ورزش و سفر

۲۳ مدل مت (زیرانداز) یوگا با کیفیت عالی همراه با نکاتی در مورد خرید مت یوگا

آرامش با ورندل

نحوه انتخاب یک مت یوگا مناسب

اگر به ورزش یوگا علاقه دارید و قصد دارید که انجام دادن این ورزش آرامش‌بخش را آغاز کنید، قبل از هر چیزی به یک مت یوگا یا همان زیرانداز یوگا با کیفیت و مناسب احتیاج دارید. تشک‌های یوگا طول و بافت‌های متنوعی دارند و از از مواد بسیار متنوعی ساخته شده‌اند. ما قصد داریم در مقاله امروز، شما را با نحوه انتخاب و خرید یک زیرانداز یوگا با کیفیت آشنا کنیم. با ورندل همراه باشید!

 

نیازهای شخصی‌تان را در نظر بگیرید

اگر قصد خریدن یک مت یوگا را دارید، باید قبل از انتخاب و خرید آن عوامل مختلفی را در نظر بگیرید. در درجه اول، به نیازهای شخصی خود فکر کنید. به خصوص نوع یوگایی که قرار است انجام بدهید عامل بسیار مهمی در انتخاب زیرانداز یوگا است. علاوه بر این، شما باید به نوع ماده مورد نظر خود، و جنبه‌های فیزیکی زیرانداز یوگا از جمله بافت و ضخامت آن نیز فکر کنید.

 

در درجه اول، فرم بدن خود را در نظر بگیرید

نوع مت یوگای مورد نیاز شما تا حد زیادی به فرم و ویژگی‌های بدن‌تان بستگی دارد. اگر مفاصل شما خیلی زود دچار درد می‌شوند، ممکن است که به یک تشک یوگا ضخیم‌تر احتیاج داشته باشید. تشک‌های یوگای ضخیم‌تر و یا تشک‌هایی که یک بالشتک کوچک اضافی دارند، می‌توانند به شما کمک کنند که روی تشک احساس راحتی داشته باشید و علاوه بر این، در هنگام انجام دادن حرکات یوگا مفاصل بدنتان دچار درد و کوفتگی نشوند. تشک‌های یوگای استاندارد معمولا ۳ الی ۶ میلی‌متر ضخامت دارند. اگر دوست دارید که تشک شما نرم‌تر باشد و بیشتر احساس راحتی کنید، بهتر است که یک تشک ضخیم‌تر را در نظر بگیرید.

اگر قد شما بلند است، حتما در هنگام انتخاب و خرید یک تشک یوگا به طول آن نیز خوب توجه کنید. یک تشک یوگای استاندارد معمولا ۱۷۲ سانتی‌متر طول دارد و اگر شما قد بلندی داشته باشید، ممکن است که این اندازه برایتان کافی نباشد. به همین دلیل، اگر قدی بلندتر از ۱۷۰ سانتی متر دارید بهتر است که به سراغ یک زیرانداز یوگا خیلی بلند بروید.

علاوه بر این‌ها، یادتان باشد که در هنگام خرید مت یوگا حتما بیماری‌ها و شرایط خاص خود را نیز در نظر بگیرید. به عنوان مثال، اگر مشکلات مرتبط با زانو دارید، بهتر است که یک زیرانداز یوگا ضخیم‌تر تهیه کنید تا در هنگام انجام دادن حرکات یوگا، زانوهایتان اذیت نشوند.

یک نکته مهم دیگر این است تشک‌های ضخیم‌تر، بیشتر برای انجام دادن حرکاتی از یوگا مناسب هستند که در حالت نشسته انجام می‌شوند. اما برای انجام دادن حرکات ایستاده (به خصوص برای حرکات تعادلی)، بهتر است که به سراغ یک یوگا مت نازک‌تر بروید. به طور کلی ۴ میلی‌متر ضخامت برای یک تشک یوگا مناسب است.

نوع یوگایی که قرار است انجام بدهید را در نظر بگیرید

یک نکته بسیار مهم دیگر که باید در هنگام انتخاب و خرید مت یوگا آن را در نظر بگیرید، نوع و سطح یوگایی است که قصد دارید انجام بدهید. به عنوان مثال، اگر در زمینه یوگا تازه‌کار هستید، مشکلی ندارد که اول با یک یوگا مت عادی و با کیفیتی متوسط شروع کنید. چون ممکن است که بعد از گذشت مدتی به این نتیجه برسید که یوگا ورزش مناسبی برای شما نیست، و دیگر نمی‌خواهید آن را ادامه بدهید. به این ترتیب پول‌تان هدر نمی‌رود.

پس از گذشت مدتی، همانطور که متوجه می‌شوید بدن شما چگونه به یوگا پاسخ می‌دهد، می‌توانید نیازهای شخصی خودتان را بهتر تشخیص بدهید. در آن زمان است که اگر دوست داشته باشید می‌توانید یک زیرانداز یوگا گران‌تر و با کیفیت بالاتر تهیه کنید.

کلاس‌های یوگای وینیاسا نیاز به انجام دادن حرکات پیچیده‌تری دارند و در نتیجه، شما برای نگه داشتن بازوها و پاهای خود در مکانی مشخص، به یک یوگا مت با کشش بیشتر احتیاج دارید.

در کلاس‌های یوگای یین، شما بیشتر روی زمین می‌نشینید، به همین دلیل برای انجام دادن این مدل یوگا میزان کشش مت یوگا از اهمیت کمتری برخوردار است. در عوض، به سراغ یک تشک نرم بروید.

یک مدل دیگر یوگا نیز وجود دارد که در آن، شما حرکات یوگا را داخل یک اتاق با دمای بالا انجام می‌دهید. اگر قصد دارید که این مدل یوگا را انجام بدهید، بهتر است که یک یوگا مت مخصوص و طراحی شده برای این نوع یوگا تهیه کنید. این مدل تشک‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در هنگام عرق کردن، از لغزش شما بر روی یوگا مت جلوگیری می‌کنند.

 

محلی که قرار است در آن حرکات یوگا را انجام بدهید

جایی که قصد دارید حرکات یوگا را در آن انجام بدهید نیز تفاوت بزرگی در نوع یوگا مت انتخابی شما ایجاد می‌کند. به عنوان مثال اگر قصد دارید که اکثر اوقات حرکات یوگا را در خانه انجام بدهید، نیازی به نگرانی در مورد سبکی یوگا مت و به راحتی حمل کردن آن ندارید. از طرفی دیگر، اگر قصد دارید که حرکات یوگا را در خارج از خانه خود انجام بدهید، بهتر است یک مت یوگا سبک انتخاب کنید که بتوانید به راحتی آن را به مکان‌های مختلف حمل کنید.

بعضی از افراد دائما در حال سفر رفتن هستند و حرکات یوگا را در سفر انجام می‌دهند. اگر شما هم از این دسته افراد هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که یک زیرانداز یوگا بسیار سبک تهیه کنید تا حمل کردن آن در سفر برایتان کار سختی نباشد. اگر مایل باشید، می‌توانید ۲ مدل مت یوگا تهیه کنید و یکی از آن‌ها که وزنش سبکتر است را به سفر اختصاص بدهید.

5 فعالیت به مناسبت روز جهانی یوگا -

ویژگی هایی که باید در یک تشک یوگا جستجو کنید

پشتیبانی – یوگا یک روش عالی برای تقویت ماهیچه ها و استخوان های شما است. خطر آسیب دیدگی در این ورزش حداقل ممکن است و در عمل تقریباً صفر است. اگر در حین تمرین حصیر یوگا از شما حمایت صحیحی را ارائه دهد ، باید بتوانید با سهولت نسبی و بدون از دست دادن تعادل پای خود از یک موقعیت به موقعیت دیگر حرکت دهید. از همه مهمتر ، وقتی به پشت دراز کشیده اید ، وزن هرچه بیشتر باشد به حمایت بیشتری نیاز خواهید داشت تا ستون فقرات پشتیبانی شود.

چسبندگی – چسبندگی یک مت یوگا به اینکه چقدر می توانید به طور ایمن پاهای خود را در حین تمرین روی مت نگهدارید تا سر نخورند، به عنوان چسبندگی یاد می شود. فقدان این موضوع در مت باعث لغزش و از دست دادن تعادل است که می تواند منجر به آسیب شود. یک تشک تمرینی خوب برای یوگا دارای چسبندگی بسیار خوبی است به گونه ای که هنگام پهن آنها در موقعیت مورد نیاز ، دست و پا تقریباً به حصیر می چسبند. این امر به شما این امکان را می دهد بر بدن خود تعادل بهتری داشته باشید از تمرین روزانه خود بیشترین سود را ببرید.

اندازه – اندازه مت یوگا بستگی به میزان قد شما دارد. بیشتر تشک های یوگا حدود ۱۷۵ سانتی متر طول دارند اما برای افراد قد بلندتر ، احتمالاً عاقلانه تر است که از ۱۸۵ تا ۱۹۰ سانتی متر طول استفاده کنید. شما باید بتوانید به طور کامل روی مت یوگا قرار بگیرید و اطمینان حاصل کنید که ستون فقرات ، بازوها و پاها به درستی از روی مت پشتیبانی می شوند.

بافت سطح تشک های یوگا در طیف گسترده ای از بافت قرار دارند. برخی صاف تر هستند که شاید فاکتور چسبندگی کمتری داشته باشند و برخی دیگر دارای بافت های مختلفی هستند که باعث می شود چسبندگی خوبی داشته باشند. این بافت همچنین بستگی به موادی دارد که تشک از آنها ساخته شده است. نکته اصلی که باید به خاطر داشته باشید این است که شما به ثبات نیاز دارید ، بنابراین پارچه ای را انتخاب کنید که احساس می کنید برای شما کارآمد خواهد بود.

انواع مت‌های ورزشی

پانزده سال پیش، تنها یک نوع مت ورزشی وجود داشت که از PVC تولید می شد و تنها انتخاب شما رنگ های بنفش یا آبی بود. امروزه مت‌های ورزشی با توجه به هر نوع سلیقه ای وجود دارد. زیراندازهای ورزشی در انواع، رنگ‌ها و ابعاد مختلف تولید می‌شوند که دارای تنوع زیادی در رنگ، طرح، ضخامت، ابعاد و جنس فوم هستند.

لیست باشگاه های یوگا در تهران | طرفداری

 

مت ورزشی را مناسب با سلیقه خود خریداری کنید

مت ورزشی یکی از مهم ترین لوازم در بسیاری از رشته‌های ورزشی است و می‌تواند تاثیر زیادی در رغبت ورزشکار به انجام تمرینات خود داشته باشد. بنابراین سعی کنید در هنگام خرید مت یا زیرانداز ورزشی، رنگ و طرح مورد علاقه خود را درنظر بگیرید.

 

فراتر از رنگ و طرح که بر انتخاب شما خیلی تأثیر می گذارد، لازم است مت ورزشی شما را در مکان خود ثابت نگه دارد و در عین حال برایتان قابل حمل و راحت بوده و همچنین برای نگهداری فضای کمی را اشغال نماید.

خرید مت,مت یوگا,انواع مت

مت یوگا

 

ضخامت مت‌های ورزشی

بسته به نوع تمریناتی که در برنامه خود دارید زیرانداز مناسب با آن تمرین را انتخاب کنید. به عنوان مثال برای یوگا بهتر است زیراندازی با ضخامت متوسط ۳ تا ۵ میلی متر انتخاب کنید. یا اگر دچار آسیب‌دیدگی در یک ناحیه از اعضای بدن‌تان هستید به ضخامت بیشتری نیاز دارید و بهتر است زیراندازهایی را خریداری کنید که ۱۰ تا ۱۲ میلی‌متر ضخامت دارند.

 

مت یوگا

ضخامت مت یوگا ارتباط نزدیکی با میزان راحتی آن دارد. استفاده از مت های نازک ممکن است در طول انجام حرکات یوگا باعث آسیب رساندن به زانوها شوند. استفاده از مت های یوگای ضخیم ممکن است ( در برخی موارد ضخامت های ۱.۴ اینچی دارند) می تواند ارتباط شما با زمین را کم کرده و در برخی حالات، مثلاً حالت درخت، پایداری شما را کاهش دهند.

 

مت یوگای استاندارد در حدود ۱.۸ اینچ ضخامت دارد در حالیکه مت های ضخیم تر تا ۱.۴ اینچ ضخامت دارند. مت های نازک یوگا که به عنوان مت های یوگای مسافرتی هم نامیده می شوند و دارای ۱.۱۶ اینچ ضخامت هستند نیز موجود می باشند. این مت ها به راحتی تا می شوند و وزن زیادی ندارند و می توان آن ها را به سهولت در چمدان جای داد.

 

در نظر بگیرید که چه میزان فضا برای نگهداری مت یوگای خود دارید، قابل حمل بودن مت یوگا چقدر مهم است، آیا نقاط حساس بدن شما در آسایش هستند و نیز قادر به احساس یک ارتباط مستقیم با زمین هستید و یا نه. اگر مکان کوچکی دارید و داشتن لایۀ کمی در زیر پا را ترجیح می دهید مت های استاندارد

 

با ضخامت ۱.۸ اینچ را خریداری نمایید. اگر قصد حمل کردن آن را نداشته و تمایل به لایۀ بیشتری دارید، مت اعلاء یوگا با ضخامت ۱.۴ اینچ را انتخاب کنید. و اگر باید قادر به بسته بندی مت یوگا در چمدان و جایجایی آن باشید، مت یوگای مسافرتی با ضخامت ۱.۱۶ اینچ مناسب شما است.

 

بافت مت

مت ها یا همراه با ناهمواری هایی تولید می شوند و یا به خاطر جنس مواد استفاده شده در تولید آن ها زبر و سفت می گردند. مت های یوگای تولید شده از جوت دارای سفتی ذاتی هستند در حالیکه مت های یوگا از جنس PVC احساس نرم تری القا می کنند.

 

از آنجا که بافت بر احساس شما از مت تأثیر دارد، بافت را می توان یکی از اجزای راحتی مت نام برد. اگر بسیار حساس هستید، هر مت با بافت ناهموار در هر حرکت شما را ناخشنود می سازد.

 

بافت مت یا زیر اندازه ورزشی در چسبندگی، میزان سر خوردن و لغزش آن تاثیر دارد. این ویژگی مانع فیزیکی در برابر سُر خوردن است (درحالیکه جنس مت نیز در این ویژگی بسیار تعیین کننده است).

 

جنس‌های مختلف زیراندازهای ورزشی 

موادی که مت یوگا از آن تولید می شود تعیین کنندۀ بافت، ضخامت، سازگار با محیط زیست بودن و خاصیت اسفنجی (قابلیت فشرده سازی) آن و مقدار فرسودگی آن در طول زمان است. حتماً در باشگاه ورزشی یا از فروشنده‌های این نوع محصول عباراتی مانندPVC ،TPE ، EVA و … را شنیده‌اید، در ادامه با ویژگی‌های هریک از این مت‌عا آشنا می‌شوید:

 

فوم PVC پی وی سی (Polyvinyl Chloride): فوم PVC رایج‌ترین نوع فوم مت موجود در بازار بوده و مورد توجه تولیدکنندگان و خریداران است، زیرا مواد اولیه آن فراوان بوده و هزینه تولید بسیار پایینی دارد. از مزایای این نوع زیراندازها می‌توان به قیمت پایین و اقتصادی و چسبندگی مناسب به سطوح اشاره کرد، اما فوم PVC معایبی هم نظیر: وزن نسبتاً زیاد، پوسته پوسته شدن بعد از مدتی، دارا بودن مواد سمی و آلرژیک و غیر قابل بازیافت بودن را دارد.

فوم TPE تی پی ای (Thermal Plastic Elastomer): این فوم قابلیت بازیافت و استفاده مجدد دارد و امروزه به خاطر این ویژگی و دوام بیشتر مورد توجه مشتریان قرار گرفته است. از جمله ویژگی‌های این محصول: قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن، قابل شستشو، وزن بسیار سبک و چسبندگی مناسب آن است.

 

فوم NBR ان بی ار (Nitrile Butadiene Rubber): لاستیک‌های NBR مقاوم در برابر روغن‌ها، حلال‌ها، آب، نمک‌‌ها، ترکیبات آلیفاتیک، صابون‌ها و اغلب مواد غذایی هستند. در ضمن دارای مقاومت خوبی در مقابل تابش اشعه UV می‌باشند. این نوع فوم بیشتر برای مت‌های پیلاتس و ایروبیک که نیاز به ضخامت بیشتر (۱۰ میلیمتر و بالاتر) دارند، کاربرد دارد. از دیگر ویژگی‌های این نوع مت می‌توان به قیمت مناسب، چسبندگی مناسب به سطوح، وزن نسبتاً پایین، پوسته پوسته شدن بعد از مدتی و غیر قابل بازیافت بودن آن اشاره کرد.

 

لاستیک طبیعی (Natural Rubber): این متریال صد در صد از طبیعت استخراج می‌شوند؛ به عبارتی خالص‌ترین نوع مواد استخراج شده از طبیعت هستند که فاقد کوچک‌ترین ماده یا ترکیب شیمیایی بوده و هیچ‌گونه ضرری برای محیط زیست ندارند. معمولاً این نوع فوم یا لاستیک از ترکیبات صمغ درختان تولید می‌شود؛ اکثر برندهای معتبر تولید مت در جهان، در تولید مت‌های خود از این نوع لاستیک استفاده می‌کنند. این نوع زیراندازها مزایایی از جمله: قابل شستشو بودن، قابل بازیافت و دوام فوق بالا دارد اما از معایب آن، قیمت بالا و وزن نسبتاً زیاد آن است.

 

نخی طبیعی (Cotton): در ساخت این نوع متریال از ترکیبات نخ الیاف طبیعی و چسب گیاهی با تار و پودی مشخص استفاده شده است؛ بنابراین مانند لاستیک طبیعی کاملاً بدون دخالت مواد شیمیایی و مصنوعی ساخته می‌شوند. از مزایای این نوع زیراندازها می‌توان به بازیافت پذیری، قابلیت شستشو دوام بالا و از معایب این نوع زیراندازها به قیمت بسیار بالا و وزن نسبتاً زیاد اشاره کرد.

در ادامه این مطلب از راهنمای خرید مت یوگا توجه شما را به۲۵ مدل برتر از این نوع محصولات جلب می نماییم. ناگفته نماند تمام این محصولات از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت نیز می باشند. شما عزیزان می توانید با مطالعه هر مورد به اطلاعات بیشتر در خصوص محصول انتخابی تان دست پیدا کنید.


زیر انداز یوگا راک فیتنس مدل RE-529 ضخامت ۸ میلی متر

زیر انداز یوگا راک فیتنس مدل RE-529 ضخامت 8 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۳.۵x185x0.8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۷۱۵ گرم
 • ضخامت
  ۸ میلی‌متر
 • جنس
  فوم قابل انعطاف
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • کاور
  ندارد
 • سایر توضیحات
  – دارای بند برای بسته بندی و جمع شدن

تصاویر، قیمت روز و خرید


زیر انداز یوگا مدل Super ضخامت ۶ میلی متر

زیر انداز یوگا مدل Super ضخامت 6 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۸۰x65x0.6 سانتی‌متر
 • وزن
  ۷۵۰ گرم
 • ضخامت
  ۶ میلی‌متر
 • جنس
  فوم فشرده
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • کاور
  دارد
 • سایر توضیحات
  مناسب برای ورزش های هوازی (یوگا، ایروبیک، پیلاتکس و تی آر ایکس)
 • ثابت ماندن شکل با استفاده ی طولانی
 • بسیار سبک و راحت در جابه جایی
 • دارای ابعاد مناسب و قابلیت حمل آسان
 • فوم درجه ۱ فشرده
 • دوستدار محیط زیست
 • مقاوم در برابر مواد شوینده
 • ثبات رنگ در برابر شستشو
 • عدم جذب رطوبت و تعرق
 • کاملا بهداشتی و ضد باکتری
 • جلوگیری از لغزش و سر خوردن
 • وزن سبک و مقاومت بالا

تصاویر، قیمت روز و خرید


زیر انداز یوگا مدل لیلن E8 ضخامت ۸ میلی متر

زیر انداز یوگا مدل لیلن E8 ضخامت 8 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۶۰x60x0.8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • ضخامت
  ۸ میلی‌متر
 • جنس
  فوم قابل انعطاف
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • کاور
  ندارد

تصاویر، قیمت روز و خرید


زیر انداز یوگا مدل TPE ضخامت ۰.۶ میلی متر

زیر انداز یوگا مدل TPE ضخامت 0.6 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۷۵x60x0.6 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۷۵ گرم
 • ضخامت
  ۰.۶ میلی‌متر
 • جنس
  TPE
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • کاور
  دارد

تصاویر، قیمت روز و خرید


زیر انداز یوگا لایو بادی مدل TWD1954 ضخامت ۶ میلی متر

زیر انداز یوگا لایو بادی مدل TWD1954 ضخامت 6 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۸۳x61x0.6 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • ضخامت
  ۶ میلی‌متر
 • جنس
  TPE
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • کاور
  ندارد
 • سایر توضیحات
  بدون بو
 • ضد لغزش
 • بسیار سبک و قابلیت حمل اسان
 • قابلیت چسبندگی بسیار بالا با سطح زمین
 • دارای طرح بر روی مت
 • قابل استفاده برای ورزش های مختلف مانند TRX، یوگا و ایروبیک
 • مقاوم در برابر پارگی
 • سازگار با محیط زیست (ECO Friendly)
 • درج لوگوی LIVE BODY بر روی مت

تصاویر، قیمت روز و خرید


زیر انداز یوگا مدل A.S ضخامت ۱۰ میلی متر

زیر انداز یوگا مدل A.S ضخامت 10 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۷۵x60x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۵۰ گرم
 • ضخامت
  ۱۰ میلی‌متر
 • جنس
  فوم فشرده
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • کاور
  دارد
 • سایر توضیحات
  – ضدلغزش
 • – دارای بند برای حمل آسان

تصاویر، قیمت روز و خرید


زیر انداز یوگا مدل ZER01 ضخامت ۶ میلی متر

زیر انداز یوگا مدل ZER01 ضخامت 6 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۶۵x58x.06 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • ضخامت
  ۶ میلی‌متر
 • جنس
  فوم فشرده
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • کاور
  ندارد
 • سایر توضیحات
  قابل استفاده برای ورزش های مختلف مانند یوگا و ایروبیک
 • دارای ساختار و کیفیت عالی
 • رنگ بندی جدید و طراحی زیبا
 • برآمدگی سطحی نامحسوس برای جلوگیری از لیز خوردن افراد
 • بسیار سبک و راحت در جابه جایی
 • این مت هدیه ایی جذاب به علاقمندان به ورزش می باشد

تصاویر، قیمت روز و خرید


زیر انداز یوگا یوگا مت مدل TPE ضخامت ۰.۶ میلی متر

زیر انداز یوگا یوگا مت مدل TPE ضخامت 0.6 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۷۵x60x0.6 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۷۵ گرم
 • ضخامت
  ۰.۶ میلی‌متر
 • جنس
  TPE
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • کاور
  دارد

تصاویر، قیمت روز و خرید


زیر انداز یوگا مت مدل PRL1 ضخامت ۱۰ میلی متر

زیر انداز یوگا مت مدل PRL1 ضخامت 10 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۷۰x60x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • ضخامت
  ۱۰ میلی‌متر
 • جنس
  فوم قابل انعطاف
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • کاور
  دارد

تصاویر، قیمت روز و خرید


زیر انداز یوگا اف جی تی مدل S01 ضخامت ۶ میلی متر

زیر انداز یوگا اف جی تی مدل S01 ضخامت 6 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۷۰x60x0.6 سانتی‌متر
 • وزن
  ۹۵۵ گرم
 • ضخامت
  ۶ میلی‌متر
 • جنس
  فوم PVC
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • کاور
  دارد
 • سایر توضیحات
  – مناسب برای یوگا، پیلاتس و استفاده در سالن‌های ورزشی
 • – سطح غیر لغزنده
 • – تمیز کردن آسان
 • – سبک و نرم

تصاویر، قیمت روز و خرید


کاور زیر انداز یوگا پیلاتس پلاس مدل Ultimate Yogi 2019

کاور زیر انداز یوگا پیلاتس پلاس مدل Ultimate Yogi 2019

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰*۲۰*۷۰ سانتی‌متر
 • جنس
  برزنت
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • کاور
  دارد
 • سایر توضیحات
  کاور زیر انداز یوگا و پیلاتس
 • مناسب برای مت TPE و PVC
 • حمل آسان به وسیله بند شانه ای
 • و دو عدد دستگیره
 • مجهز به جیب برای قرار دادن وسایل شخصی
 • زیپ دو طرفه برای باز و بسته کردن
 • کیفیت ساخت بالا

تصاویر، قیمت روز و خرید


زیر انداز یوگا مدل TPE ضخامت ۱۰ میلی متر

زیر انداز یوگا مدل TPE ضخامت 10 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۸۳x60x0.10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۲۵ گرم
 • ضخامت
  ۰.۱۰ میلی‌متر
 • جنس
  TPE
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • کاور
  دارد
 • سایر توضیحات
  اقلام همراه:
 • ۱ عدد کاور برزنتی درجه ۱
 • ۱ عدد بند حمل درجه ۱

تصاویر، قیمت روز و خرید


زیر انداز یوگا مدل Breech کد ۰۰۳

زیر انداز یوگا مدل Breech کد 003

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵x19x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰ گرم
 • ضخامت
  ۳۰ میلی‌متر
 • جنس
  فوم فشرده
 • قابلیت شستشو
  ندارد
 • کاور
  ندارد

تصاویر، قیمت روز و خرید


زیر انداز یوگا یوگی مت مدل مت Lux ضخامت ۶ میلی متر

زیر انداز یوگا یوگی مت مدل مت Lux ضخامت 6 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۶۳x59x0.6 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۹۰ گرم
 • ضخامت
  ۶ میلی‌متر
 • جنس
  فوم فشرده
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • کاور
  ندارد
 • سایر توضیحات
  قابل استفاده برای ورزش های مختلف مانند یوگا و ایروبیک
 • دارای ساختار و کیفیت عالی
 • رنگ بندی جدید و طراحی زیبا
 • برآمدگی سطحی نامحسوس برای جلوگیری از لیز خوردن افراد
 • بسیار سبک و راحت در جابه جایی
 • این مت هدیه ایی جذاب به علاقمندان به ورزش می باشد

تصاویر، قیمت روز و خرید


زیر انداز یوگا مدل M6 ضخامت ۶ میلی متر

زیر انداز یوگا مدل M6 ضخامت 6 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۷۰x60x0.6 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۵۰ گرم
 • ضخامت
  ۶ میلی‌متر
 • جنس
  فوم قابل انعطاف
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • کاور
  دارد
 • سایر توضیحات
  کیفیت عالی
 • قابل استفاده برای ورزش های مختلف مانند یوگا و ایروبیک
 • جنس : فوم نرم EVA
 • ایجاد چسبندگی بالا با سطح زیرین و بدون لغزش
 • استحکام بالا
 • سبک و قابل حمل
 • دارای کاور جهت حمل آسان
 • دارای رنگ های متنوع

تصاویر، قیمت روز و خرید


زیر انداز یوگا یوگا مت مدل TPE ضخامت ۰.۶ میلی متر

زیر انداز یوگا یوگا مت مدل TPE ضخامت 0.6 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۱x1x183 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • ضخامت
  ۰.۶ میلی‌متر
 • جنس
  TPE
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • کاور
  دارد
 • سایر توضیحات
  بدون عطر و کاراید
 • قابل بازیافت
 • قابلیت شستشو
 • دولایه با کیفیت بالا

تصاویر، قیمت روز و خرید


زیر انداز یوگا مدل SW1603 ضخامت ۸ میلی متر

زیر انداز یوگا مدل SW1603 ضخامت 8 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۸۲*۶۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۹۰۰ گرم
 • ضخامت
  ۸ میلی‌متر
 • جنس
  فوم فشرده
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • کاور
  دارد
 • سایر توضیحات
  کیفیت عالی
 • قابل استفاده برای ورزش های مختلف مانند یوگا و ایروبیک
 • جنس : فوم نرم EVA
 • ایجاد چسبندگی بالا با سطح زیرین و بدون لغزش
 • استحکام بالا
 • سبک و قابل حمل
 • دارای کاور جهت حمل آسان
 • دارای رنگ های متنوع

تصاویر، قیمت روز و خرید


زیر انداز یوگا مت کد ۱۹۳۶ ضخامت ۶ میلی متر

زیر انداز یوگا مت کد 1936 ضخامت 6 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۳۷x61x0.6 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۲۰۰ گرم
 • ضخامت
  ۶ میلی‌متر
 • جنس
  فوم PVC
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • کاور
  دارد

تصاویر، قیمت روز و خرید


زیر انداز یوگا اف جی تی مدل S03 ضخامت ۶ میلی متر

زیر انداز یوگا اف جی تی مدل S03 ضخامت 6 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۷۰x60x0.6 سانتی‌متر
 • وزن
  ۹۰۰ گرم
 • ضخامت
  ۶ میلی‌متر
 • جنس
  فوم PVC
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • کاور
  دارد
 • سایر توضیحات
  – مناسب برای یوگا، پیلاتس و استفاده در سالن‌های ورزشی
 • – سطح غیر لغزنده
 • – تمیز کردن آسان
 • – سبک و نرم

تصاویر، قیمت روز و خرید


زیر انداز یوگا یوگی مت طرح Simple-one ضخامت ۶ میلی متر

زیر انداز یوگا یوگی مت طرح Simple-one ضخامت 6 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۶۵x58x0.6 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • ضخامت
  ۶ میلی‌متر
 • جنس
  فوم فشرده
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • کاور
  ندارد
 • سایر توضیحات
  قابل استفاده برای ورزش های مختلف مانند یوگا و ایروبیک و پیلاتس
 • این محصول فقط با برند yogimats معتبر می باشد , و دارای بند حمل آسان
 • رنگ بندی جدید و طراحی زیبا، دارای قابلیت برگشتن به حالت اولیه بعد از استفاده، بسیار سبک و راحت در جابه جایی
 • رنگ بندی اصل این مت با برند yogimats به صورت تک رنگ یکی از رنگهای: سبزدریایی (تیفانی) ، قرمز، آبی ، سبزروشن و سبز فسفری میباشد
 • برآمدگی سطحی نامحسوس، با قابلیت عدم سر خوردن روی سنگ و سرامیک و پارکت
 • بسیار سبک و راحت در جابه جایی ،این مت هدیه ایی جذاب به علاقمندان به ورزش می باشد

تصاویر، قیمت روز و خرید


زیر انداز یوگا مجید مدل EV1 ضخامت ۶ میلی متر

زیر انداز یوگا مجید مدل EV1 ضخامت 6 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۷۰x60x0.6 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۵۰ گرم
 • ضخامت
  ۶ میلی‌متر
 • جنس
  فوم پلی‌اتیلن
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • کاور
  سلفون به همراه کش

تصاویر، قیمت روز و خرید


زیر انداز یوگا مت مدل BLK1 ضخامت ۱۰ میلی متر

زیر انداز یوگا مت مدل BLK1 ضخامت 10 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۷۰x60x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • ضخامت
  ۱۰ میلی‌متر
 • جنس
  فوم قابل انعطاف
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • کاور
  دارد

تصاویر، قیمت روز و خرید


زیر انداز یوگا مدل ۰۰۱ ضخامت ۷ میلی متر

زیر انداز یوگا مدل 001 ضخامت 7 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۶۰x60x0.7 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • ضخامت
  ۷ میلی‌متر
 • جنس
  فوم قابل انعطاف
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • کاور
  ندارد

تصاویر، قیمت روز و خرید


زیر انداز یوگا مجید مدل ۲LYR ضخامت ۸ میلی متر

زیر انداز یوگا مجید مدل 2LYR ضخامت 8 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۷۰x60x0.8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۵۰ گرم
 • ضخامت
  ۸ میلی‌متر
 • جنس
  فوم پلی‌اتیلن
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • کاور
  سلفون به همراه کش
 • سایر توضیحات
  این محصول به صورت دو لایه با دو رنگ متفاوت تولید شده است.

تصاویر، قیمت روز و خرید


زیر انداز یوگا مدل واته ضخامت ۶ میلی متر

زیر انداز یوگا مدل واته ضخامت 6 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۹۶x65x0.6 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۹۵ گرم
 • ضخامت
  ۶ میلی‌متر
 • جنس
  فوم فشرده
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • کاور
  دارد
 • سایر توضیحات
  – یک بند قابل تنظیم روی کاور برای حمل آسان آن

تصاویر، قیمت روز و خرید


زیر انداز یوگا مت مدل N-2022 ضخامت ۸ میلی متر

زیر انداز یوگا مت مدل N-2022 ضخامت 8 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۸۵x65x0.8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • ضخامت
  ۸ میلی‌متر
 • جنس
  فوم قابل انعطاف
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • کاور
  دارای بند با قابل تنظیم
 • سایر توضیحات
  ابعاد مت : ۱۸۵ سانتی متر طول در ۶۵ سانتی متر عرض
 • دارای ساختار و کیفیت عالی
 • دارای طول عمر بالا و مفید
 • رنگ بندی جدید و طراحی زیبا
 • دارای قابلیت برگشتن به حالت اولیه بعد از استفاده
 • دوستدار محیط زیست
 • دوام بسیار زیاد و برآمدگی سطحی نامحسوس برای جلوگیری از لیز خوردن افراد
 • ثابت ماندن شکل با استفاده ی طولانی
 • بسیار سبک و راحت در جابه جایی
 • دارای ابعاد مناسب و قابلیت حمل آسان
 • این مت هدیه ایی جذاب به علاقمندان به ورزش می باشد

تصاویر، قیمت روز و خرید


زیر انداز یوگا مجید مدل EV1 ضخامت ۸ میلی متر

زیر انداز یوگا مجید مدل EV1 ضخامت 8 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۷۰x60x0.8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۵۰ گرم
 • ضخامت
  ۸ میلی‌متر
 • جنس
  فوم پلی‌اتیلن
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • کاور
  سلفون به همراه کش

تصاویر، قیمت روز و خرید


ضمن تشکر و امیدواری از مفید بودن این مطلب در راستای انتخاب و خرید شما، خواندن راهنمای خرید ساپورت و خرید مانتو ریرا نیز به شما توصیه می کنیم. شما مخاطبان عزیز می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه هر نوع سوال و نظر خود را با تیم پشتیبانی ورندل در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا