خانه و آشپزخانه

۲۰مدل میز و صندلی اداری لوکس با قیمت مناسب

هنگام تصمیم برای خرید انواع صندلی اداری تعدادی از عوامل اساسی باید در نظر گرفته شوند. اینکه بودجه شما چقدر است؟ آیا به یک صندلی کاملا ارگونومیک نیاز دارید و یا یک صندلی اداری طبی معمولی کافی است؟ هدف اصلی شما از خرید آن چیست و انتظار چه کارایی از آن‎ دارید؟

صندلی‌های اداری بخشی از تزئینات هر اداره یا مرکز هستند و به همین دلیل بسیاری از مدیران به جای نگرانی در مورد اثرات سلامتی آن‌ها، به دنبال شکل ظاهریشان هستند. در صورتی‌که از نظر کارشناسان طب فیزیکی، نوع طراحی یا ارگونومی صندلی اداری باید بیش از هر چیز دیگری مورد توجه قرار گیرد. زیرا یک صندلی اداری خوب و طبی مانع از خستگی و ناراحتی کارمندان، در اثر نشستن برای ساعات طولانی می‌شود. در نگاه اول می‌توان گفت که یک صندلی ادارای مناسب باید دارای ویژگی‌های زیر باشد:

• قسمت تکیه‌گاه پشتی آن باید قابل تنظیم باشد تا بتواند با شکل ستون فقرات و حالت منحنی کمر هر فرد متناسب شود.

• اصولا پس از نشستن بر روی یک صندلی طبی اداری، پاها باید به راحتی روی زمین قرار بگیرند. در غیر این صورت، با قابلیت تنظیم ارتفاع صندلی یا قرار دادان یک زیرپایی باید این مشکل را حل کرد.

• قسمت تکیه‌گاه بازو یا دسته‌های صندلی باید نزدیک به بدن باشند و اجازه دهند شانه‌ها حالت آرامی به خود بگیرند.

• ارتفاع دسته‌های صندلی باید قابل تنظیم باشد تا بتوان‎ آن‎ها را با ارتفاع میز مطابق کرد. چرا که این شرایط از کشیدگی شانه‌ها و گرفتگی احتمالی آن‌ها جلوگیری می‌کند.

• آنچه که باید در مقابل خود در حالت نشسته و رو به جلو در یک وضعیت مناسب دید، مرکز صفحه رایانه یا دیوار مقابل است.

• قسمت پشتی صندلی باید در وسط و تا حدودی بالای تیغه‌های شانه قرار بگیرد تا از پشتیبانی کافی برخوردار باشد.

• طول قسمت نشیمنگاه صندلی باید به اندازه‌ای باشد که دو یا سه انگشت با محل قرارگیری زانوها فاصله داشته باشد.

• در صورت امکان، بهتر است جنس بالشتک‌های صندلی طبی از مموری فوم (فوم حافظه که معمولا از پلی‌اورتان ساخته می‌شود و با توجه به وزن و دمای بدن حالت می‌گیرد) باشد. چرا که انواع دیگر به اندازه مموری فوم راحت نیستند و ممکن است به سرعت فرسوده شوند.

• قسمت نشیمنگاه صندلی باید از اصطکاک مناسبی برخوردار باشد تا باعث سر خوردن و لغزش مداوم و در نتیجه خستگی نشود. در عین حال چرخ‌ها باید آزادانه حرکت کنند تا امکان دسترسی آسان به قسمت‌های مختلف میز اداری فراهم شود.

پس از در نظر گرفتن نکات ذکر شده؛ باید توجه کرد که بر حسب کاربرد هر نوع صندلی طبی اداری، انواع مختلفی از آن‌ها با عنوان صندلی مدیریتی، صندلی کنفرانس، صندلی انتظار و غیره وجود دارد که هرکدام ویژگی‌های خاص خود را دارند. در واقع صندلی اداری باید متناسب با شغل و شرایط کاری هر فرد تهیه شود تا کارایی لازم را داشته باشد.

به عنوان مثال افرادی که در تمامی طول روز با کامپیوتر کار می‌کنند، باید به واسطه ارتجاع بالای صندلی کارمندی یا صندلی اپراتوری، زاویه نشستن آن‌ها در حدود ۱۱۰ درجه تنظیم شود تا به مهره‌های گردن و کمر آن‌ها فشار وارد نشود. اصولا کیفیت بالشتک‌های صندلی‌های مدیریتی به گونه‌ای است که با جلوگیری از تعریق و حفظ خون‌رسانی کافی، راحتی لازم را برای مدیران فراهم می‌کنند. با توجه به شرایط سخت کاری و طولانی در آزمایشگاه‌ها، می‌توان با انتخاب یک صندلی آزمایشگاهی استاندارد و بهره‌مندی از ویژگی‌های خاص آن مانند قابلیت تنظیم ارتفاع، فرآیند کاری را برای پرسنل آن‌ها تسهیل کرد.

متاسفانه یکی از مشکلاتی که در حال حاضر برای خرید انواع صندلی طبی اداری وجود دارد، این است که بسیاری از فروشگاه‌ها محصولات کپی شده از برندهای معروف را به جای برند اصلی با همان قیمت و بدون ضمانت به فروش می‌رسانند؛ که مطمانا کیفیت قطعات آن‌ها بسیار پایین‌تر خواهد بود.

فروشگاه آنلاین مبلمان اداری و خانگی هوم پاد با درنظر گرفتن این مساله تصمیم گرفت که با تکیه بر تجربه ۳۰ ساله خود، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ در قالب فروش اینترنتی برای عرضه محصولات برند اصلی داخلی و خارجی به هموطنان عزیز کشور آغاز کند. محصولاتی از برند نیلپر، اروند، دنا، آده چوب، داتیس، صنایع نظری، راحتیران، لیو، جهانتاب، محک ، استیل هامون و ده‌ها برند معتبر دیگر که کیفیت بالای آن‌ها برای همگان ثابت شده است. بنابراین پیش از اقدام برای خرید صندلی و میز اداری حتما از اعتبار مرکز خرید خود مطمان شوید.

انواع صندلی طبی اداری

واقعا مناسب‌ترین صندلی اداری طبی برای شما کدام نوع است؟ در این بخش با معرفی انواع صندلی اداری به پاسخ این سوال خواهید رسید.

صندلی مدیریتی

صندلی مدیریتی معمولا بیشترین قیمت و زیباترین طراحی را در مقایسه با بقیه دارد و اصولا  قسمت تکیه‌گاه پشتی آن بسیار بلند و دارای بالشتک‌های باکیفیت‌تری است. به همین دلیل، بیشتر آن‌ها دارای طیف کاملی از ویژگی‌های ارگونومیک هستند.

صندلی کارمندی

صندلی کارمندی معمولا برای کار با کامپیوتر و نشستن طولانی‌مدت پشت میز اداری طراحی شده است. قابلیت تقسیم وزن بین بالشتک‌های صندلی و زانو به منظور کاهش کشیدگی کمر دارد تا روند انجام کارهای روزانه برای کارمندان ساده‌تر شود. تقریبا مشابه صندلی مدیریتی است، اما ابعاد کوچکتر و قیمت پایین‌تری دارد.

صندلی کنفرانس

همانطور که از نام آن پیداست، این نوع صندلی برای استفاده در یک اتاق کنفرانس طراحی شده است که در آن جلسات گروهی و تا حدی طولانی برگزار می‌شود. به همین دلیل دارای انواع بالشتک پشتی و کمری برای پیشگیری از خستگی مزمن افراد شرکت‌کننده است. البته برای نشستن بیش از نیم روز پشت میز اداری نیز گزینه عالی است.

صندلی انتظار

این نوع صندلی برای استفاده مداوم و حتی ۲۴ ساعته در محیط‌های کاری مانند مراکز تماس، گزینه ایده‌آلی است. چرا که اصولا با فریم‌هایی با دوام فوق‌العاده، پشتی‌های ضخیم و چندین تنظیمات ارگونومیکی طراحی می‌شود.

صندلی اپراتوری

صندلی اپراتوری تقریبا مشابه نوع کامپیوتری است، فقط با این تفاوت که ابعاد کوچکتری دارد و به نوعی برای ارائه خدمات در مکان‌هایی با رفت و آمد زیاد مانند کافی نت‌ها و اداره پست طراحی شده است.

صندلی آزمایشگاهی

انواع صندلی آزمایشگاهی اساسا به گونه‌ای طراحی شده‌اند که پرسنل آزمایشگاه‌ها و مراکز پزشکی بتوانند به کمک آن روند کار خود را تسهیل کنند. خوشبختانه مدل‌های مختلفی مانند چرخ‌دار یا ثابت، دسته‌دار یا بدون دسته، دارای قسمت تکیه‌گاه پشتی یا بدون آن دارند و پاسخ‌گوی سلایق مراکز مختلف پزشکی هستند.

صندلی کانتر

اصولا ارتفاع صندلی کانتر بسیار بلندتر از انواع دیگر است و به همین دلیل معمولا برای مسئولین بخش ورودی ادارات مانند نگهبانان خریداری می‌شود. وزن کمی دارد، بسیار نرم است و علاوه بر امکان تنظیم ارتفاع بعضی از مدل‌های آن دارای رکاب در قسمت پایین است و مانع بروز مشکلات جدی در کمر و پا می شود.

صندلی ارگونومیک

به مرور با افزایش ساعت کاری و صرف اوقات زیادی از روز روی صندلی، نیاز به نوعی از صندلی اداری با قابلیت‌های پشتیبانی بیشتر احساس شد و همین مساله باعث ظهور نسل جدید از صندلی‌های طبی با عنوان ارگونومیک شد. در واقع تفاوت اصلی آن‌ها با بقیه در امکان تنظیم عمق صندلی، شیب زانویی، ارتفاع نشیمنگاه، ارتفاع پشتی صندلی و قسمت پشتیبانی کمر است.

ویژگی‌های کلی انواع صندلی طبی اداری

صندلی‌های طبی اداری دارای اشکال، اندازه، امکانات و قیمت‌های مختلفی هستند و داشتن اطلاعات کافی در هنگام خرید از ویژگی‌های کلی آن‌ها بسیار مهم است. چرا که پس از بررسی هرکدام از این ویژگی‌ها، می‌توان با دقت بیشتری دست به انتخاب زد. در ادامه به هرکدام از این موارد اشاره شده است.

روکش صندلی

روکش انواع صندلی اداری معمولا از جنس‌‎های بسیار متنوعی مانند پارچه (Fabric)، بافت مشبک (Mesh) و چرم (Leather) ساخته می‌شود که هرکدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. از مزایا و معایب انواع روکش صندلی پارچه‌ای می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

• هنگام تماس لطیف به نظر می‌رسند

• در رنگ‌های مختلف وجود دارند

• معمولا برای پوشش فوم صندلی استفاده می‌شوند

• ممکن است به مرور بر روی آن‎ها یک لکه دائمی ظاهر شود

• با گذشت زمان دچار خوردگی و ساییدگی می‌شوند

مزایا و معایب انواع روکش صندلی با بافت مشبک عبارت است از:

• امکان نفوذ هوا و پیشگیری از تعریق دارند

• می‌توانند اصطکاک کافی را به خصوص در قسمت نشیمنگاه برقرار کنند

• دوام بالایی دارند

• امکان استفاده از آن‌ها برای بالشتک‌های صندلی وجود ندارد

• معمولاً سفت هستند و لطافت کمی هنگام تماس دارند

مزایا و معایب انواع روکش صندلی چرمی عبارت است از:

• معمولا بوی خوبی دارند

• هنگام تماس لطیف و صاف به نظر می‌رسند

• دوام بالایی دارند

• ممکن است ترک بخورند

• با توجه به اینکه امکان نفوذ هوای کمی دارند برای نشستن طولانی مناسب نیستند

قاب اطراف صندلی

قاب اطراف صندلی برای زیبایی بیشتر آن در نظر گرفته می‌شود و اینکه کدام یک برای شما مناسب است، به سلیقه خودتان بستگی دارد. معمول‌ترین آن‌ها عبارت است از:

• از جنس گرافیت با رنگ زغالی تیره

• از جنس پلاتین یا تیتانیوم با رنگ خاکستری روشن تر

• از جنس آلومینیوم صیقلی براق

ارتفاع صندلی

بیشتر صندلی‌های اداری قابلیت تنظیم ارتفاع دارند. این قابلیت معمولا به دو صورت ممکن می‌شود:

• به کمک سیلندرهای پنوماتیک. سیلندرهای پر از گاز که با فشار یک دکمه بالا و پایین می‌شوند.

• دستی. به کمک یک پایه بزرگ که صندلی بر روی آن قرار می‌گیرد و با فشار یک اهرم تنظیم ارتفاع آن ممکن می‌شود.

دسته‌های صندلی

دسته‌های صندلی‌های اداری انواع مختلفی مانند ثابت (قابل تنظیم نیستند)، با قابلیت تنظیم ارتفاع و با قابلیت تنظیم کامل (علاوه بر ارتفاع امکان تنظیم فاصله دسته از بدن در زوایای مختلف وجود دارد) دارند. پس هنگام خرید به این موارد دقت کنید. مطمانا نوع سوم راحتی بیشتری برای شما فراهم می‌کند.

صندلی

چرخ‌های صندلی

دقت کنید که چرخ‌های صندلی طبی انواع مختلفی دارند، مانند:

• چرخ‌های مخصوص فرش. این نوع چرخ‌های پلاستیکی برای حرکت صندلی روی فرش طراحی شده‌اند و ممکن است باعث خراش بر روی کاشی یا پارکت شوند.

• چرخ‌های مخصوص سطوح سخت. این نوع چرخ‌ها دارای لاستیک هستند و باعث خراش بر روی سطوح سخت مانند کاشی نمی‌شوند.

• چرخ‌های ترمزدار. این نوع چرخ‌ها هنگام نشستن روی صندلی از حرکت نمی‌ایستند، اما در هنگام بلند شدن به خصوص بر روی سطوح ناهموار قفل می‌شوند تا صندلی حرکت نکند.

بعضی از انواع صندلی‌های اداری اصلا چرخ ندارند و به کمک دیسک‌های کوچک پلاستیکی یا فلزی کاملا ثابت هستند.

تکیه‌گاه پشتی صندلی

شیب قسمت پشتی اکثر صندلی‌های طبی به روش‌های مختلف قابل تنظیم هستند تا از خستگی مزمن جلوگیری کنند. علاوه بر این، بعضی از انواع آن‌ها به دلیل حالت منحنی کمر دارای قسمت پشتیبانی کمر هستند.

صندلی چرخ دار

تاثیر صندلی طبی و میز اداری مناسب بر کارمندان

مطالعات نیز نشان داده‌اند که کارمندان در صورت احساس راحتی بیشتر، به زمان استراحت کمتری نیاز دارند و در این شرایط بهره‌وری آن‌ها نیز بیشتر می‌شود. بنابراین به نفع مدیران دفاتر است که از ارگونومی مناسب و راحتی کافی صندلی و میز اداری کارمندان خود مطمئن شوند و با نگاه کارشناسانه اقدام به خرید عمده انواع آن‌ها کنند. در مواردی مشاهده شده است که برند خاصی از صندلی یا میز اداری از نظر بعضی از کارمندان مناسب به نظر می‌رسد و برای بعضی دیگر راحت نیست.

به همین دلیل بهتر است که قبل از خرید تجهیزات اداری با کارمندان نیز مشورت شود. طبق تجربه، نشستن بر روی انواع صندلی طبی اداری به مدت پنج دقیقه تضمین‌کننده راحتی و کیفیت مناسب آن نیست و حداقل باید برای یک روز کامل آن را امتحان کرد.

در حال حاضر فروشگاه اینترنتی مبلمان اداری و خانگی هوم پاد، به عنوان یکی از معتبرترین نمایندگی‌های عرضه بهترین برندهای انواع صندلی و میز اداری، آماده ارائه محصولات به مراکز مختلف اداری، صنعتی، پزشکی، آموزشی و غیره است. انتخاب محصولات در هوم پاد زیر نظر کارشناسان و متخصصان مجرب این مجموعه از برندهای معتبر بر اساس معیارهای مهم، نظیر متریال مرغوب، رعایت نکات ارگونومیک در ساختار محصول و بهره‌گیری از علم روانشناسی رنگ‎ها صورت می‌پذیرد.

 

منبع:دنیای اقتصاد

در ادامه این مطلب از راهنمای خریدمیز و صندلی اداری توجه شما را به۲۰مدل برتر از این نوع محصولات جلب می نماییم. ناگفته نماند تمام این محصولات از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت نیز می باشند. شما عزیزان می توانید با مطالعه هر مورد به اطلاعات بیشتر در خصوص محصول انتخابی تان دست پیدا کنید.


میز کامپیوتر کد ۴۲۷۷۴

میز کامپیوتر کد 42774

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰۰x60x100 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۴.۵ کیلوگرم
 • جنس میز
  MDF , فلز
 • روکش
  دارد
 • جنس روکش
  MDF
 • پایه
  ندارد
 • جنس پایه
  فلز
 • تعداد پایه
  ۴ عدد
 • قابلیت تنظیم پایه
  ندارد
 • قابلیت باز شدن
  دارد
 • مناسب برای
  ۱ نفر
 • اقلام همراه
  پایه
 • صفحه های ام دی اف
 • پیج رولپلاک
 • سایر توضیحات
  پایه های فلزی قابل نصب روی دیوار
 • ابزار مونتاژ صفحات ام دی اف به پایه های فلزی (پیچ و …)
 • ابزار نصب به روی دیوار ( پیچ رولپلاک )
 • مجموعه بصورت دمونتاژ ارسال میشود و صفحات ام دی اف به روی پایه ها توسط خریدار نصب میشود
 • تعداد ۲ پایه قابل نصب به دیوار که هر پایه با ۸ پیچ به روی دیوار نصب میشود
 • جنس پایه ها از جنس فلز با رنگ کاری کوره ایی مقاوم میباشد
 • جنس صفحه از ام دی اف است
 • ابعاد صفحه اصلی قابل استفاده ۱۰۰ سانتی متر در ۶۰ سانتی متر است

تصاویر، قیمت روز و خرید


صندلی کامپیوتر مدل ۰۰۱

صندلی کامپیوتر مدل 001

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  پلاستیک
 • جنس فریم کفی
  پلاستیک
 • جنس پایه
  استیل
 • قابلیت تنظیم پشتی
  ندارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
 • قفل پایه (چرخ صندلی)
  ندارد
 • جنس چرخ
  پلاستیک
 • فنر پشتی
  دارد
 • جنس روکش پشتی
  چرم مصنوعی
 • دسته
  دارد
 • جنس دسته
  فلز
 • روکش دسته
  دارد
 • حداقل ارتفاع
  ۸۰ سانتی‌متر
 • حداکثر ارتفاع
  ۹۰ سانتی‌متر
 • ابعاد کفی
  ۴۰ × ۴۰ سانتی‌متر
 • قابلیت تنظیم دسته
  ندارد
 • ابعاد پشتی
  ۴۱ × ۴۸ سانتی‌متر
 • پشتی گردن
  ندارد
 • جنس فوم
  فوم معمولی
 • میز کار متصل
  ندارد

تصاویر، قیمت روز و خرید


صندلی مدیریتی وارنا مدل M9001

صندلی مدیریتی وارنا مدل M9001

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  چوب , فلز
 • جنس فریم کفی
  چوب , آهن
 • جنس پایه
  آهن
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
 • قفل پایه (چرخ صندلی)
  ندارد
 • جنس چرخ
  پلاستیک – فلز
 • فنر پشتی
  دارد
 • روکش کفی
  دارد
 • جنس روکش کفی
  چرم مصنوعی
 • روکش پشتی
  دارد
 • جنس روکش پشتی
  چرم مصنوعی
 • دسته
  دارد
 • جنس دسته
  فلز , پلاستیک
 • روکش دسته
  دارد
 • جنس روکش دسته
  پلاستیک
 • حداقل ارتفاع
  ۵۵ سانتی‌متر
 • حداکثر ارتفاع
  ۶۵ سانتی‌متر
 • ابعاد کفی
  ۵۳×۵۷ سانتی‌متر
 • قابلیت تنظیم دسته
  ندارد
 • ابعاد پشتی
  ۶۴×۸۲ سانتی‌متر
 • پشتی گردن
  دارد
 • نوع پشتی گردن
  پیوسته
 • جنس فوم
  فوم سرد
 • میز کار متصل
  ندارد
 • سایر توضیحات
  عرض کل صندلی ۶۵سانتی متر میباشد.
 • حداقل ارتفاع از زمین تا بالای دسته ها ۶۹ سانتی متر میباشد.

تصاویر، قیمت روز و خرید


صندلی گیمینگ میشن مدل CHR22 کد ۲۲

صندلی گیمینگ میشن مدل CHR22 کد 22

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  استیل
 • جنس فریم کفی
  آهن
 • جنس پایه
  آلومینیوم
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
 • قفل پایه (چرخ صندلی)
  دارد
 • جنس چرخ
  پلاستیک – فلز
 • فنر پشتی
  دارد
 • روکش کفی
  دارد
 • جنس روکش کفی
  چرم مصنوعی
 • جنس روکش پشتی
  چرم مصنوعی
 • دسته
  دارد
 • جنس دسته
  فلز , پلاستیک
 • روکش دسته
  دارد
 • جنس روکش دسته
  چرم مصنوعی
 • حداقل ارتفاع
  ۱۲۵ سانتی‌متر
 • حداکثر ارتفاع
  ۱۳۵ سانتی‌متر
 • ابعاد کفی
  ۵۷ سانتی‌متر
 • قابلیت تنظیم دسته
  دارد
 • ابعاد پشتی
  ۵۷×۸۴ سانتی‌متر
 • پشتی گردن
  دارد
 • نوع پشتی گردن
  پیوسته
 • جنس فوم
  فوم سرد
 • میز کار متصل
  ندارد

تصاویر، قیمت روز و خرید


صندلی اداری هوگر مدل KH440

صندلی اداری هوگر مدل KH440

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  چوب
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
 • قفل پایه (چرخ صندلی)
  ندارد
 • جنس چرخ
  پلاستیک
 • فنر پشتی
  ندارد
 • روکش کفی
  دارد
 • جنس روکش کفی
  چرم مصنوعی , پارچه
 • روکش پشتی
  دارد
 • جنس روکش پشتی
  چرم مصنوعی , پارچه
 • دسته
  دارد
 • جنس دسته
  پلاستیک
 • روکش دسته
  ندارد
 • حداقل ارتفاع
  ۴۷ سانتی‌متر
 • حداکثر ارتفاع
  ۵۹ سانتی‌متر
 • ابعاد کفی
  ۱۰*۴۵*۴۷ سانتی‌متر
 • قابلیت تنظیم دسته
  ندارد
 • ابعاد پشتی
  ۶*۴۵*۵۶ سانتی‌متر
 • پشتی گردن
  ندارد
 • جنس فوم
  فوم گرم
 • میز کار متصل
  ندارد
 • اقلام همراه
  – کارت گارانتی

تصاویر، قیمت روز و خرید


صندلی اداری اوان فرنیچر مدل لارا

صندلی اداری اوان فرنیچر مدل لارا

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  چوب
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  ندارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
 • جنس چرخ
  پلاستیک – فلز
 • روکش کفی
  دارد
 • جنس روکش کفی
  پارچه
 • روکش پشتی
  دارد
 • جنس روکش پشتی
  پارچه
 • دسته
  ندارد
 • حداقل ارتفاع
  ۷۳ سانتی‌متر
 • حداکثر ارتفاع
  ۸۵ سانتی‌متر
 • ابعاد کفی
  ۴۷×۴۲ سانتی‌متر
 • سایر توضیحات
  -روکش پارچه وارداتی (بالاترین تراکم ،حداقل سایش- ضد تعریق)
 • -طراحی ارگونومیک ( مناسب استفاده طولانی مدت )
 • -اتصالات روکش با نخ پنچ لایه (دوام بالا- عدم پارگی از درزها)
 • -اتصالات فلزی جوش آرگون
 • -پایه پنچ پر آهنی با روکش کروم و نیکل(ضد زنگ و آبگیز)
 • -چرخ ژله ای ( حرکت روان و بدون صدا)
 • حداقل ارتفاع نشمن از سطح زمین ۴۷ سانتیمر
 • حداکثر ارتفاع نمشین از سطح زمین ۶۰ سانتیمتر
 • –تنوع رنگی کامل
 • – مناسب افراد لاغر اندام

تصاویر، قیمت روز و خرید


صندلی اداری هوگر مدل KH820N

صندلی اداری هوگر مدل KH820N

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  چوب
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  ندارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
 • قفل پایه (چرخ صندلی)
  ندارد
 • جنس چرخ
  پلاستیک – فلز
 • فنر پشتی
  ندارد
 • روکش کفی
  دارد
 • جنس روکش کفی
  چرم مصنوعی
 • روکش پشتی
  دارد
 • جنس روکش پشتی
  چرم مصنوعی
 • دسته
  ندارد
 • حداقل ارتفاع
  ۴۸ سانتی‌متر
 • حداکثر ارتفاع
  ۶۰ سانتی‌متر
 • ابعاد کفی
  ۴۶×۴۰×۵ سانتی‌متر
 • ابعاد پشتی
  ۴۳×۳۵×۵ سانتی‌متر

تصاویر، قیمت روز و خرید


صندلی اداری اوان مدل P101L چرمی

صندلی اداری اوان مدل P101L چرمی

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  پلاستیک
 • جنس فریم کفی
  پلاستیک
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  ندارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
 • جنس چرخ
  پلاستیک – فلز
 • فنر پشتی
  ندارد
 • روکش کفی
  دارد
 • جنس روکش کفی
  چرم مصنوعی
 • روکش پشتی
  دارد
 • جنس روکش پشتی
  چرم مصنوعی
 • دسته
  دارد
 • روکش دسته
  دارد
 • حداقل ارتفاع
  ۴۵ سانتی‌متر
 • حداکثر ارتفاع
  ۵۷ سانتی‌متر
 • ابعاد کفی
  ۴۳*۴۳ سانتی‌متر
 • ابعاد پشتی
  ۴۳*۴۸ سانتی‌متر
 • جنس فوم
  فوم معمولی
 • میز کار متصل
  ندارد
 • سایر توضیحات
  – چرخ ها PU (ژله ای) بدون صدا

تصاویر، قیمت روز و خرید


میز کامپیوتر مدل CHC-003

میز کامپیوتر مدل CHC-003

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۲۰x40x73 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰ کیلوگرم
 • جنس میز
  MDF
 • روکش
  دارد
 • جنس روکش
  ملامینه
 • پایه
  ندارد
 • سایر توضیحات
  ساخته شده از MDF با روکش ملامینه

تصاویر، قیمت روز و خرید


صندلی گیمینگ بامو مدل dxr12122020

صندلی گیمینگ بامو مدل dxr12122020

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  چوب
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
 • قفل پایه (چرخ صندلی)
  ندارد
 • جنس چرخ
  پلاستیک – فلز
 • فنر پشتی
  دارد
 • روکش کفی
  دارد
 • جنس روکش کفی
  چرم مصنوعی , پارچه
 • روکش پشتی
  دارد
 • جنس روکش پشتی
  چرم مصنوعی , پارچه
 • دسته
  دارد
 • جنس دسته
  فلز
 • روکش دسته
  دارد
 • جنس روکش دسته
  چرم مصنوعی , پلاستیک
 • حداقل ارتفاع
  ۱۱۰ سانتی‌متر
 • حداکثر ارتفاع
  ۱۲۰ سانتی‌متر
 • ابعاد کفی
  ۵۰×۵۰ سانتی‌متر
 • قابلیت تنظیم دسته
  دارد
 • ابعاد پشتی
  ۵۰×۷۰ سانتی‌متر
 • پشتی گردن
  دارد
 • نوع پشتی گردن
  جدا
 • جنس فوم
  فوم سرد
 • میز کار متصل
  ندارد
 • اقلام همراه
  پشت گردنی

تصاویر، قیمت روز و خرید


صندلی اداری مدل K-2040 طبی

صندلی اداری مدل K-2040 طبی

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  چوب
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
 • جنس روکش پشتی
  چرم مصنوعی
 • دسته
  دارد
 • حداکثر ارتفاع
  ۶۰ سانتی‌متر
 • جنس فوم
  فوم گرم
 • میز کار متصل
  ندارد

تصاویر، قیمت روز و خرید


صندلی اداری مدل ARA-003

صندلی اداری مدل ARA-003

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  چوب
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • قابلیت تنظیم پشتی
  ندارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
 • جنس روکش پشتی
  چرم مصنوعی
 • دسته
  ندارد
 • حداکثر ارتفاع
  ۶۰ سانتی‌متر
 • جنس فوم
  فوم معمولی
 • میز کار متصل
  ندارد

تصاویر، قیمت روز و خرید


میز کامپیوتر مدل گل یاس ۱۶۰۰۰۰

میز کامپیوتر مدل گل یاس 160000

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۲۰x60x108 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵ کیلوگرم
 • جنس میز
  MDF , فلز
 • روکش
  دارد
 • جنس روکش
  MDF
 • پایه
  دارد
 • جنس پایه
  فلز
 • تعداد پایه
  ۴ عدد
 • قابلیت باز شدن
  دارد
 • مناسب برای
  ۱ نفر
 • سایر توضیحات
  ساخته شده از MDFدرجه یک
 • قوطی صنعتی بسیار سبک وبا دوام
 • رنگ پودری استاتیک (کوره ای)

تصاویر، قیمت روز و خرید


صندلی اداری آرکانو کد D550A چرمی

صندلی اداری آرکانو کد D550A چرمی

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  چوب
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  آهن
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
 • جنس چرخ
  پلاستیک
 • فنر پشتی
  دارد
 • روکش کفی
  دارد
 • جنس روکش کفی
  چرم مصنوعی
 • روکش پشتی
  دارد
 • جنس روکش پشتی
  چرم مصنوعی
 • دسته
  دارد
 • جنس دسته
  فلز
 • روکش دسته
  دارد
 • جنس روکش دسته
  پلاستیک
 • حداقل ارتفاع
  ۴۸ سانتی‌متر
 • حداکثر ارتفاع
  ۵۶ سانتی‌متر
 • ابعاد کفی
  ۵۲*۵۰ سانتی‌متر
 • قابلیت تنظیم دسته
  ندارد
 • ابعاد پشتی
  ۷۰*۵۲ سانتی‌متر
 • جنس فوم
  فوم سرد
 • سایر توضیحات
  دارای کاور ضد خش
 • جک بالابر ۸ سانتیمتری

تصاویر، قیمت روز و خرید


صندلی اداری مدل ماهور

صندلی اداری مدل ماهور

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  چوب
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
 • قفل پایه (چرخ صندلی)
  ندارد
 • جنس چرخ
  پلاستیک – فلز
 • فنر پشتی
  دارد
 • روکش کفی
  دارد
 • جنس روکش کفی
  چرم مصنوعی
 • روکش پشتی
  دارد
 • جنس روکش پشتی
  چرم مصنوعی
 • دسته
  دارد
 • جنس دسته
  فلز , پلاستیک
 • حداقل ارتفاع
  ۱۲۰ سانتی‌متر
 • حداکثر ارتفاع
  ۱۴۰ سانتی‌متر
 • ابعاد کفی
  ۶۰ ×۵۰×۱۰ سانتی‌متر
 • قابلیت تنظیم دسته
  ندارد
 • ابعاد پشتی
  ۹۰ ×۵۰×۱۰ سانتی‌متر
 • پشتی گردن
  ندارد
 • نوع پشتی گردن
  پیوسته
 • جنس فوم
  فوم گرم
 • میز کار متصل
  ندارد

تصاویر، قیمت روز و خرید


صندلی کارمندی مدل ۷۰۰

صندلی کارمندی مدل 700

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  فلز
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  استیل
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
 • قفل پایه (چرخ صندلی)
  ندارد
 • جنس چرخ
  پلاستیک
 • فنر پشتی
  دارد
 • روکش کفی
  دارد
 • جنس روکش کفی
  چرم مصنوعی
 • روکش پشتی
  دارد
 • جنس روکش پشتی
  چرم مصنوعی
 • دسته
  دارد
 • جنس دسته
  فلز , پلاستیک
 • روکش دسته
  دارد
 • جنس روکش دسته
  پلاستیک
 • حداقل ارتفاع
  ۷۵ سانتی‌متر
 • حداکثر ارتفاع
  ۸۵ سانتی‌متر
 • ابعاد کفی
  ۵۰x50x8 سانتی‌متر
 • قابلیت تنظیم دسته
  ندارد
 • ابعاد پشتی
  ۴x67x45 سانتی‌متر
 • پشتی گردن
  ندارد
 • جنس فوم
  فوم معمولی
 • میز کار متصل
  ندارد

تصاویر، قیمت روز و خرید


صندلی کارمندی مدل SK 1332

صندلی کارمندی مدل SK 1332

مشخصات کلی

 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
 • دسته
  دارد
 • حداقل ارتفاع
  ۱۰۵ سانتی‌متر
 • حداکثر ارتفاع
  ۱۱۵ سانتی‌متر

تصاویر، قیمت روز و خرید


میز کامپیوتر مدل Minima

میز کامپیوتر مدل Minima

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۲۰x60x75 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۳ کیلوگرم
 • جنس میز
  MDF , فلز
 • روکش
  دارد
 • جنس روکش
  MDF
 • پایه
  دارد
 • جنس پایه
  فلز
 • تعداد پایه
  ۴ عدد
 • قابلیت تنظیم پایه
  ندارد
 • قابلیت باز شدن
  دارد
 • مناسب برای
  ۱ نفر
 • اقلام همراه
  یک عدد آچار آلن
 • سایر توضیحات
  میز کامپیوتر Minima
 • وزن کم و قابلیت جابجایی آسان
 • شاسی فلزی ظریف و محکم با رنگ سیاه مات
 • به دلیل باز بودن طراحی این میز ، نظافت اطراف میز بسیار آسان می باشد

تصاویر، قیمت روز و خرید


صندلی اداری آرکانو کد M900D

صندلی اداری آرکانو کد M900D

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  چوب , فلز
 • جنس فریم کفی
  چوب , آهن
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
 • فنر پشتی
  دارد
 • روکش کفی
  دارد
 • جنس روکش کفی
  چرم مصنوعی
 • روکش پشتی
  دارد
 • جنس روکش پشتی
  چرم مصنوعی
 • دسته
  دارد
 • روکش دسته
  دارد
 • جنس روکش دسته
  چرم مصنوعی
 • حداکثر ارتفاع
  ۱۲۵ سانتی‌متر
 • ابعاد کفی
  ۵۵×۵۲ سانتی‌متر
 • ابعاد پشتی
  ۸۰×۵۲ سانتی‌متر

تصاویر، قیمت روز و خرید


صندلی گیمینگ مدل F1 Race

صندلی گیمینگ مدل F1 Race

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  فلز
 • جنس فریم کفی
  آهن
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
 • قفل پایه (چرخ صندلی)
  ندارد
 • جنس چرخ
  پلاستیک – فلز
 • فنر پشتی
  ندارد
 • روکش کفی
  دارد
 • جنس روکش کفی
  چرم مصنوعی
 • روکش پشتی
  دارد
 • جنس روکش پشتی
  چرم مصنوعی
 • دسته
  دارد
 • جنس دسته
  پلاستیک
 • روکش دسته
  ندارد
 • حداقل ارتفاع
  ۵۰ سانتی‌متر
 • حداکثر ارتفاع
  ۱۰۰ سانتی‌متر
 • قابلیت تنظیم دسته
  ندارد
 • پشتی گردن
  ندارد
 • جنس فوم
  فوم سرد
 • میز کار متصل
  ندارد

تصاویر، قیمت روز و خرید


میز کامپیوتر مدل ۱۴۵۲

میز کامپیوتر مدل 1452

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۲۰x60x87 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰ کیلوگرم
 • جنس میز
  MDF , فلز
 • روکش
  دارد
 • پایه
  دارد
 • تعداد پایه
  ۴ عدد
 • قابلیت تنظیم پایه
  دارد
 • قابلیت باز شدن
  دارد
 • مناسب برای
  ۱ نفر
 • سایر توضیحات
  ساخته شده از MDFدرجه یک
 • قوطی صنعتی بسیار سبک وبا دوام
 • رنگ پودری استاتیک (کوره ای)
 • با قابلیت اسمبل شدن

تصاویر، قیمت روز و خرید


صندلی اداری اوان کد K320L چرمی

صندلی اداری اوان کد K320L چرمی

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  فلز
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
 • جنس چرخ
  پلاستیک – فلز
 • فنر پشتی
  دارد
 • روکش کفی
  دارد
 • جنس روکش کفی
  چرم مصنوعی
 • روکش پشتی
  دارد
 • جنس روکش پشتی
  چرم مصنوعی
 • دسته
  دارد
 • جنس دسته
  پلاستیک
 • جنس روکش دسته
  پلاستیک
 • حداقل ارتفاع
  ۴۸ سانتی‌متر
 • حداکثر ارتفاع
  ۶۰ سانتی‌متر
 • ابعاد کفی
  ۴۵*۴۵ سانتی‌متر
 • قابلیت تنظیم دسته
  ندارد
 • ابعاد پشتی
  ۶۵*۴۵ سانتی‌متر
 • جنس فوم
  فوم سرد
 • میز کار متصل
  ندارد
 • سایر توضیحات
  دارای کاور ضخیم ضد خش
 • چرخ های ژله ای مقاوم
 • جک با کورس ۱۲ سانتیمتری

تصاویر، قیمت روز و خرید


صندلی اداری مدل ۱۱۰۱

صندلی اداری مدل 1101

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  چوب
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  پلاستیک
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
 • جنس چرخ
  پلاستیک – فلز
 • روکش کفی
  دارد
 • جنس روکش کفی
  چرم مصنوعی
 • جنس روکش پشتی
  چرم مصنوعی
 • دسته
  دارد
 • جنس دسته
  پلاستیک
 • حداقل ارتفاع
  ۱۰۲ سانتی‌متر
 • حداکثر ارتفاع
  ۱۲۰ سانتی‌متر
 • ابعاد کفی
  ۵۰×۴۵ سانتی‌متر
 • قابلیت تنظیم دسته
  ندارد
 • ابعاد پشتی
  ۶۵×۴۵ سانتی‌متر
 • پشتی گردن
  ندارد
 • جنس فوم
  فوم معمولی

تصاویر، قیمت روز و خرید


صندلی اداری هوگر مدل KH311

صندلی اداری هوگر مدل KH311

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  پلاستیک
 • جنس فریم کفی
  پلاستیک
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  ندارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
 • جنس چرخ
  پلاستیک – فلز
 • روکش کفی
  دارد
 • جنس روکش کفی
  چرم مصنوعی
 • روکش پشتی
  دارد
 • جنس روکش پشتی
  چرم مصنوعی
 • دسته
  دارد
 • جنس دسته
  فلز , پلاستیک
 • حداقل ارتفاع
  ۴۸ سانتی‌متر
 • حداکثر ارتفاع
  ۶۰ سانتی‌متر
 • ابعاد کفی
  ۳۹×۴۰×۲ سانتی‌متر
 • قابلیت تنظیم دسته
  ندارد
 • ابعاد پشتی
  ۲۶×۴۴×۲ سانتی‌متر
 • پشتی گردن
  ندارد
 • جنس فوم
  فوم معمولی
 • سایر توضیحات
  – در این مدل رنگ فریم صندلی مشکی است و فقط رنگ چرم آن قابل انتخاب است

تصاویر، قیمت روز و خرید


میز کامپیوتر مدل iuyt145000

میز کامپیوتر مدل iuyt145000

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۵۰x60x90 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰ کیلوگرم
 • جنس میز
  MDF , فلز
 • روکش
  دارد
 • جنس روکش
  MDF
 • پایه
  دارد
 • جنس پایه
  فلز
 • تعداد پایه
  ۴ عدد
 • قابلیت تنظیم پایه
  دارد
 • قابلیت باز شدن
  دارد
 • مناسب برای
  ۱ نفر

تصاویر، قیمت روز و خرید


میز کامپیوتر تولیدی مهرو کد ۱۹۳۶۴

میز کامپیوتر تولیدی مهرو کد 19364

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۲۰x50x72 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۹ کیلوگرم
 • جنس میز
  MDF , فلز
 • روکش
  ندارد
 • جنس روکش
  MDF
 • پایه
  دارد
 • جنس پایه
  فلز
 • تعداد پایه
  ۴ عدد
 • قابلیت تنظیم پایه
  دارد
 • قابلیت باز شدن
  ندارد
 • مناسب برای
  ۱ نفر
 • سایر توضیحات
  بدنه از جنس فلز با رنگ کوره ایی
 • جنس صفحه ها از ام دی اف با طرح چوب
 • تنوع فقط برای بدنه میباشد

تصاویر، قیمت روز و خرید


صندلی نوین آرا مدل K713G چرمی

صندلی نوین آرا مدل K713G چرمی

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  فلز
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  آهن
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
 • قفل پایه (چرخ صندلی)
  ندارد
 • جنس چرخ
  پلاستیک
 • فنر پشتی
  دارد
 • روکش کفی
  دارد
 • جنس روکش کفی
  چرم مصنوعی
 • روکش پشتی
  دارد
 • جنس روکش پشتی
  چرم مصنوعی
 • دسته
  دارد
 • روکش دسته
  دارد
 • جنس روکش دسته
  پلاستیک
 • حداقل ارتفاع
  ۴۸ سانتی‌متر
 • حداکثر ارتفاع
  ۶۰ سانتی‌متر
 • ابعاد کفی
  ۵۰ × ۴۸ سانتی‌متر
 • قابلیت تنظیم دسته
  ندارد
 • ابعاد پشتی
  ۶۰ × ۴۵ سانتی‌متر
 • پشتی گردن
  ندارد
 • میز کار متصل
  ندارد

تصاویر، قیمت روز و خرید


میز کامپیوتر مدل الیت

میز کامپیوتر مدل الیت

مشخصات

 • ابعاد
  ۸۰*۵۰*۷۴ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵ کیلوگرم
 • جنس میز
  MDF
 • روکش
  دارد
 • پایه
  دارد
 • اقلام همراه
  ۱۲ عدد پیچ الیت
 • سایر توضیحات
  مونتاژ توسط مشتری

تصاویر، قیمت روز و خرید


میز کامپیوتر مدل ۱۲۳۶

میز کامپیوتر مدل 1236

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۴۰x60x70 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰ کیلوگرم
 • جنس میز
  MDF , فلز
 • روکش
  دارد
 • پایه
  دارد
 • تعداد پایه
  ۴ عدد
 • قابلیت تنظیم پایه
  دارد
 • قابلیت باز شدن
  دارد
 • مناسب برای
  ۴ نفر
 • سایر توضیحات
  ساخته شده از MDFدرجه یک
 • قوطی صنعتی بسیار سبک وبا دوام
 • رنگ پودری استاتیک (کوره ای)
 • با قابلیت اسمبل شدن
 • mdf روی کار دوتیکه میباشد

تصاویر، قیمت روز و خرید


صندلی اداری نیلپر مدل OCT 712t

صندلی اداری نیلپر مدل OCT 712t

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  فلز
 • جنس فریم کفی
  آهن
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
 • قفل پایه (چرخ صندلی)
  ندارد
 • جنس چرخ
  پلاستیک – فلز
 • فنر پشتی
  ندارد
 • روکش کفی
  دارد
 • جنس روکش کفی
  چرم مصنوعی
 • روکش پشتی
  دارد
 • جنس روکش پشتی
  چرم مصنوعی
 • دسته
  دارد
 • جنس دسته
  فلز
 • روکش دسته
  دارد
 • جنس روکش دسته
  پلاستیک
 • حداقل ارتفاع
  ۹۶ سانتی‌متر
 • حداکثر ارتفاع
  ۱۰۵.۵ سانتی‌متر
 • ابعاد کفی
  ۴۶x5x50 سانتی‌متر
 • قابلیت تنظیم دسته
  دارد
 • ابعاد پشتی
  ۵۱.۵ سانتی‌متر
 • پشتی گردن
  ندارد
 • جنس فوم
  فوم سرد
 • میز کار متصل
  ندارد
 • سایر توضیحات
  بهرگیری از مکانیزم mt 2 برای حرکت همزمان پشتی و نشیمن

تصاویر، قیمت روز و خرید


صندلی اداری آرکانو کد BP750T2

صندلی اداری آرکانو کد BP750T2

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  فلز
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
 • قفل پایه (چرخ صندلی)
  ندارد
 • جنس چرخ
  پلاستیک – فلز
 • فنر پشتی
  دارد
 • روکش کفی
  دارد
 • جنس روکش کفی
  پارچه
 • روکش پشتی
  دارد
 • جنس روکش پشتی
  پارچه
 • دسته
  دارد
 • جنس دسته
  فلز , پلاستیک
 • روکش دسته
  دارد
 • حداقل ارتفاع
  ۱۳۰ سانتی‌متر
 • حداکثر ارتفاع
  ۱۴۰ سانتی‌متر
 • ابعاد کفی
  ۴۸×۴۸ سانتی‌متر
 • قابلیت تنظیم دسته
  ندارد
 • ابعاد پشتی
  ۴۸×۸۰ سانتی‌متر
 • پشتی گردن
  دارد
 • نوع پشتی گردن
  پیوسته
 • جنس فوم
  فوم سرد
 • میز کار متصل
  ندارد
 • سایر توضیحات
  استفاده از پارچه لطیف و مقاوم
 • استفاده از کاور ضد خش
 • روکش دسته پهن و نرم
 • قفل کن پشتی کلاجی ( قفل در ۴ زاویه )

تصاویر، قیمت روز و خرید


صندلی اداری نیلپر مدل OCM 812v

صندلی اداری نیلپر مدل OCM 812v

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  فلز
 • جنس فریم کفی
  آهن
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
 • قفل پایه (چرخ صندلی)
  ندارد
 • جنس چرخ
  پلاستیک
 • فنر پشتی
  ندارد
 • روکش کفی
  دارد
 • جنس روکش کفی
  چرم مصنوعی
 • روکش پشتی
  دارد
 • جنس روکش پشتی
  چرم مصنوعی
 • دسته
  دارد
 • جنس دسته
  فلز
 • روکش دسته
  دارد
 • جنس روکش دسته
  پلاستیک
 • حداقل ارتفاع
  ۱۱۷ سانتی‌متر
 • حداکثر ارتفاع
  ۱۲۶.۵ سانتی‌متر
 • ابعاد کفی
  ۴۶×۵۰ سانتی‌متر
 • قابلیت تنظیم دسته
  دارد
 • ابعاد پشتی
  ۷۱×۴۷.۵ سانتی‌متر
 • پشتی گردن
  دارد
 • نوع پشتی گردن
  پیوسته
 • جنس فوم
  فوم سرد
 • میز کار متصل
  ندارد
 • سایر توضیحات
  استفاده از مکانیزم mt2
 • پیچ تنظیم نیروی عملکرد مطابق با وزن کاربر
 • بهره گیری از آبکاری کروم در روی قطعات فلزی

تصاویر، قیمت روز و خرید


صندلی کارمندی مدل k2

صندلی کارمندی مدل k2

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  فلز
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  استیل
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
 • جنس چرخ
  پلاستیک
 • فنر پشتی
  دارد
 • روکش کفی
  دارد
 • جنس روکش کفی
  چرم مصنوعی
 • روکش پشتی
  دارد
 • جنس روکش پشتی
  چرم مصنوعی
 • دسته
  دارد
 • جنس دسته
  فلز , پلاستیک
 • حداقل ارتفاع
  ۱۰۵ سانتی‌متر
 • حداکثر ارتفاع
  ۱۱۷ سانتی‌متر
 • ابعاد کفی
  ۸x45x45 سانتی‌متر
 • قابلیت تنظیم دسته
  ندارد
 • ابعاد پشتی
  ۴x67x45 سانتی‌متر
 • پشتی گردن
  ندارد
 • جنس فوم
  فوم معمولی

تصاویر، قیمت روز و خرید


صندلی اداری اوان مدل K320T

صندلی اداری اوان مدل K320T

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  فلز
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
 • قفل پایه (چرخ صندلی)
  ندارد
 • جنس چرخ
  پلاستیک – فلز
 • فنر پشتی
  دارد
 • روکش کفی
  دارد
 • جنس روکش کفی
  چرم مصنوعی
 • روکش پشتی
  دارد
 • جنس روکش پشتی
  چرم مصنوعی
 • دسته
  دارد
 • جنس دسته
  فلز , پلاستیک
 • جنس روکش دسته
  پلاستیک
 • حداقل ارتفاع
  ۴۸ سانتی‌متر
 • حداکثر ارتفاع
  ۶۰ سانتی‌متر
 • ابعاد کفی
  ۴۶*۴۵*۷ سانتی‌متر
 • قابلیت تنظیم دسته
  دارد
 • ابعاد پشتی
  ۴۵*۶۵*۳ سانتی‌متر
 • جنس فوم
  فوم سرد
 • میز کار متصل
  ندارد
 • سایر توضیحات
  چرخ های ژله ای بی صدا و مقاوم
 • پایه آبکاری شده با نیکل و کروم
 • دسته های قابل تنظیم با روکش نرم PU
 • دارای قفل کن پشتی
 • کاور ضخیم سلفونی
 • طراحی مدرن و ظریف
 • مناسب برای استفاده های طولانی مدت

تصاویر، قیمت روز و خرید


میز کامپیوتر انتخاب اول مدل TO-266

میز کامپیوتر انتخاب اول مدل TO-266

مشخصات

 • ابعاد
  ۷۸×۵۰×۸۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۲ کیلوگرم
 • جنس میز
  MDF
 • روکش
  دارد
 • جنس روکش
  MDF
 • پایه
  دارد
 • قابلیت باز شدن
  دارد
 • مناسب برای
  ۱ نفر
 • اقلام همراه
  راهنمای مونتاژ
 • سایر توضیحات
  دارای ریل کیبوردی
 • اتصالات تماما الیت
 • تمام ام دی اف با دانسیته بالا
 • دارای طبقه جهت وسایل

تصاویر، قیمت روز و خرید


میز کامپیوتر مدل گل یاس ۱۳۵۸۰۰۰

میز کامپیوتر مدل گل یاس 1358000

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۳۲x60x158 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰ کیلوگرم
 • جنس میز
  MDF , فلز
 • روکش
  دارد
 • جنس روکش
  MDF
 • پایه
  دارد
 • جنس پایه
  فلز
 • تعداد پایه
  ۴ عدد
 • قابلیت تنظیم پایه
  دارد
 • قابلیت باز شدن
  دارد
 • مناسب برای
  ۱ نفر
 • سایر توضیحات
  ساخته شده از MDFدرجه یک
 • قوطی صنعتی بسیار سبک وبا دوام
 • رنگ پودری استاتیک (کوره ای)
 • با قابلیت اسمبل شدن
 • رنگ mfd طرح چوب پرنگ(گردویی پرنگ)

تصاویر، قیمت روز و خرید


ضمن تشکر و امیدواری از مفید بودن این مطلب در راستای انتخاب و خرید شما، خواندن راهنمای لوستر و خرید ساعت دیواری را نیز به شما توصیه می کنیم. شما مخاطبان عزیز می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه هر نوع سوال و نظر خود را با تیم پشتیبانی ورندل در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا