخت یک پانل ضد باد درست کرد و از آن برای روشن کردن آتش، و استراحت استفاده کرد.

علامتگذاری

استفاده از پانچو به خصوص اگر رنگ آن روشن باشد، در مواقع گم شدن بسیار کاربردی است.

در صورت گم شدن می‌توانید با درست کردن نوارهای کوچک از آن و گره زدن به درختان و گیاهانی که در مسیر حرکت قرار دارند، جهت حرکت را برای تیم امداد و نجات مشخص کنید.

نکات قابل توجه درباره پانچو

– در روزهای بارانی به محض پوشیدن گورتکس (خصوصا جنس‌های فیک و معمولی) سریع گرمتان شده و عرق می‌کنید اما پانچو بخاطر گشاد بودن و گردش هوا داخل آن نسبت به گورتکس و بادگیر تعریق کمتری دارد.

برخلاف ذهنیت اغلب کوهنوردان، خیلی از پانچو فراری نباشید بلکه گاهی نسبت به گورتکس اولویت هم دارد.

– در روزهای بارانی خصوصا در اوایل بهار و پاییز که انتظار سرما ندارید در روزهای بارانی دستکش متوسط ضدآب و گرم بردارید.

حتی اگر برنامه ارتفاع داشتید دستکش زمستانی همراه داشته باشید. در اثر تماس مداوم باران با دستهایتان ممکن است در ناحیه دست‌ها احساس سرمای آزار دهنده کنید.

– یکی از ویژگی‌های خوب بعضی از پانچوها حلقه‌هایی است که در گوشه‌ها و لبه‌های خارجی آنها وجود دارد.

با استفاده از این حلقه‌ها چند تکه طنابچه کوچک یا حتی بند کفش و یک باتوم با یک تکه چوب در شرایط خاص و اضطراری می‌توانید یک سرپناه فوری برای خود درست کنید.

 

 نکات قابل توجه:

– تجربه ای که به شخصه در استفاده از پانچو دارم این است که در روزهای بارانی به محض پوشیدن گورتکس (خصوصا جنس های فیک و معمولی) سریع گرمتان شده و عرق می کنید اما پانچو بخاطر گشاد بودن و گردش هوا داخل آن نسبت به گورتکس و بادگیر تعریق کمتری دارد. میخوام بگم که برخلاف ذهنیت اغلب کوهنوردان، خیلی از پانچو فراری نباشید بلکه گاهی نسبت به گورتکس اولویت هم دارد.

– در روزهای بارانی خصوصا در فصل اوایل بهار و پاییز (که انتظار سرما ندارید) در روزهای بارانی دستکش متوسط ضدآب و گرم بردارید. حتی اگر برنامه ارتفاع داشتید دستکش زمستانی همراه داشته باشید. در اثر تماس مداوم باران با دستهایتان ممکن است در ناحیه دستها احساس سرمای آزار دهنده کنید.

– یکی از ویژگهای خوب بعضی از پانچوها حلقه هایی است که در گوشه ها و لبه های خارجی آنها وجود دارد. با استفاده از این حلقه ها چند تکه طنابچه ی کوچک یا حتی بند کفش تان و یک باتوم با یک تکه چوب در شرایط خاص و اضطراری می توانید یک سرپناه فوری برای خود درست کنید.

در ادامه این مطلب از راهنمای خرید پانچو شما را به۲۰ مدل برتر از این نوع محصولات جلب می نماییم. ناگفته نماند تمام این محصولات از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت نیز می باشند. شما عزیزان می توانید با مطالعه هر مورد به اطلاعات بیشتر در خصوص محصول انتخابی تان دست پیدا کنید.


پانچو کوهنوردی صخره مدل PRO-S/M

پانچو کوهنوردی صخره مدل PRO-S/M

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰۰x70x25 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۹۵ گرم
 • جنس
  پلی‌استر
 • نوع
  ضد آب
 • سایر توضیحات
  – دارای کلاه نقاب دار و بند قابل تنظیم– عایق بندی درزها– نوار چسبی دور مچ– زیپ‌ها: YKK ژاپن– مناسب برای قد زیر ۱۷۸– طول ۱۰۰ سانتی‌متر– طول آستین ۶۳ سانتی‌متر– مناسب برای سایز S تا M

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کمپسور مدل جاکوله کد ۹۵۵۵۶

پانچو کمپسور مدل جاکوله کد 95556

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۳۰x130x110 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۱۰ گرم
 • جنس
  پلی‌استر
 • سایر توضیحات
  پانچو کوهنوردی آستین دار Campsor از الیاف نایلون صد در صد ضد آب ساخته شده و دارای جایگاه مخصوص برای کوله پشتی میباشد ، پانچو کمپسور مناسب جهت استفاده در کوهستان ، نقاط برفی و بارانی و مناطق پر گرد و غبار میباشد.مناسب جهت استفاده در کوهستان ، نقاط برفی و بارانی و مناطق پر گرد و غبارمجهز به یک عدد کیف مخصوص حمل-اندازه موقع پوشیدن ۱۱۰×۱۳۰

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی سولوگناک مدل TC329

پانچو کوهنوردی سولوگناک مدل TC329

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۱۰x110x100 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۸۰ گرم
 • جنس
  پلی‌استر
 • سایر توضیحات
  مزایای محصول: ضدآب: در برابر باران شدید ۶ سانتی متری به مدت ۱ ساعت محافظت می کند.فضا را اشغال نمی کندسبک مقاوم یک جیب

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی مدل کوالیتل

پانچو کوهنوردی مدل کوالیتل

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵x25x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • جنس
  نایلون

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی اس وای کی کد ۹۱۶

پانچو کوهنوردی اس وای کی کد 916

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۴۰*۱۱۵*۰.۱ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۴۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • سایر توضیحات
  پانچو زیرانداز شوابعاد کالا در حالت زیرانداز: ۲۲۰*۱۴۰ سانتی متر

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی مدل MT900-L.LX

پانچو کوهنوردی مدل MT900-L.LX

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵x23x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۸۰ گرم
 • جنس
  پلی‌اتیلن
 • نوع
  کوهنوردی-سفری
 • سایر توضیحات
  ارتفاع و عمق کلاه را می توان با بند کشی تنظیم کرد. دارای گیره ای مانند کلاه است، بنابراین حداکثر محافظت از صورت را فراهم می کند. یک سیستم قلاب و حلقه بر روی کاف ها برای جلوگیری از ورود آب به داخل کاف وجود دارد.

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی اسنو هاوک مدل SN 010

پانچو کوهنوردی اسنو هاوک مدل SN 010

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x10x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • جنس
  نایلون
 • سایر توضیحات
  دارای چسبکی در ناحیه گردندارای کیسه جهت حمل آسان ترسبک و ایده آل برای استفاده در شرایط مختلفطراحی گشاد جهت جلوگیری از تعریق حین حرکتقابلیت حمل کوله پشتی در زیر آنمقاوم در برابر سایش و پارگیجلوگیری از خیس شدن هنگام بارش بارانطبیعت گردی ، کوهنوردی ، امداد, کمپینگ, ماهیگیری, ترکینگ, اپروچ

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی مدل گردشگر

پانچو کوهنوردی مدل گردشگر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۴۰x110x140 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • جنس
  پلی‌استر
 • سایر توضیحات
  علاوه بر پانچو قابلیت پوش شدن برای چادر در مواقع ضرروی را داردعلاوه بر پانچو قابلیت سایه بان شدن نیز داردوجود ۶ حلقه در اطرف و مرکز برای نصب در میخ چادر یا طناب سایه باندارای کاور اورگانایزر ضد آبقابلیت پوشش کوله سبک و کم حجم در کوله

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی پاندا مدل ۱۳۰

پانچو کوهنوردی پاندا مدل 130

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۳۰x100x0.1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۷۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  قابلیت سایه بان شوجنس پارچه کورتکس شمعی ضد آبقد پانچو ۱۰۰ سانتی مترعرض پانچو ۱۳۰ سانتی مترابعاد پانچو در حالت باز ۱۳۰ در ۲۰۰ سانتی متردارای کیف قابل حملبرند پاندا

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی مدل pb200 چابک

پانچو کوهنوردی مدل pb200 چابک

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰۰x90x50 سانتی‌متر
 • وزن
  ۷۰۰ گرم
 • جنس
  پارچه

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی مدل سبلان

پانچو کوهنوردی مدل سبلان

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۲۰x125x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • جنس
  پارچه

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی مدل bargobad

پانچو کوهنوردی مدل bargobad

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰۵x145x0.1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۴۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  ابعاد پانچو: ۱۰۵ در ۱۴۵ سانتی مترقد : ۱۰۵ سانتی مترابعاد پانچو در حالت باز شده : ۲۱۰ در ۱۴۵ سانتی متردارای یک کاور کوچک جهت حمل آسان پانچو در کولهجنس : پارچه شمعی ضد آبعلاوه بر پانچو قابلیت سایه بان شدن نیز دارددارای کاور برای حمل اسان

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو سول کد F2022

پانچو سول کد F2022

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۴۲x95x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۱ گرم
 • جنس
  پلی‌اتیلن
 • نوع
  پانجو
 • سایر توضیحات
  محافظت در برابر باد، باران و برف: این پانچو ۱۰۰% ضد آب دارای درزهای مهر و موم شده و مواد ضد باد است تا شما را در هنگام تغییر غیرمنتظره آب و هوا خشک و گرم نگه دارد.۹۰% بازتاب گرما: با پانچو بازتابنده گرما برای بارندگی های غیرمنتظره یا طوفان های برف غافلگیرکننده آماده باشید. ۹۰ درصد گرمای بدن را به شما منعکس می کند تا از اتلاف گرما جلوگیری کند و هوای گرم را به دام بیندازد.فشرده و بسیار سبک: این پانچوی سبک وزن را در وسایل کوله‌پشتی، کیف یا جعبه دستکش خود بیندازید. پانچوی بارانی فوق العاده سبک، وزن آن فقط ۷۵ گرم است.بدون ساخت و ساز: این پانچو بارانی قابل استفاده مجدد در سفرهای متعدد است. این ماده مقاوم در برابر پارگی مقاوم و بی‌صدا است، بنابراین در صورت خراشیده شدن یا راه رفتن صدا ایجاد نمیکند.این پانچوی سرپوش دار تک سایز به اندازه کافی بزرگ است که به راحتی شما و دسته هایتان را بپوشاند تا وسایل پیاده روی شما خشک بمانند.

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی کمپسور مدل ۰۱

پانچو کوهنوردی کمپسور مدل 01

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۳۰x110x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۵ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • سایر توضیحات
  – دارای جایگاه کوله پشتی با قابلیت باز و بسته شدن- دارای کلاه نقاب دار- دارای دو نوار شبرنگ بر روی آستین ها، یک نوار بر روی پشت پانچو و لگو شبرنگ برای دید بهتر در تاریکی-دارای مچ کشسان- دارای نوار چسبی در قسمت ورودی گردن برای تغییر اندازه- دارای کیسه حمل باکیفیت

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی کمپسور مدل COS

پانچو کوهنوردی کمپسور مدل COS

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۴۵×۰.۲×۱۲۲ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۴۰ گرم
 • جنس
  پلی‌استر
 • سایر توضیحات
  ابعاد کالا در خالت باز شده: ۱۴۵ × ۲۴۴ سانتیمتردارای ۶ محل پانچ شده بر روی پانچو- دارای یک چسبک برای تنظیم محل ورودی سر در پانچودارای دو ردیف چسبک به طول ۸ سانتیمتر در زیر قسمت هر آستین برای انصال راحت

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی موتال مدل SN2017

پانچو کوهنوردی موتال مدل SN2017

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x10x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۷۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • نوع
  پوشاک
 • سایر توضیحات
  بارانی ضد آب و ضد کشش و پارگی

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی مدل KMP 313

پانچو کوهنوردی مدل KMP 313

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۳x20x7 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۸۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • سایر توضیحات
  پانچو شنلی :از جنس پارچه واترپروف نینوضدآب و ضدباد، دارای کیف کمریساخت کشور چین

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی مدل Plm80

پانچو کوهنوردی مدل Plm80

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۷۰x40x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • جنس
  پارچه

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی مدل SLP-03

پانچو کوهنوردی مدل SLP-03

مشخصات

 • ابعاد
  ۰.۲ × ۱۴۰ × ۱۴۲ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۹۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • سایر توضیحات
  پانچو ضد آب و ضد بادمناسب کوهنوردی و شرایط آب و هوایی بارانیسبکبدون آستیندارای بند جمع کننده کلاه دور صورتبه همراه کاور برای حمل آسانابعاد:از بالای کلاه تا پایین پانچو ۱۴۲ سانتی مترعرض پانچو ۱۴۰ سانتی متر

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی کمپسور مدل MR

پانچو کوهنوردی کمپسور مدل MR

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۴۰x100x110 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۱۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • سایر توضیحات
  استفاده در محیط های پر گرد و غباراستفاده در مناطق با شرایط آب و هوای بارانی و شرجیاستفاده در مناطق بادی و طوفانیجنسیت قابل استفاده : آقایان و بانواندارای کیف حملدارای محفظه مخصوص کوله پشتیقسمت آستین به صورت کشی طراحی شده که سبب جلوگیری از نفوذ باد و باران به داخل آستین میشود.امکان قرار گرفتن کوله پشتی در زیر پانچومناسب برای هر سایز (فری سایز)

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی طرح ۰۱

پانچو کوهنوردی طرح 01

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۲۰ × ۱۳۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۵۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  – فاصله‌ی سرآستین‌ها ۱۳۵ سانتی‌متر- ارتفاع از بالای کلاه تا پایین پانچو ۱۲۰ سانتی‌متر

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی کمپسور مدل CA_1020

پانچو کوهنوردی کمپسور مدل CA_1020

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۱۰x130x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۱۵ گرم
 • جنس
  پلی‌استر
 • سایر توضیحات
  مناسب جهت استفاده در کوهستان ، نقاط برفی و بارانی و مناطق پر گرد و غبارمجهز به یک عدد کیف مخصوص حملمجهز به نقاب در قسمت کلاه پانچوقسمت آستین به صورت کشی طراحی شده که سبب جلوگیری از نفوذ باد و باران به داخل آستین میشود.استفاده از رنگ های نارنجی و آبی روشن جهت دیده شدن بهتر در شرایط اضطراریقابلیت استفاده برای خانم ها و آقایان

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی کمپسور مدل BL-032

 پانچو کوهنوردی کمپسور مدل BL-032

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰۶x133x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • جنس
  پلی‌استر
 • نوع
  پانچو کوهنوردی آستین دار و به همراه جای کوله
 • سایر توضیحات
  مناسب جهت استفاده در کوهستان ، نقاط برفی و بارانی و مناطق پر گرد و غبار مجهز به یک عدد کیف مخصوص حمل مجهز به نقاب در قسمت کلاه پانچو قسمت آستین به صورت کشی طراحی شده که سبب جلوگیری از نفوذ باد و باران به داخل آستین میشود. استفاده از رنگ های نارنجی و آبی روشن جهت دیده شدن بهتر در شرایط اضطراری قابلیت استفاده برای خانم ها و آقایان.از جنس پارچه شمعی ضد آب.دارای نوار شب رنگی روی آستین ها.مناسب برای کوهنوردی طبیعت گردی . گل گشت . جنگل نوردی . و غیره……

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی مدل جیلو

پانچو کوهنوردی مدل جیلو

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۴۵x115x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۶۰ گرم
 • جنس
  پلی‌استر

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو ضد باران گاردن پلاس کد ۰۴۸۳۹

پانچو ضد باران گاردن پلاس کد 04839

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۱۸ × ۰.۵ × ۱۲۲ سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۵ گرم
 • جنس
  پلاستیک

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو یکبار مصرف چاندوگ مدل ۸۹۰۳

پانچو یکبار مصرف چاندوگ مدل 8903

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۱۰x160x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۸۵ گرم
 • جنس
  پلی‌استر
 • سایر توضیحات
  دارای سوراخ پرچی در چهار گوشه پانچو جهت استفاده به عنوان زیرانداز و اتصال به زمین به عنوان سایه بانقابلیت تبدیل به یک زیرانداز چهار گوشه جهت استفاده برای کف چادرکاربرد سه منظوره :پانچو–سایه بان–زیراندازمجهز به یک کلاه بلند جهت پوشش کامل قسمت سر و گردن

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی اس وای کی کد ۹۱۶

پانچو کوهنوردی اس وای کی کد 916

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۴۰*۱۱۵*۰.۱ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۴۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • سایر توضیحات
  پانچو زیرانداز شوابعاد کالا در حالت زیرانداز: ۲۲۰*۱۴۰ سانتی متر

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی اسنو هاوک مدل سه کاره

پانچو کوهنوردی اسنو هاوک مدل سه کاره

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۲۰x150x0.1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • جنس
  نایلون
 • نوع
  نیلون ۶۸d

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو نیچرهایک مدل NH19Y036-L

پانچو نیچرهایک مدل NH19Y036-L

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۴۵x130x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۴۰ گرم
 • جنس
  پلی‌استر
 • سایر توضیحات
  تهیه شده از پلی استرمیزان مقاومت به آب: PU 2000mmطراحی زیبا و دو رنگدارای کلاهدارای جیب بزرگ در جلودارای دکمه های فشاری در طرفین برای بسته شدن پانچوامکان استفاده به عنوان زیراندازامکان تنگ کردن کلاه با بند کشی برای جلوگیری از نفوذ آبمناسب برای کمپینگ، کوهنوردی، طبیعت گردی

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی مدل Cheriki

پانچو کوهنوردی مدل Cheriki

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰۵x140x0.1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۴۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  ابعاد پانچو: ۱۰۵ در ۲۳۸ سانتی مترقد : ۱۰۵ سانتی مترابعاد پانچو در حالت باز شده : ۲۱۰ در ۲۳۸ سانتی متردارای یک کاور کوچک جهت حمل آسان پانچو در کولهجنس : پارچه شمعی ضد آبعلاوه بر پانچو قابلیت سایه بان شدن نیز دارد

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو یکبار مصرف مدل xc54

پانچو یکبار مصرف مدل xc54

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۵۰x35x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو یکبار مصرف مدل ۱۹۸

پانچو یکبار مصرف مدل 198

مشخصات

 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  مناسب استفاده در هوای بارانیحمل راحت

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی اسنو هاوک مدل زنانه SN 0111

پانچو کوهنوردی اسنو هاوک مدل زنانه SN 0111

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x10x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • جنس
  نایلون

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی کنتال مدل G BEAR

پانچو کوهنوردی کنتال مدل G BEAR

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰۰x50x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • نوع
  پانچو کوهنوردی
 • سایر توضیحات
  مقاومت بالا در برابر پارگی و آب دارای جای کوله با سایز استاندارد

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی فوروارد کد FCLT810

پانچو کوهنوردی فوروارد کد FCLT810

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۱۰x145x0.5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • جنس
  پارچه

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو یکبار مصرف مدل بارانی کیمونوی

پانچو یکبار مصرف مدل بارانی کیمونوی

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۱۰x150x100 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • جنس
  پلی‌استر

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی تتیس مدل SLP-01

پانچو کوهنوردی تتیس مدل SLP-01

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۴۰x1x140 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۴۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • سایر توضیحات
  پانچو ضد آب و ضد بادمناسب کوهنوردی و شرایط آب و هوایی بارانیسبکبدون آستیندارای بند جمع کننده کلاه دور صورتبه همراه کاور برای حمل آسانابعاد:از بالای کلاه تا پایین پانچو ۱۳۵ سانتی مترعرض پانچو ۱۴۴ سانتی متر

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو یکبار مصرف مدل EVA

پانچو یکبار مصرف مدل EVA

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۳x18x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۹۵ گرم
 • جنس
  پلاستیک

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی مدل سه در یک

پانچو کوهنوردی مدل سه در یک

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۷۰x150x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۸۰ گرم
 • جنس
  پشم
 • نوع
  پانچو چند منظوره کوهنوردی
 • سایر توضیحات
  جمع و جور و قابل حملدو لایه (پشم و پلی استر)تک سایزتبدیل به یک پانچو، کوسن صندلی، پتو، بالش یا زیراندازعایق حرارتضد آبدسته حمل برای حمل و نقل آسانعالی برای کمپینگ، رویدادهای ورزشی، کوهنوردی و موارد دیگرقابل شستشو

تصاویر، قیمت روز و خرید


پانچو کوهنوردی مدل سه کاره

پانچو کوهنوردی مدل سه کاره

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۴۵x110x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • جنس
  نایلون
 • سایر توضیحات
  پانچو کوهنوردی دوچرخه سواری وطبیعت گردی که کارایی وقابلیت استفاده به عنوان پوش چادر؛ سایه بان در مقابل آفتاب وباران وزیر انداز روی چمن دارای کلاه کپ دار با دوختی ریز دور گردن تا آب نفوذ نکند برای دور کلاه بند تعبیه شده تا در موقع باد استفاده کنید زیر آستین رو با دگمه های پانچ شده به هم میتوانید وصل کنید

تصاویر، قیمت روز و خرید


ضمن تشکر و امیدواری از مفید بودن این مطلب در راستای انتخاب و خرید شما،میتوانید با کلیک روی هر بخش از فروشگاه متنوع ورندل خرید های خاطره انگیزی داشته باشید. شما مخاطبان عزیز می توانید با کلیک بر روی تصاویر یک خرید به یاد ماندنی داشته باشید چرا که هدف ما رضایت شماست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا