خانه و آشپزخانه

۲۶ مدل لامپ رشد گیاه برتر بازار ایران همراه با خرید آسان

بهترین ها با ورندل

راهنمای خرید لامپ رشد گیاه به شما کمک می کند تا بتوانید مناسب ترین لامپ را برای رشد گیاهان خود انتخاب کنید. در این مقاله به معرفی لامپ برای رشد گیاه خواهیم پرداخت.

لامپ مخصوص رشد گیاه امروزه بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است. خورشید منبع اصلی انرژی کره زمین به شمار می رود اما همیشه دسترسی به نور خورشید مقدور نیست. همانطور که انسان گلخانه ها را به وجود آورده است تا به صورت مصنوعی، دمای مورد نیاز گیاهان را فراهم کند و فصل های مصنوعی را شبیه سازی نماید.

این محصولات انواع مختلفی دارند؛ لامپ رشد گیاه LED یکی از انواع این لامپ ها به شمار می آید.

برای خرید لامپ رشد گیاه از سایت راندنو می توانید اقدام نمایید. این محصول بیشتر برای شبیه سازی نور طراحی شده است. در اینجا به تمام سؤالاتی که در ذهن شما راجع به این محصول ایجاد شده است، پاسخ خواهیم داد. هم چنین راهنمای خرید لامپ رشد گیاه را با جزئیات مورد بررسی قرار خواهیم داد.

لامپ رشد گیاه چیست؟

لامپ مخصوص گیاه یک منبع نور مصنوعی و یکی از انواع لامپ به شمار می رود که با استفاده از تجهیزات الکتریکی و با انتشار نور مناسب برای فتوسنتز، برای تحریک رشد گیاهان بکار می رود.

لامپ معمولی برای رشد گیاه چندان مناسب نیست و بهتر است از لامپ های مخصوص استفاده شود. لامپ مخصوص گیاه در واقع یک نوع شبیه سازی نور خورشید برای گیاهان محسوب می شود. برای مشاهده قیمت انواع لامپ می توانید به سایت راندنو مراجعه کنید.

خرید بهترین لامپ رشد گیاه

چراغ رشد گیاه

چراغ رشد گیاه برای محیط هایی مورد استفاده قرار می گیرد که نور طبیعی برای رشد گیاهان وجود ندارد و یا منبع نور موجود، برای پرورش گیاه کفایت نمی کند. اگر شما قصد دارید گیاهی را داخل اتاق خود پرورش دهید، بعد از مدتی متوجه می شوید که گیاه شما رنگ پریده و بی طراوت شده است. دلیل اصلی این اتفاق، عدم تأمین نیازهای نوری گیاه، به میزان کافی است.

برای پاسخ گویی به نیازهای گیاه، لازم است از منابع نور مصنوعی استفاده شود. طرز کار این محصول به این صورت است که این لامپ طیف نوری شبیه به نور خورشید ایجاد می کند و یا روی طیف مورد نیاز گیاه تنظیم می شود. این نوع چراغ در انواع مختلف و با توان های متفاوت برای انواع گیاهان تولید و عرضه می شود.

چراغ های رشد گیاه خود به منابع نوری مجهز هستند و در صورت خرابی می توانید از لامپ های مخصوص و متناسب با سرپیچ چراغ استفاده کنید. این چراغ ها می توانند از نوع آویز، مهتابی رشد گیاه، چراغ دیواری، پروژکتور رشد گیاه، وال واشر رشد گیاه و … باشند.

برای خرید محصولات روشنایی و مشاهده قیمت چراغ دکوراتیو می توانید با مراجعه به سایت، با فروشندگان به صورت مستقیم در ارتباط باشید.

راهنمای خرید لامپ رشد گیاه
راهنمای خرید لامپ رشد گیاه

راهنمای خرید لامپ رشد گیاه

راهنمای خرید لامپ رشد گیاه چیست و چه لامپی برای رشد گیاه مناسب است؟ پیش از پاسخ به این سؤال بهتر است ویژگی های هر لامپ را بررسی کنید و به پارامترهای مهم آن توجه کنید. توجه به عوامل زیر در انتخاب لامپ برای گیاه بسیار مهم است. در ادامه به توضیح هر یک از آن ها خواهیم پرداخت:

 1. قابل تنظیم بودن چراغ و لامپ پرورش گیاه
 2. نوع لامپ و کارکرد آن
 3. تکنولوژی ساخت
 4. طیف نوری
 5. توان و منطقه پوشش دهی لامپ
 6. زاویه پرتو
 7. وجود خنک کننده و هیت سینک

قابل تنظیم بودن چراغ و لامپ پرورش گیاه

برخی از گیاهان در طول زندگی خود به مقادیر مختلفی از آفتاب و نور خورشید نیازمند هستند. به کمک بعضی از لامپ ها و چراغ های رشد گیاه، می توان چگالی PAR و شدت تابش نور را تنظیم کرد. در نتیجه می توانید میزان نور متناسب برای رشد گیاه را انتخاب کنید.

به کمک چراغ های رشد گیاه می توانید همانند شرایط طبیعی در تمامی فصول سال نور را کم و یا زیاد کنید. برخی از گیاهان نیز در تمامی طول عمر خود به یک میزان نور احتیاج دارند. با این حال استفاده از چراغ های قابل تنظیم گزینه بسیار مناسب تری است. هم چنین برخی از لامپ ها می توانند نورهایی در طیف های مختلف ارائه دهند. به عنوان مثال، چراغ هایی با طیف رنگی آبی یا ینفش و قرمز به بازار عرضه می شوند که مطابق با نوع گیاه خود می توانید آن ها را انتخاب کنید.

انواع لامپ مخصوص گیاه از نظر نحوه کارکرد

 • نور قرمز برای رشد گل و میوه
 • نور آبی برای رشد شاخ و برگ
 • نور سبز به رشد بهتر گیاه کمک می کند و به واسطه رنگ این نور، گیاه جلوه بهتری پیدا می کند.
 • نور و لامپ بنفش برای رشد گیاه و پرورش برخی از گیاهان خانگی
 • لامپ رشد گیاه سفید

 


انواع لامپ رشد گل و گیاه از نظر شکل

لامپ LED رشد گیاه

لامپ ال ای دی رشد گیاه حرارتی تولید نمی کند و کم مصرف است. این لامپ مخصوص رشد گیاه است و قابلیت شبیه سازی ۵۷۰۰ کلوین دمای رنگ از نور خورشید را دارد. این محصول با تولید نور آبی و قرمز، می تواند به رشد و گل دهی گیاهان کمک کند.

قیمت لامپ های ال ای دی نسبت به انواع دیگر این نوع لامپ ها گران تر است اما با پیشرفت فناوری و تولید انبوه این لامپ ها، احتمال کاهش قیمت این کالا نیز وجود خواهد داشت.

لامپ رشته ای رشد گیاه

نور این لامپ ها در ترکیب با نور طبیعی خورشید، برای چندین گیاه مؤثر است. لامپ های رشته ای از خود حرارت تولید می کنند. به همین علت، برای جلوگیری از سوختن گل و گیاهان، لازم است آن ها را در فاصله حداقل ۶۰ سانتی متری از لامپ ها قرار دهید.

نور تولیدشده توسط این لامپ ها، عمدتاً قرمز است و بهتر است با لامپ هایی که متمرکز بر تولید نور آبی هستند، استفاده شوند (مانند لامپ های فلورسنت). این لامپ ها قیمت چندان بالایی نیز ندارند.

لامپ باغبانی رشد گیاه

لامپ های باغبانی طیف رنگی کاملی برای پرورش گیاه در مراحل مختلف دارند. برخی از باغبان ها از لامپ پرورش گیاه برای ترویج و تکثیر گیاهان پیوندی استفاده می کنند.

لامپ فلورسنت رشد گیاه

لامپ فلورسنت برای گیاهان مشهورترین نوع این لامپ به شمار می رود. نمونه سنتی این لامپ فقط برای رویش و پرورش مناسب است و به فرآیند گل دهی کمکی نمی کند. اما نمونه جدیدتر این محصول، طیف نوری برای رشد گیاه در بخش های متنوع چرخه رشد را تولید می کند.

لامپ های فلورسنت حرارت زیادی تولید نمی کنند. به همین علت، استفاده از آن ها برای گیاهان بی خطر است. این لامپ ها قیمت اقتصادی دارند و به شکل میله ای و حبابی تولید می شوند که بهتر است در فاصله ۳۰ سانتی متری از گیاه مورد استفاده قرار بگیرند.

لامپ هالوژنی رشد گیاه

لامپ های هالوژنی تمام طیف نوری و طول موج لازم برای رشد گیاه را دارند اما حرارت زیادی تولید می کنند و باعث اتلاف انرژی می شوند. قیمت لامپ هالوژنی ساده را می توانید مشاهده کنید.

لامپ تخلیه گازی رشد گیاه

از جمله این لامپ ها می توان به لامپ های متال هالید و لامپ های بخار سدیم اشاره کرد. این نوع لامپ ها برای رشد گیاه بسیار مناسب و مفید هستند اما نسبت به دیگر انواع این لامپ، از قیمت نسبتاً بالایی برخوردارند. لامپ های متال هالید با تخلیه انرژی زیاد و تولید نور آبی، باعث افزایش رویش و رشد گیاهان می شوند.

لامپ های بخار سدیم با طیف نوری قرمز و نارنجی، به رویش گل ها و گل دهی نیز کمک می کنند. گیاهانی که تحت تابش نور لامپ های بخار سدیم هستند، چندان بزرگ نمی شوند. به همین علت لازم است برای رشد کامل گیاه و بزرگ شدن شاخ و برگ ها، قبل از لامپ های بخار سدیم، از لامپ های متال هالید استفاده شود تا گیاهان گل بدهند.

انواع لامپ رشد گیاه
انواع لامپ رشد گیاه

تفاوت های لامپ ال ای دی رشد گیاه و لامپ ال ای دی معمولی

 1. تفاوت در عملکرد: لامپ های ال ای دی معمولی فقط برای روشن نگه داشتن فضا مورد استفاده قرار می گیرند و در رنگ های سفید و زرد تولید می شوند. ولی لامپ های رشد گیاه برای تأمین نور کافی برای گیاهان طراحی و تولید شده اند.
 2. تفاوت در طیف رنگی: لامپ های معمولی رنگ سفید و زرد دارند که تنها برای انعکاس نور در گیاهان می توان از آن ها استفاده کرد اما گیاهان برای رشد، نیاز به انجام فعالیت فتوسنتز دارند و طیف رنگی که برای فتوسنتز مورد استفاده قرار می گیرد، خاص است. طیف مورد نیاز برای فتوسنتز گیاهان، رنگ آبی و قرمز است. به همین دلیل بهتر است در صورت عدم وجود نور، از لامپ مخصوص گیاهان آپارتمانی استفاده شود.
 1. تفاوت در نحوه ساخت: ال ای دی های تعبیه شده در لامپ پرورش گیاه کنار هم قرار گرفته اند و همچنین طیف نوری و دمایی استفاده شده در این لامپ ها نیز به گونه ای تعبیه شده است که پاسخ گوی نیازهای گیاه می باشد.
 2. تفاوت در قیمت: قیمت لامپ های رشد گیاه به علت استفاده از ال ای دی های مخصوص رشد در آن، بالاتر از لامپ های معمولی است.

 


منطقه پوشش دهی لامپ رشد گیاه

یکی دیگر از عوامل مهم در انتخاب لامپ برای گیاهان، توجه به منطقه پوشش دهی چراغ است. ناحیه ای که تحت پوشش نور لامپ و چراغ قرار می گیرد، نکته مهمی است که باید به آن توجه کرد. به عنوان مثال، چراغ های کوچک ۱۰۰ واتی می توانند مساحتی معادل ۴ فوت مربع را پوشش دهند.

زاویه پرتو لامپ رشد گیاه

یکی دیگر از عوامل مهم و قابل توجه در خرید لامپ پرورش گل و گیاه، توجه به زاویه پرتو است. زاویه پرتوهای کوچکتر سطح پوشش دهی نوری را محدودتر می کنند اما PAR برای آن ها بیشتر است.

زاویه پرتو چراغ باید متناسب با دوره رشد گیاه انتخاب شود. زاویه کوچک پرتو اغلب ۳۰ درجه و زاویه های بزرگ اغلب ۶۵ درجه در نظر گرفته می شود. چراغ هایی با زاویه نور بزرگ تر می توانند در نزدیکی گیاه نصب شوند. با این حال فاصله لامپ رشد تا گیاه به نوع و میزان نور مورد نیاز گیاه بستگی دارد.

خنک کننده در لامپ و چراغ شد گیاه

سیستم خنک کننده در چراغ های ال ای دی رشد گیاه نقش بسیار مهمی ایفا می کنند. این امر بر روی عواملی هم چون بازده انرژی نور و بازده گرما تأثیرگذار است.

بسیاری از لامپ ها مدارهای چاپی و هسته فلزی دارند به همین دلیل وجود هیت سینگ در آن ها الزامی است زیرا پایه فلزی این محصولات گرما را پخش می کند و مقدار زیاد این گرما ممکن است به گیاه آسیب وارد کند. علاوه بر این، وجود سیستم خنک کننده در لامپ ها سبب افزایش طول عمر آن ها نیز می شود.

قیمت و خرید لامپ رشد گل و گیاه

پس از بررسی راهنمای خرید لامپ رشد گیاه باید بگوییم امروزه شرکت های زیادی درصدد تولید این لامپ برآمده اند. به عنوان بهترین مارک لامپ رشد گیاه می توان به اسرام و ناروا اشاره کرد. دیگر فروشندگان نیز می توانند با ثبت نام رایگان در سایت راندنو و قیمت گذاری کالاها، به صورت مستقیم با خریداران این محصولات در ارتباط باشند.

همچنین کاربران نیز می توانند برای اطلاع از قیمت این لامپ و یا آشنایی با نحوه خرید لامپ رشد گل ها و گیاهان، به سایت راندنو مراجعه کنند و کالای مورد نیاز خود را به صورت مستقیم از فروشندگان خریداری نمایند. قیمت لامپ فتوسنتز و رشد گیاه به عوامل زیادی هم چون برند، نوع، تکنولوژی و … بستگی دارد.


سؤالات متداول

 • آیا تابش نور این نوع لامپ برای سلامتی انسان مضر است؟

مضرات لامپ رشد گیاه برای انسان به یک دغدغه بزرگ برای دوستداران گیاه در منازل تبدیل شده است. استفاده از این لامپ ها در محیط منزل امکان پذیر است.

این لامپ ها نه تنها هیچ ضرری برای سلامتی انسان ندارند، بلکه می توانند موجب رشد بیشتر سبزیجات در منزل و سلامت گیاهان آپارتمانی نیز بشوند. با این حال پیشنهاد می شود در هنگام کار با لامپ های بنفش، از عینک ایمنی و یو وی مخصوص استفاده کنید.

 • آیا این لامپ برای هر نوع گیاهی قابل استفاده است؟

تمام لامپ ها براساس نوع و دسته بندی گیاهان، دارای توان و طیف نوری خاصی هستند. به جز سری لامپ های مولتی چیپ که بیشتر برای گیاهان گلده استفاده می شود، بقیه آنها، مختص گیاه خاصی نیستند.

 • تفاوت سری مولتی چیپ با سری پروژکتور در لامپ رشد گیاه چیست؟

سری های مولتی چیپ از ۹ باند نوری تشکیل شده اند که بهترین طیف نوری را برای گیاهان گلده فراهم می کنند. سری پروژکتورها از پاورهای ال ای دی تشکیل شده اند که بسته به نوع گیاه، در طیف های مختلف چیده می شوند و به صورت پروژکتور با لنزهای ۶۰ و ۹۰ عرضه می گردند.

 • آیا می توان از نور مصنوعی در فضاهایی که میزان نور طبیعی برای رشد گیاه کافی نیست، استفاده کرد؟

بله. این نورها می توانند به عنوان نور مکمل برای فرآیند فتوسنتز در محیط های خانگی مورد استفاده قرار بگیرند و کامل کننده نور طبیعی کم و اصطلاحاً نور پشت پنجره ای در محیط باشند.

 • عمر مفید لامپ مخصوص رشد گیاه چقدر است؟

عمر مفید این محصولات معمولاً ۵۰ هزار ساعت است.

 • آیا هر لامپی با نور آبی و قرمز برای رشد گیاه مناسب است؟

خیر. بازه طیف نورهای مرئی ۳۸۰ تا ۷۳۰ نانومتر است. از این بازه، ۱۰۰ نانومتر مربوط به نور آبی و ۱۰۰ نانومتر مربوط به نور قرمز است و تنها بعضی از این نانومترها روی رشد گیاه تأثیر می گذارند.

 • فاصله گیاه تا لامپ باید به چه میزان باشد؟

در محصولاتی با توان کم مانند واشرها، فاصله میانگین بین ۶۰-۴۰ سانتی متر برای گیاه مناسب است و در محصولاتی با توان بالا مانند توان های ۱۲۰۰-۷۲۰ وات، فاصله ی میانگین ۱۲۰-۸۰ سانتی متر برای گیاهان مناسب است.

 • لامپ گیاه در طول شبانه روز چند ساعت باید روشن باشد؟

این لامپ ها می توانند به صورت ۲۴ ساعته و مداوم روشن باشند. اما بهتر است در دوران رویشی گیاه، ۱۶ تا ۱۸ ساعت و در دوران گلدهی و میوه دهی، به مدت ۱۲ ساعت روشن باشند. در نظر داشته باشید که برای گیاهان آپارتمانی، ۶ تا ۸ ساعت نوردهی کافی است.

 • آیا دستگاهی برای نمایش طیف نوری جهت اطمینان از خرید لامپ های رشد گل و گیاه وجود دارد؟

با استفاده از دستگاه طیف سنج، می توانید تست ریپورت این محصولات را مشاهده کنید و نانومترهای نوری ال ای دی را به صورت دقیق اندازگیری نمایید.

 • آیا استفاده از لامپ های فلورسنت یا مهتابی در کنار لامپ های مخصوص رشد گیاه، برای رشد گیاهان تأثیرگذار هستند؟

استفاده از این لامپ ها نه تنها تأثیر مثبتی روی رشد گیاهان ندارد، بلکه سبب تخریب روند رویشی گیاهان نیز می شود.

 • نور طبیعی با مصنوعی؟

نور طبیعی اثر فوق العاده ای دارد و برای تمامی گیاهان متناسب است اما به کمک لامپ های مخصوص رشد گیاه نیز می توان نور خورشید را برای گیاهان شبیه سازی کرد.

 • لامپ رشد گیاه از کجا بخرم؟

برای خرید این لامپ می توانید به الکتریکی های سراسر کشور هم چون لاله زار تهران مراجعه کنید و یا از طریق سایت راندنو بدون واسطه از نمایندگان فروش، لامپ رشد گیاه مناسب خود را انتخاب کنید.

 • بعد از چه مدت باید لامپ رشد گیاه تعویض شود؟

بهتر است پیش از این که لامپ دچار سوختگی شود آن را تعویض کنید. برخی از لامپ ها با گذشت زمان و با نزدیک شدن به اواخر عمر، نورشان کم می شود. به همین دلیل بهتر است پس از گذشت طول عمر مفید لامپ، آن را تعویض کنید. اغلب لامپ ها تقریباً ۲ الی ۳ سال عمر می کنند.

در ادامه این مطلب از راهنمای خرید لامپ رشد گیاه شما را به۲۵ مدل برتر از این نوع محصولات جلب می نماییم. ناگفته نماند تمام این محصولات از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت نیز می باشند. شما عزیزان می توانید با مطالعه هر مورد به اطلاعات بیشتر در خصوص محصول انتخابی تان دست پیدا کنید.


لامپ رشد گیاه ۳۶ وات مدل ZW012A11

لامپ رشد گیاه 36 وات مدل ZW012A11

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰*۱۰*۲۵ سانتی‌متر
 • سایر توضیحات
  این لامپ به صورت ریلی بر روی دیوار یا سقف قرار می گیرد.
 • وزن
  ۵۵۰ گرم
 • توان
  ۳۶ وات
 • ولتاژ
  ۲۲۰ ولت
 • میزان روشنایی
  ۲۸۸۰ لومن
 • طول عمر
  ۴۰۰۰۰ ساعت
 • تعداد LED
  ۱۲ عدد
 • نوع پایه
  سیمی
 • شکل
  سقفی , دیواری
 • زاویه نوردهی
  ۱۷۰
 • جنس محافظ
  فلز
 • بازه توان مصرفی
  ۲۱ تا ۵۰ وات

تصاویر، قیمت روز و خرید


لامپ رشد گیاه ۷ وات مدل ۷twostand

لامپ رشد گیاه 7 وات مدل 7twostand

مشخصات

 • ابعاد
  ۸x4x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰ گرم
 • توان
  ۷ وات
 • نوع پایه
  GU5.3
 • شکل
  هالوژن
 • جنس محافظ
  فلز

تصاویر، قیمت روز و خرید


لامپ رشد گیاه ۱۲ وات نور استار پایه E27

لامپ رشد گیاه 12 وات نور استار پایه E27

مشخصات

 • سایر توضیحات
  توانایی تامین نور مورد نیاز یک محیط دایره ای به قطر ۱۲۰ سانتیمتر
 • استفاده از ال ای دی فول اسپکتروم
 • تصحیح و تغییر رنگ نور متصاعد شده( از رنگ صورتی به سفید) در مقایسه با مدل های مرسوم
 • جلوگیری از تغییر رنگ محیط و برگ گل ها ناشی از تابش نور صورتی در مدل های مرسوم
 • بدنه آلومینیومی
 • توان
  ۱۲ وات
 • ولتاژ
  ۲۳۰ ولت
 • تعداد LED
  ۱۲ عدد
 • نوع پایه
  E27
 • شکل
  حبابی
 • بازه توان مصرفی
  ۱۰.۵ تا ۲۰ وات

تصاویر، قیمت روز و خرید


لامپ رشد گیاه ۶۰۰ وات نور مدل s4 پایه E40

لامپ رشد گیاه 600 وات نور مدل s4 پایه E40

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x5x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰ گرم
 • توان
  ۶۰۰ وات
 • میزان روشنایی
  ۹۰۰۰۰ لومن
 • طول عمر
  ۲۸۰۰۰ ساعت
 • نوع پایه
  E40
 • شکل
  استوانه

تصاویر، قیمت روز و خرید


لامپ رشد گیاه ۷ وات کد s7l

لامپ رشد گیاه 7 وات کد s7l

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰x10x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۴۰ گرم
 • توان
  ۷ وات
 • ولتاژ
  ۲۲۰ ولت
 • نوع پایه
  E27
 • شکل
  هالوژن , فلت , سقفی
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • بازه توان مصرفی
  ۵.۵ تا ۱۰ وات

تصاویر، قیمت روز و خرید


لامپ رشد گیاه ۹ وات کد L2

لامپ رشد گیاه 9 وات کد L2

مشخصات

 • ابعاد
  ۸x8x12 سانتی‌متر
 • سایر توضیحات
  فول اسپکتروم
 • سر پیچ دار
 • نصب آسان مانند لامپ
 • مناسب برای گیاهان اپارتمانی
 • وزن
  ۱۷۵ گرم
 • توان
  ۹ وات
 • ولتاژ
  ۲۲۰ ولت
 • فرکانس
  ۵۰ هرتز
 • میزان روشنایی
  ۱۰۰۰ لومن
 • طول عمر
  ۵۰۰۰۰ ساعت
 • نوع پایه
  E27
 • شکل
  حبابی , سرپیچ
 • رده مصرف انرژی
  A

تصاویر، قیمت روز و خرید


لامپ رشد گیاه ۷ وات مدل LM2707 پایه E27

لامپ رشد گیاه 7 وات مدل LM2707 پایه E27

مشخصات

 • ابعاد
  ۵.۵×۵.۵×۱۴ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • توان
  ۷ وات
 • ولتاژ
  ۳ ولت
 • فرکانس
  ۶۰ هرتز
 • میزان روشنایی
  ۹۸۰ لومن
 • طول عمر
  ۱۰۰۰۰ ساعت
 • تعداد LED
  ۷ عدد
 • نوع پایه
  E27
 • شکل
  حبابی , سرپیچ , ال ای دی کوچک
 • زاویه نوردهی
  ۱۱۰
 • جنس محافظ
  فلز
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • بازه توان مصرفی
  ۵.۵ تا ۱۰ وات

تصاویر، قیمت روز و خرید


لامپ رشد گیاه ۷ وات مدل GRL1515 پایه E27

لامپ رشد گیاه 7 وات مدل GRL1515 پایه E27

مشخصات

 • ابعاد
  ۷*۴*۴ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • توان
  ۷ وات
 • ولتاژ
  ۲۲۰ ولت
 • طول عمر
  ۴۰۰۰۰ ساعت
 • نوع پایه
  E27
 • شکل
  هالوژن
 • زاویه نوردهی
  ۳۶۰
 • رده مصرف انرژی
  A
 • بازه توان مصرفی
  ۵.۵ تا ۱۰ وات

تصاویر، قیمت روز و خرید


لامپ رشد گیاه ۱۲ وات کد ls12

لامپ رشد گیاه 12 وات کد ls12

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۲x12x12 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۶۰ گرم
 • توان
  ۱۲ وات
 • ولتاژ
  ۲۲۰ ولت
 • فرکانس
  ۵۰ هرتز
 • میزان روشنایی
  ۱۴۴۰ لومن
 • طول عمر
  ۵۰۰۰۰ ساعت
 • تعداد LED
  ۱۲ عدد
 • قطر برش سقف
  ۳ میلی‌متر
 • نوع پایه
  E27
 • شکل
  فلت
 • زاویه نوردهی
  ۹۰
 • جنس محافظ
  شیشه
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • بازه توان مصرفی
  ۱۰.۵ تا ۲۰ وات

تصاویر، قیمت روز و خرید


لامپ رشد گیاه ۱۲ وات مدل tK01 پایه E27

لامپ رشد گیاه 12 وات مدل tK01 پایه E27

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۱x4x8
 • وزن
  ۸۵ گرم
 • توان
  ۱۲ وات
 • ولتاژ
  ۲۲۰ ولت
 • نوع پایه
  E27
 • شکل
  حبابی
 • زاویه نوردهی
  ۲۸۰

تصاویر، قیمت روز و خرید


لامپ رشد گیاه ۵ وات مدل ۵Round

لامپ رشد گیاه 5 وات مدل 5Round

مشخصات

 • ابعاد
  ۵x5x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰ گرم
 • توان
  ۵ وات
 • تعداد LED
  ۵ عدد
 • نوع پایه
  E27
 • شکل
  هالوژن
 • جنس محافظ
  فلز
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ

تصاویر، قیمت روز و خرید


لامپ رشد گیاه ۴۰۰ وات ناروا مدل s4 پایه E40

لامپ رشد گیاه 400 وات ناروا مدل s4 پایه E40

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۸*۵*۵
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • توان
  ۴۰۰ وات
 • ولتاژ
  ۲۲۰ ولت
 • فرکانس
  ۵۰ هرتز
 • طول عمر
  ۱۲۰۰۰ ساعت
 • نوع پایه
  E40
 • شکل
  سرپیچ
 • زاویه نوردهی
  ۳۶۰
 • جنس محافظ
  شیشه
 • بازه توان مصرفی
  بالای ۱۰۰ وات

تصاویر، قیمت روز و خرید


لامپ رشد گیاه ۷وات مدل F9 پایهE27

لامپ رشد گیاه 7وات مدل F9 پایهE27

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰x10x10 سانتی‌متر
 • سایر توضیحات
  دارای ۳ نور آبی و ۴ نور قرمز
 • وزن
  ۲۴۰ گرم
 • توان
  ۷ وات
 • ولتاژ
  ۱۱۰-۲۴۰ ولت
 • فرکانس
  ۴۵۰ هرتز
 • طول عمر
  ۲۰۰۰۰ ساعت
 • تعداد LED
  ۷ عدد
 • نوع پایه
  E27
 • شکل
  حبابی
 • زاویه نوردهی
  ۳۵
 • جنس محافظ
  فلز
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ

تصاویر، قیمت روز و خرید


لامپ رشد گیاه لنز دار ۱۵ وات مدل RG3

لامپ رشد گیاه لنز دار 15 وات مدل RG3

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۱x11x11 سانتی‌متر
 • سایر توضیحات
  استاندارد حفاظت IP44
 • فول اسپکتروم
 • وزن
  ۱۳۱ گرم
 • توان
  ۱۵ وات
 • ولتاژ
  ۲۲۰ ولت
 • فرکانس
  ۵۰-۶۰ هرتز
 • میزان روشنایی
  ۲۲۵۰ لومن
 • طول عمر
  ۵۰۰۰۰ ساعت
 • تعداد LED
  ۱۵ عدد
 • نوع پایه
  E27
 • شکل
  حبابی

تصاویر، قیمت روز و خرید


لامپ رشد گیاه ۱۵ وات مدل LR3 پایه E27

لامپ رشد گیاه 15 وات مدل LR3 پایه E27

مشخصات

 • ابعاد
  ۷.۵×۷.۵×۱۶ سانتی‌متر
 • سایر توضیحات
  قابلیت پرتابل بودن و رشد سریع و موثر گیاهان
 • جنس بدنه ABS+AL
 • مبتنی بر استاندارد حفاظت ip44
 • استفاده از چیپ smd
 • وزن
  ۶۷ گرم
 • توان
  ۱۵ وات
 • ولتاژ
  ۲۲۰ ولت
 • فرکانس
  ۵۰-۶۰ هرتز
 • میزان روشنایی
  ۱۵۰۰ لومن
 • نوع پایه
  E27
 • شکل
  حبابی

تصاویر، قیمت روز و خرید


لامپ رشد گیاه ۴۰۰ وات نور مدل s4 پایه E40

لامپ رشد گیاه 400 وات نور مدل s4 پایه E40

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x5x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰ گرم
 • توان
  ۶۰۰ وات
 • میزان روشنایی
  ۹۰۰۰۰ لومن
 • طول عمر
  ۲۸۰۰۰ ساعت
 • نوع پایه
  E40
 • شکل
  استوانه

تصاویر، قیمت روز و خرید


لامپ رشد گیاه ۷ وات ایران گرولایت مدل sp7 پایه E27

لامپ رشد گیاه 7 وات ایران گرولایت مدل sp7 پایه E27

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰x10x20 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • توان
  ۷ وات
 • ولتاژ
  ۲۶۵ – ۸۵ ولت
 • میزان روشنایی
  ۶۳۰ لومن
 • طول عمر
  ۵۰۰۰۰ ساعت
 • تعداد LED
  ۷ عدد
 • نوع پایه
  E27
 • شکل
  سرپیچ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • بازه توان مصرفی
  ۵.۵ تا ۱۰ وات

تصاویر، قیمت روز و خرید


لامپ رشد گیاه ۴ وات مدل ۴/twostand

لامپ رشد گیاه 4 وات مدل 4/twostand

مشخصات

 • ابعاد
  ۵x5x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰ گرم
 • تعداد LED
  ۴ عدد
 • نوع پایه
  GU5.3
 • شکل
  هالوژن
 • جنس محافظ
  فلز
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ

تصاویر، قیمت روز و خرید


لامپ رشد گیاه ۱۲ وات مدل E27pre

لامپ رشد گیاه 12 وات مدل E27pre

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۵x10x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • توان
  ۱۲ وات
 • تعداد LED
  ۱۲ عدد
 • نوع پایه
  E27
 • شکل
  هالوژن , حبابی
 • جنس محافظ
  فلز

تصاویر، قیمت روز و خرید


لامپ رشد گیاه ۵ وات نور استار پایه GU5.3

لامپ رشد گیاه ۵ وات نور استار پایه GU5.3

مشخصات

 • ابعاد
  ۸x12x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • توان
  ۵ وات
 • ولتاژ
  ۲۲۰ ولت
 • میزان روشنایی
  ۱۰۰۰ لومن
 • طول عمر
  ۱۰۰۰ ساعت
 • تعداد LED
  ۵ عدد
 • نوع پایه
  GU5.3
 • شکل
  حبابی
 • زاویه نوردهی
  ۱۲۰
 • جنس محافظ
  فلز
 • بازه توان مصرفی
  تا ۵ وات

تصاویر، قیمت روز و خرید


لامپ رشد گیاه ۱۸وات مدل GL18

لامپ رشد گیاه 18وات مدل GL18

مشخصات

 • ابعاد
  ۴.۸×۴.۸×۶.۵ سانتی‌متر
 • سایر توضیحات
  طیف کامل
 • قرمز ۱۱
 • آبی ۳
 • سفید ۱
 • رنگ گرم ۱
 • ۱ IR
 • ۱ UV
 • وزن
  ۵۰ گرم
 • توان
  ۱۸ وات
 • ولتاژ
  ۸۵-۲۶۵ ولت
 • میزان روشنایی
  ۵۰۰ لومن
 • طول عمر
  ۵۰۰۰۰ ساعت
 • تعداد LED
  ۱۸ عدد
 • نوع پایه
  E27
 • شکل
  هالوژن , تمام پیچ
 • جنس محافظ
  فلز
 • بازه توان مصرفی
  ۱۰.۵ تا ۲۰ وات

تصاویر، قیمت روز و خرید


لامپ رشد گیاه ۷ وات مدل Asplus پایه E27

لامپ رشد گیاه 7 وات مدل Asplus پایه E27

مشخصات

 • ابعاد
  ۷x4x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۵ گرم
 • توان
  ۷ وات
 • ولتاژ
  ۲۲۰-۲۴۰ ولت
 • فرکانس
  ۵۰-۶۰ هرتز
 • میزان روشنایی
  ۷۰۰ لومن
 • طول عمر
  ۶۰۰۰۰ ساعت
 • نوع پایه
  E27
 • شکل
  هالوژن

تصاویر، قیمت روز و خرید


لامپ رشد گیاه ۱۸ وات مدل BA-18

لامپ رشد گیاه 18 وات مدل BA-18

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰*۱۰*۱۷ سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • توان
  ۱۸ وات
 • ولتاژ
  ۲۲۰ ولت
 • فرکانس
  ۵۰ هرتز
 • میزان روشنایی
  ۱۰۸۰ لومن
 • طول عمر
  ۴۰۰۰۰ ساعت
 • تعداد LED
  ۱۸ عدد
 • نوع پایه
  E27
 • شکل
  سقفی
 • زاویه نوردهی
  ۱۷۰
 • بازه توان مصرفی
  ۲۱ تا ۵۰ وات

تصاویر، قیمت روز و خرید


لامپ رشد گیاه ۵ وات ایران گرولایت مدل SP5 پایه E27

لامپ رشد گیاه 5 وات ایران گرولایت مدل SP5 پایه E27

مشخصات

 • ابعاد
  ۸x8x14 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • توان
  ۵ وات
 • ولتاژ
  ۲۶۵ – ۸۵ ولت
 • میزان روشنایی
  ۴۵۰ لومن
 • طول عمر
  ۵۰۰۰۰ ساعت
 • تعداد LED
  ۵ عدد
 • نوع پایه
  E27
 • شکل
  حبابی , سرپیچ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • بازه توان مصرفی
  تا ۵ وات

تصاویر، قیمت روز و خرید


لامپ رشد گیاه ۷ وات کد s7l

لامپ رشد گیاه 7 وات کد s7l

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰x10x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۴۰ گرم
 • توان
  ۷ وات
 • ولتاژ
  ۲۲۰ ولت
 • فرکانس
  ۵۰ هرتز
 • میزان روشنایی
  ۸۴ لومن
 • طول عمر
  ۵۰۰۰۰ ساعت
 • تعداد LED
  ۷ عدد
 • قطر برش سقف
  ۳ میلی‌متر
 • نوع پایه
  E27
 • شکل
  فلت
 • زاویه نوردهی
  ۹۰
 • جنس محافظ
  شیشه
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • بازه توان مصرفی
  ۵.۵ تا ۱۰ وات

تصاویر، قیمت روز و خرید


لامپ رشد گیاه ۵ وات کد LT5

لامپ رشد گیاه 5 وات کد LT5

مشخصات

 • ابعاد
  ۵x4x7 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۰ گرم
 • توان
  ۵ وات
 • ولتاژ
  ۲۲۰ ولت
 • فرکانس
  ۵۰ هرتز
 • میزان روشنایی
  ۶۰۰ لومن
 • طول عمر
  ۵۰۰۰۰ ساعت
 • تعداد LED
  ۱ عدد
 • قطر برش سقف
  ۳ میلی‌متر
 • نوع پایه
  E27
 • شکل
  فلت
 • زاویه نوردهی
  ۱۲۰
 • جنس محافظ
  شیشه
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • بازه توان مصرفی
  تا ۵ وات

تصاویر، قیمت روز و خرید


لامپ رشد گیاه ۵ وات مدل GL-4W

لامپ رشد گیاه 5 وات مدل GL-4W

مشخصات

 • ابعاد
  ۸x8x12 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • توان
  ۵ وات
 • ولتاژ
  ۲۲۰ ولت
 • طول عمر
  ۱۰۰۰۰ ساعت
 • تعداد LED
  ۴ عدد
 • نوع پایه
  GU5.3
 • شکل
  هالوژن , فلت , سقفی , ال ای دی کوچک
 • بازه توان مصرفی
  تا ۵ وات

تصاویر، قیمت روز و خرید


لامپ رشد گیاه ۱۲ وات معین نور مدل E27

لامپ رشد گیاه 12 وات معین نور مدل E27

مشخصات

 • ابعاد
  ۸x8x14
 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • توان
  ۱۲ وات
 • ولتاژ
  ۲۲۰ ولت
 • فرکانس
  ۶۰ هرتز
 • میزان روشنایی
  ۳۰۰ لومن
 • طول عمر
  ۵۰۰۰۰ ساعت
 • تعداد LED
  ۱۲ عدد
 • نوع پایه
  E27
 • شکل
  حبابی
 • زاویه نوردهی
  ۱۸۰
 • جنس محافظ
  فلز

تصاویر، قیمت روز و خرید


لامپ رشد گیاه ۱۸ وات مدل F01

لامپ رشد گیاه 18 وات مدل F01

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۱۸x2x1
 • سایر توضیحات
  – مناسب جهت رشد گیاهان
 • – امکان نصب به دیوار یا سقف
 • وزن
  ۴۰ گرم
 • توان
  ۱۸ وات
 • ولتاژ
  ۲۲۰ ولت
 • فرکانس
  ۵۰-۶۰ هرتز
 • تعداد LED
  ۱۴۵ عدد
 • نوع پایه
  سیمی
 • شکل
  ریسه
 • زاویه نوردهی
  ۱۸۰
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ

تصاویر، قیمت روز و خرید


لامپ رشد گیاه ۳ وات مدل SA503

لامپ رشد گیاه 3 وات مدل SA503

مشخصات

 • ابعاد
  ۴.۵×۴.۵×۶ سانتی‌متر
 • سایر توضیحات
  مقاوم دربرابر گرد وخاک
 • مصرف بسیار کم وطول عمر بسیار زیاد
 • خلوص و تنوع در رنگ های تولید شده
 • درخشندگی چند برابری نسبت به لامپ های معمولی
 • طیف نور کامل بدون انقطاع وعدم لرزش نور
 • قابلیت تمرکز نور ، تغییر زوایای تابش و افزایش برد نور با استفاده از لنزهای متنوع
 • گریز حشارات از نور ایت لامپها
 • طراحی زیبا
 • مقاوم و عدم آسیب پذیری بر اثر ضربه ، لرزشهای ناگهانی و خاموش و روشن شدن های مکرر
 • تولید حرارت بسیار کم و کار دائم وقابل استفاده در دماهای ۴۰- تا ۸۵ درجه سانتی گراد
 • وزن
  ۳۲ گرم
 • فرکانس
  ۳۸۰-۸۴۰ هرتز
 • تعداد LED
  ۳ عدد
 • نوع پایه
  E27
 • شکل
  هالوژن
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ

تصاویر، قیمت روز و خرید


لامپ رشد گیاه ۲۸ وات مدل GL28

لامپ رشد گیاه 28 وات مدل GL28

مشخصات

 • ابعاد
  ۴.۸×۴.۸×۶.۵ سانتی‌متر
 • سایر توضیحات
  طیف کامل
 • ۱۵ قرمز
 • ۷ آبی
 • ۴ سفید
 • ۱ IR
 • ۱ UV
 • وزن
  ۵۰ گرم
 • توان
  ۲۸ وات
 • ولتاژ
  ۸۵-۲۶۵ ولت
 • فرکانس
  ۵۰ هرتز
 • میزان روشنایی
  ۵۰۰ لومن
 • طول عمر
  ۵۰۰۰۰ ساعت
 • تعداد LED
  ۲۸ عدد
 • نوع پایه
  E27
 • شکل
  هالوژن , تمام پیچ
 • جنس محافظ
  فلز
 • بازه توان مصرفی
  ۲۱ تا ۵۰ وات

تصاویر، قیمت روز و خرید


لامپ رشد گیاه ۵ وات نور استار پایه E27 کد NR 5L

لامپ رشد گیاه ۵ وات نور استار پایه E27 کد NR 5L

مشخصات

 • ابعاد
  ۸*۵*۳ سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰ گرم
 • توان
  ۵ وات
 • ولتاژ
  ۲۲۰ ولت
 • فرکانس
  ۲۰۰۰ هرتز
 • طول عمر
  ۱۰۰۰ ساعت
 • تعداد LED
  ۵ عدد
 • نوع پایه
  E27
 • شکل
  هالوژن
 • زاویه نوردهی
  ۱۲۰
 • جنس محافظ
  فلز
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ

تصاویر، قیمت روز و خرید


لامپ رشد گیاه ۵ وات مدل GL-5W بسته ۶ عددی

لامپ رشد گیاه 5 وات مدل GL-5W بسته 6 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۸x8x12 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • توان
  ۵ وات
 • ولتاژ
  ۲۲۰ ولت
 • طول عمر
  ۱۰۰۰۰ ساعت
 • تعداد LED
  ۵ عدد
 • نوع پایه
  GU5.3
 • شکل
  هالوژن , فلت , سقفی , ال ای دی کوچک
 • بازه توان مصرفی
  تا ۵ وات

تصاویر، قیمت روز و خرید


لامپ رشد گیاه ۵۰ وات مدل F2525-4060

لامپ رشد گیاه 50 وات مدل F2525-4060

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۰x40x1 سانتی‌متر
 • سایر توضیحات
  فول اسپکتروم
 • مناسب رشد گیاهان گلخانه ای و آپارتمانی و سبزیجات
 • نیاز به هیت سینگ برای نصب
 • دارای سنسور محافظ ولتاژ
 • وزن
  ۲۰ گرم
 • توان
  ۵۰ وات
 • ولتاژ
  ۲۲۰ ولت
 • فرکانس
  ۵۰ هرتز
 • میزان روشنایی
  ۱۲۰ لومن
 • طول عمر
  ۵۰۰۰۰ ساعت
 • تعداد LED
  ۱ عدد
 • نوع پایه
  سیمی
 • شکل
  فلت , چراغ پروژکتور و وال واشر
 • زاویه نوردهی
  ۱۸۰
 • بازه توان مصرفی
  ۲۱ تا ۵۰ وات

تصاویر، قیمت روز و خرید


لامپ رشد گیاه ۷ وات مدل R7 پایه E27

لامپ رشد گیاه 7 وات مدل R7 پایه E27

مشخصات

 • ابعاد
  ۸x7x5 سانتی‌متر
 • سایر توضیحات
  RED : 620-630NM
 • BLUE : 455-460NM
 • پایه E27
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • توان
  ۷ وات
 • ولتاژ
  ۲۲۰ ولت
 • تعداد LED
  ۳۲ عدد
 • نوع پایه
  E27
 • شکل
  حبابی , سرپیچ
 • زاویه نوردهی
  ۳۰
 • رده مصرف انرژی
  A
 • بازه توان مصرفی
  ۵.۵ تا ۱۰ وات

تصاویر، قیمت روز و خرید


لامپ رشد گیاه ۱۸ وات مدل LE2718B پایه E27

لامپ رشد گیاه 18 وات مدل LE2718B پایه E27

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰x10x16 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • توان
  ۱۸ وات
 • میزان روشنایی
  ۲۵۲۰ لومن
 • طول عمر
  ۱۰۰۰۰ ساعت
 • تعداد LED
  ۱۸ عدد
 • نوع پایه
  E27
 • شکل
  حبابی , تمام پیچ , سرپیچ
 • جنس محافظ
  فلز
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • بازه توان مصرفی
  ۱۰.۵ تا ۲۰ وات

تصاویر، قیمت روز و خرید


ضمن تشکر و امیدواری از مفید بودن این مطلب در راستای انتخاب و خرید شما، خواندن راهنمای خرید ساپورت و خرید مانتو ریرا نیز به شما توصیه می کنیم. شما مخاطبان عزیز می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه هر نوع سوال و نظر خود را با تیم پشتیبانی ورندل در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا