خودرو و ابزار آلات صنعتی

۱۸ مدل پیچ گوشتی برقی اورجینال با کیفیت بالا همراه با خرید اینترنتی

بهترین ها با ورندل

سوالاتی که قبل از خرید پیچ گوشتی برقی باید از خودتان بپرسید

میخواهید از پیچ گوشتی برقی برای چه کاری استفاده کنید؟

پیچ گوشتی های برقی به همه کار های خانه کمک می کنند، اما برای استفاده بیشتر از آن و استفاده ایمن و صحیح از آن، از خود بپرسید که پیچ به چه ماده ای بسته خواهد شد. به عنوان مثال، این ماده، چوب، تخته گچ یا MDF خواهد بود؟ بسته شدن به داخل مواد مختلف نیاز به قدرت متفاوتی دارد. بنابراین قبل از خرید به این موضوع فکر کنید.

میخواهید تا چه مدتی از پیچ گوشتی استفاده کنید؟

مدت زمان کار های خاصی را که برای پیچ گوشتی استفاده می کنید در نظر بگیرید. اگر قرار است مدت طولانی از آن استفاده کنید، به دنبال مواردی باشید که تا حد ممکن راحت و سبک باشند.

۱۸مدل پیچ گوشتی برقی +خرید

پیچ گوشتی شارژی چیست

در اصل از پیچ گوشتی برای انجام انواع کارهای خانگی از سر هم کردن قفسه٬ میز و صندلی گرفته تا سفت کردن دستگیره های در٬مورد استفاده قرار می گیرد.با اختراع پیچ گوشتی شارژی این ابزار دارای همان عملکرد پیچ گوشتی بوده که به آن نیرو اضافه شده است و نیازی نیست خودتان پیچ ها را سفت کنید.چنین ابزارهایی راه انجام کارهای خانگی را تغییر دادند. انرژی و زمانی که به وسیله پیچ گوشتی شارژی ذخیره می شود باعث شده که این یک ابزار محبوب در جعبه ابزار ها باشد.

تاریخچه پیچ گوشتی

پیچ گوشتی برای قرن‌هاست که مورد استفاده قرار می گیرد شواهد تاریخی حاکی استفاده از این ابزار در اواخر قرون وسطا می باشد.این ابزار کاربردی در فرانسه یا آلمان در قرن پانزدهم گسترش پیدا کرد. در فرانسه و آلمان هر کدام مخصوص خود را برای پیچ گوشتی داشتند.

۷ فاکتور اساسی برای خرید پیچ گوشتی برقی :

برای خرید یک دریل خوب، حتماً تا به حال به بررسی چند نمونه در این زمینه پرداخته اید و حسابی کلافه و سردرگم شده اید! ممکن است با برخی ویژگی ها و اصطلاحات مواجه شده باشید ولی استاندارد مورد نیاز خود را ندانید. مثلاً سه نظام مورد نیاز من باید چند میلیمتری باشد؟ یا اینکه قابلیت چکشی چیه و به چه درد می خوره؟ وزن دستگاه، امکاناتی مثل LED و یا مواردی از این دست چطور؟!

ما در این مطلب تمامی پارامترهایی که می تواند در خرید شما مؤثر باشد را به ساده ترین صورت بیان کرده ایم. همچنین میزان و حدود مناسب را نیز با ذکر ارقام و اعداد تا حدودی مشخص کرده ایم. در نتیجه جامع ترین راهنمای خرید دریل پیش روی شماست. پس در ادامه با ما همراه باشید.

۱. سه نظام و اندازه مناسب آن، شاه کلید انتخاب دریل دریل خوب

شاید به جرأت به توان گفت اولین و مهم ترین بخشی که باید در انتخاب دریل مناسب به آن توجه کنیم، سه نظام است. سه نظام به زبان ساده، قطعه ای است که انواع مته و سَری ها بر روی آن بسته می شوند تا عمل دریل یا همان سوراخکاری انجام شود.

سه نظام ها معمولاً در اندازه های رایج ۶.۵ میلیمتر، ۱۰ میلیمتر و ۱۳ میلیمتر ساخته می شود. این اعداد معمولاً برحسب اینچ یا میلیمتر بروی سه نظام حک شده است. این اعداد به معنای حداکثر قطر مته مورد استفاده است. مثلاً در سه نظام ۱۰ میلیمتر از مته های ۱۰ میلیمتر و کوچکتر می توان استفاده کرد.

سه نظام و کاربرد آن در دریل

سه نظام ها در دو نوع آچارخور و اتوماتیک (خودکار) تولید می شوند. تفاوت این دو، در نوع بسته شدن آن ها است. در واقع برای باز و بسته کردن مته ها در سه نظام آچاری به یک آچار مخصوص نیاز است که اغلب همراه خود دریل می باشد. اما در سه نظام خودکار به این ابزار نیازی نیست و این کار به آسانی با دست صورت می گیرد. سه نظام اتومات نسبت به آچاری، کارکرد آسان تری دارد. اما به گفته حرفه ای ها! گیرایی و محکم شدن مته در سه نظام آچاری بهتر صورت می گیرد.

سه نظام آچارخور
سه نظام آچارخور

اندازه مناسب سه نظام

با این توضحیات معمولاً سه نظام های اتومات و اندازه ۱۰ میلیمتر برای استفاده های خانگی، کار در منزل و اموری که تعویض سریع مته ها را می طلبد، مناسب هستند. دریل های با سه نظام ۱۳ میلیمتر نیز برای کارهای سنگین تر و کارگاهی انتخاب بهتری هستند. سه نظام های کوچکتر مانند ۶.۵ میلیمتر نیز برای ظریف کاری و امور ریز که دقت بالاتری نیاز دارند، طراحی شده اند.

یک نکته جالب :

در برخی مته­ ها (مته های پله ای) قطر میله ای که در سه نظام می رود از قطر مته کمتر است.  هر چند این مته ها به دریل های با سه نظام کوچک تر هم سازگارند. اما ممکن است مته قدرت کافی برای نفوذ در مواد متراکم را نداشته باشد.

مته پله ای
مته پله ای

گشتاور بیشتر به شما این امکان را می‌دهد که مواد متراکم مثل چوب سخت و فلز را راحت تر سوراخ کنید. اگر شما به این قدرت نیاز ندارید یک مته سبک تر و کوچکتر با گشتاور کم‌تر انتخاب کنید.

۲. قدرت دریل و قابلیت چکشی(ضربه ای)

بدون هیچ تردیدی دریلی که نتواند توان کافی بای انجام کارتان را داشته باشد، انتخاب مناسبی نیست. قدرت دریل ها بسته به نوع آن ها با اعداد و واحدهای مختلفی بیان می شوند. قدرت دریل های برقی برحسب وات و قدرت دریل دریل های شارژی بر حسب ولتاژ مشخص می گردد.

هرچه این عدد بالاتر باشد، توان و قدرت دستگاه بالاتر و به تبع آن میزان هزینه شما در خرید دریل نیز بالاتر خواهد بود.

قابلیت چکشی یا ضربه ای در واقع امکانی است که برخی از دریل ها برای کاربران فراهم می کنند. این قابلیت به شما این امکان را می دهد تا با اعمال نیروی مضاغف و با ضربات پر سرعت، پرتکرار و پشت سرهم، سوراخکاری با قدرت بیشتری انجام شود. خصوصاً برای کار در سطوح نسبتاً سخت. مانند دیوارهای گچی، سطوح بتنی، سیمانی و صفحات فلزی آهنی.

در نتیجه اگر قصد کار در این سطوح را دارید حتماً به این نکته توجه لازم را داشته باشید. ترجیحاً دریلی را انتخاب کنید که این قابلیت را داشته باشد.

۳. نوع طراحی دریل و راحتی استفاده از آن

طراحی یک ابزار باید به گونه ای باشد که شخص هنگام استفاده احساس راحتی داشته باشد. هنگامی که برای اولین بار یک دریل را بلند می‌کنید، ممکن است احساس خوبی داشته باشد. اما این نکته را نظر بگیرید که بعد از چند ساعت استفاده چه احساسی خواهید داشت. هنگام خرید دریل، بسته به کاری که می خواهید با دریل انجام دهید، بین قدرت مورد انتظارتان و اندازه و وزنی که می توانید با آن راحت کار کنید، انتخاب متناسبی انجام دهید.

البته طراحی دریل بر نوع استفاده از آن هم اثر گذار است. دریل ها بسته به طراحی به دو دسته تقسیم می­شوند: دریل های T شکل و دریل های تفنگی.

دسته در دریل­ های T شکل، در بخش مرکزی دریل است. در این نوع دریل ها، وزن دریل طوری توزیع شده است که فشار کمتری به مچ دست وارد گردد. در طرف مقابل بسیاری از دریل­ های برقی از طرح تفنگی بهره می­ برند که در آنها دسته در قسمت انتهایی دریل قرار دارد. در حالی که دریل های شارژی غالباً به صورت Tشکل طراحی و تولید می شوند.

طراحی شکل ظاهری دریل های شارژی و برقی

۴. سرعت چرخش دریل و قابلیت تنظیم آن

سرعت چرخش دریل یکی دیگر از پارامترهای هم در انتخاب یک دریل مناسب است. سرعت چرخش دستگاه، نقش مهمی در اعمال نیرو جهت کار در سطوح مختلف دارد. غالباً این سرعت برحسب دور در دقیقه مشخص می شود. همچنین قابلیت گردش به دو صورت ساعتگرد و پادساعتگرد نیز به سوراخکاری بهتر کمک فراوانی می کند.

معمولاً در بسیاری از دریل ها این سرعت در دو حالت قابل تنظیم است.

حالت اول که معمولاً کمتر از ۴۰۰ دور در دقیقه است، برای باز و بسته کردن پیچ ها و امور بسیار سبک مناسب است.

حالت دوم، معولاً شامل سرعت های بالاتر از ۷۰۰ دور در دقیقه شده که برای سوراخکاری و دریل در سطوح مختلف کاربرد دارد. این سرعت غالباً توسط دکمه ویا شستی دیمردار قابل تنظیم می باشد. به کمک شستی و با توجه به میزان فشار دادن و نگه داشتن شستی، سرعت تغییر می کند.

با کلاچ می توان نیروی دریل را تنظیم کرد

با کلاچ می توان سطوح مقاومتی برای نیروی وارده از دریل در نظر گرفت. وقتی نیرو به آن سطح رسید، کلاچ آزاد می شود و دیگر نیروی اضافی به پیچ وارد نمی شود. تنظیم درست کلاچ، جلوی خرده شدن پیچ، شکستن آن یا فرو رفتن درون جسم بر اثر اعمال نیروی زیاد را می گیرد.

کلاچ از داغ کردن موتور دریل، بر اثر مقاومتِ بیش از حدِ جسمی که دریل می شود هم جلوگیری می کند.

۵. ابعاد، ارگونومی و وزن دریل

بدون تردید هیچ چیز همانند راحتی استفاده و قرارگیری یک ابزار در دست، احساس خوشایندی به ما نخواهد داد. لذا طراحی بدنه و ارگونومیک بودن آن یکی از عوامل ظاهری مهم در انتخاب دریل است. همچنین برای انجام بعضی کارها باید دریل را برای مدت طولانی در دستتان نگه دارید.

پس اگر دستان کوچکی دارید یا مچ دستتان قوی نیست، دریلی سنگین و بزرگ انتخاب نکنید. استفاده رایج در منزل و امور سبک نیز شامل این مورد می شود. لذا غالباً دریل های با وزن کمتر از ۱.۲ کیلوگرم، انتخاب مناسبی برای دریل خانگی و انجام امور سبک هستند.

توجه به طراحی و ارگونومی دستگاه در کنار وزن مناسب در سلامت اعضای بدن خصوصاً در استفاده های طولانی مدت و کار با ردیل بسیار اهمیت دارد.

همیشه این نکته را در ذهن داشته باشید که وقتی قدرت بیشتر دریل را انتخاب می کنید، وزن بیشتری را باید تحمل کنید. چون موتور دستگاه و یا باتری دریلی که قدرت بیشتری دارد، معمولاً بزرگ تر و سنگین تر است. البته سنگین بودن دستگاه همیشه عامل بدی نیست. بلکه همین وزن و سنگینی در سوراخکاری و کار در سطوح سخت می تواند یک امتیاز مثبت تلقی شود.

۶. امکانات جانبی ( کیف همراه، دسته کمکی و چراغ LED و… )

یکی دیگر از پارامترهای فرعی که هنگام خرید دریل باید به آن توجه کنید، امکانات جانبی است. امکاناتی از قبیل دسته کمکی وخط کش تنظیم، باتری اضافه برای دریل های شارژی، کیف همراه، انواع سرمته و چراغ LED. درست است، وجود این قابلیت ها ضروری نیست. اما استفاده و کار با دریل را لذت بخش تر و راحت تر خواهد نمود.

امکانات جانبی را برای انتخاب دریل مناسب در نظر داشته باشید.

دسته کمکی ۳۶۰ درجه در تسلط و تمرکز شما برای کار در سطوح مختلف که نیازمند توجه بیشتر است، بسیار مؤثر و کارآمد می باشد. اگر دریل را مدام با خود حمل می کنید و یا به عنوان ابزار کار خود باید از آن در برابر خطرات مختلف حفاظت کنید. کیف یا جعبه همراه فراموش نشود. برخی از دریل ها با خود دارای جعبه همراه از جنس های مختلفی هستند. برخی نیز فاقد این تجهیزات بوده و باید شخصاً به فکر تهیه آن باشید.

چراغ LED نیز از جمله قابلیت هایی است که جهت تأمین نور در مناطق تاریک و کم نور کاربرد دارد. اگر از دریل برای مکان های تاریک نظیر کنج دیوار ها و یا کابینت ها استفاده می نمایید، LED می تواند کمک کننده شما باشد. در حال حاضر اغلب دریل های شارژی دارای این قابلیت هستند.

چراغ LED معیاری برای خرید دریل

۷. برند تولیدکننده و قیمت دریل

بدون شک نام برند و شرکت سازنده در هر ابزاری یکی از عوامل مهم در انتخاب است. در صنعت دریل نیز نام های آشنایی چون بوش (Bosch)، هیوندای (Hyundai)، ماکیتا (Makita) و رونیکس (Ronix) به فعالیت می پردازند. طبیعتاً شرکت سازنده تا حد زیادی از لحاظ کیفیت ساخت، امکانات و از طرفی دیگر افزایش قیمت نهایی محصول می تواند مؤثر باشد. همچنین از شرکت های کم نام و نشان نباید غافل شد. این شرکت ها به منظور ورود به عرصه رقابت و جلب نظر مشتریان غالباً امکانات مناسبی در ازای قیمت مقرون به صرفه ارائه می نمایند.

در ادامه این مطلب از راهنمای خرید پیچ گوشتی برقی شما را به۲۵ مدل برتر از این نوع محصولات جلب می نماییم. ناگفته نماند تمام این محصولات از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت نیز می باشند. شما عزیزان می توانید با مطالعه هر مورد به اطلاعات بیشتر در خصوص محصول انتخابی تان دست پیدا کنید.


پیچ گوشتی برقی پروکسون مدل ۲۸۶۹۰

پیچ گوشتی برقی پروکسون مدل 28690

مشخصات

 • اقلام همراه
  سری دو سو به سایز ۲.۵ در ۰.۴ میلیمتر، ۲ در ۰.۳۵ میلی متر و ۱.۵ در ۰.۳ میلی متر
 • سری چهار سو به سایز Size 0 and 1
 • سری ستاره ای به سایز T6, T8, T10
 • سری آلن داخلی (شش ضلعی) ۳.۰ – ۳.۵ – ۴.۰ – ۴.۵ – ۵.۰ میلی متر
 • سری آلن خارجی (شش ضلعی) ۱.۵ – ۲.۰ , ۲.۵ میلی متر
 • سایر توضیحات
  مناسب برای باز و بسته کردن پیچ های ظریف
 • طراحی منحصر بفرد و ارگونومیک
 • ساخت کشور آلمان
 • ابعاد
  ۳۴ × ۳۴ × ۲۴۰ سانتی‌متر
 • بازه سرعت گردش آزاد
  ۰-۵۰۰
 • توان
  ۴۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۲۰۰-۲۵۰
 • منبع تغذیه
  برق
 • وزن بسته بندی
  ۰.۶۹۳ کیلوگرم
 • ولتاژ پیچ گوشتی
  ۱۲ – ۱۸ ولت

تصاویر، قیمت روز و خرید


پیچ گوشتی برقی نک مدل NEK 46 SD

پیچ گوشتی برقی نک مدل NEK 46 SD

مشخصات

 • اقلام همراه
  – دفترچه راهنما
 • – سری پیچ‌گوشتی چهارسوی دوطرفه در سایز PH2
 • سایر توضیحات
  – دارای قفل سوییچ
 • – قابلیت تنظیم گشتاور در ۲۳ حالت
 • – دارای قلاب برای آویزان کردن
 • – دارای کابل برق ۲ متری
 • – دارای سه نظام خودکار ۱۰ میلی‌متری
 • ابعاد
  ۲۴x22x7 سانتی‌متر
 • بازه سرعت گردش آزاد
  ۵۰۱-۱۰۰۰
 • توان
  ۴۰۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۰-۷۵۰
 • منبع تغذیه
  برق
 • وزن بسته بندی
  ۱.۵ کیلوگرم
 • ولتاژ پیچ گوشتی
  ولت

تصاویر، قیمت روز و خرید


پیچ گوشتی برقی باس مدل ۶۱۰۸

پیچ گوشتی برقی باس مدل 6108

مشخصات

 • ابعاد
  ۷۰x190x220 سانتی‌متر
 • بازه سرعت گردش آزاد
  ۵۰۱-۱۰۰۰
 • سرعت حرکت آزاد
  ۰ تا ۱۰۰۰
 • منبع تغذیه
  برق
 • ولتاژ پیچ گوشتی
  ۲۲۰ ولت

تصاویر، قیمت روز و خرید


پیچ گوشتی برقی ای اند ال مدل ۱۳۵۷

پیچ گوشتی برقی ای اند ال مدل 1357

مشخصات

 • اقلام همراه
  – دفترچه‌ی راهنما
 • – نگهدارنده مغناطیسی ۶۰ میلی‌متری
 • سری رابط بلند
 • زغال اشانتیون
 • سایر توضیحات
  – گیربکس فلزی با استحکام بالا
 • – مکانیزم رفت و بازگشت
 • – قابلیت نصب خشاب پیچ‌‌های نواری
 • – سایز سری ۱/۴ اینچ
 • استیل برش خورده بصورت حلزونی و چرخ‌دنده‌های استیل گرما‌دیده برای عمر و دوام بیشتر
 • – موتور ۶.۵ آمپری قوی برای پیچ کردن قطعات فلزی به هم
 • – حداکثر گشتاور موتور: ۳۹ نیوتن متر
 • – دسته ضد لغزش و ماشه دو انگشتی برای راحتی و کنترل بیشتر
 • – چرخ‌دنده‌ها و دماغه فلزی برای اطمینان از دوام بیشتر هنگام کار
 • – طراحی عالی و ارگونومیک
 • ابعاد
  ۲۹۰x200x60 سانتی‌متر
 • بازه سرعت گردش آزاد
  ۲۰۰۱-۲۵۰۰
 • توان
  ۵۰۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۲۰۰۰-۲۵۰۰
 • منبع تغذیه
  برق
 • وزن بسته بندی
  ۱.۳ کیلوگرم
 • ولتاژ پیچ گوشتی
  ۲۲۰ ولت

تصاویر، قیمت روز و خرید


دریل پیچ گوشتی برقی هابو مدل ۵۸

دریل پیچ گوشتی برقی هابو مدل 58

مشخصات

 • اقلام همراه
  شارژر
 • یک عدد باتری
 • یک عدد سری پیچ گوشتی دوسو و چهارسو
 • یک عدد درفش
 • دو عدد مته آهن
 • ابعاد
  ۱۷۰x190x50 سانتی‌متر
 • بازه سرعت گردش آزاد
  ۱۰۰۱-۱۵۰۰
 • توان
  ۱۳۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۱۲۰۰
 • منبع تغذیه
  باتری
 • ولتاژ پیچ گوشتی
  ۱۲ ولت

تصاویر، قیمت روز و خرید


پیچ گوشتی برقی المکس مدل S.D 186

پیچ گوشتی برقی المکس مدل S.D 186

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۲۰x250x90 سانتی‌متر
 • بازه سرعت گردش آزاد
  ۱۵۰۱-۲۰۰۰
 • توان
  ۵۰۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۱۶۰۰
 • منبع تغذیه
  برق
 • وزن بسته بندی
  ۱.۷ کیلوگرم
 • ولتاژ پیچ گوشتی
  ۲۲۰ ولت

تصاویر، قیمت روز و خرید


پیچ گوشتی برقی المکس مدل S.D191

پیچ گوشتی برقی المکس مدل S.D191

مشخصات

 • سایر توضیحات
  موتور پرقدرت و با دوام
 • گیربکس صنعتی
 • ترکمتر دار
 • بلبرینگ ضد غبار
 • حالت دریل
 • بازه سرعت گردش آزاد
  ۵۰۱-۱۰۰۰
 • توان
  ۲۴۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۷۰۰
 • منبع تغذیه
  برق
 • وزن بسته بندی
  ۱ کیلوگرم
 • ولتاژ پیچ گوشتی
  ۲۲۰ ولت

تصاویر، قیمت روز و خرید


پیچ گوشتی برقی سفیر کد ۱۹۷۲

پیچ گوشتی برقی سفیر کد 1972

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مجهز به گیربکس صنعتی قابل تنظیم در گشتاورهای متفاوت جهت پیچ کاری
 • دارای موتور پر قدرت
 • استفاده از بلبرینگ های ضد غبار مطابق با استاندارد TUV
 • طراحی منحصر بفرد بدنه مقاوم در برابر انواع ضربات حین کار و سقوط دستگاه از ارتفاع
 • دارای کلید الکترونیک ضد غبار جهت عملکرد آسان
 • دارای طراحی ارگونومیک جهت کنترل آسان و کاهش خستگی ناشی از کار
 • اقلام همراهی دفترچه راهنما،یک جفت زغال یدک
 • ابعاد
  ۲۵۰x70x250 سانتی‌متر
 • بازه سرعت گردش آزاد
  ۵۰۱-۱۰۰۰
 • سرعت حرکت آزاد
  ۰-۳۵۰ ۰-۱۱۰۰
 • منبع تغذیه
  برق
 • وزن بسته بندی
  ۱.۵ کیلوگرم
 • ولتاژ پیچ گوشتی
  ۲۲۰ ولت

تصاویر، قیمت روز و خرید


پیچ گوشتی برقی هیتاچی مدل W6V4

پیچ گوشتی برقی هیتاچی مدل W6V4

مشخصات

 • اقلام همراه
  – سر پیچ‌گوشتی
 • – دقترچه‌ی راهنما
 • سایر توضیحات
  – دارای موتور ۶.۵ آمپر
 • – گشتاور: ۸۱.۵ اینچ‌برپوند
 • – عایق دوبل
 • ابعاد
  ۳۰۰x200x50 سانتی‌متر
 • بازه سرعت گردش آزاد
  ۲۵۰۱-۳۰۰۰
 • توان
  ۶۲۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۴۵۰۰
 • منبع تغذیه
  برق
 • ولتاژ پیچ گوشتی
  ۲۳۰ ولت

تصاویر، قیمت روز و خرید


پیچ گوشتی برقی مدل ۱۰۰

پیچ گوشتی برقی مدل 100

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۷۰x190x50 سانتی‌متر
 • بازه سرعت گردش آزاد
  ۱۰۰۱-۱۵۰۰
 • سرعت حرکت آزاد
  ۱۲۰۰
 • منبع تغذیه
  باتری
 • ولتاژ پیچ گوشتی
  ۱۲ ولت

تصاویر، قیمت روز و خرید


دریل پیچ گوشتی برقی پارکساید مدل ۳۰۰A1

دریل پیچ گوشتی برقی پارکساید مدل 300A1

مشخصات

 • سایر توضیحات
  کابل ۵ متری
 • ۱ عددی نوک پیچ گوشتی چهار سو
 • بازه سرعت گردش آزاد
  ۱۵۰۱-۲۰۰۰
 • توان
  ۳۰۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۱۶۰۰
 • منبع تغذیه
  برق
 • ولتاژ پیچ گوشتی
  ۲۳۰ ولت

تصاویر، قیمت روز و خرید


پیچ گوشتی برقی ای پی ان مدل ES10D

پیچ گوشتی برقی ای پی ان مدل ES10D

مشخصات

 • اقلام همراه
  دفترچه
 • سایر توضیحات
  – سه نظام ۱۰ میلی متری اتومات
 • – قیمت مناسب با کیفیت مطلوب
 • – گیربکس دو سرعته ۳۵۰ و ۹۵۰ دور در دقیقه
 • – دارای محور چپگرد و راستگرد
 • – دارای کلید گازی
 • – طراحی ارگونومیک و کاربری آسان
 • – دارای ترکمتر ۱۹ حالته مناسب بستن انواع پیچ
 • ابعاد
  ۲۲۰x240x60 سانتی‌متر
 • بازه سرعت گردش آزاد
  ۵۰۱-۱۰۰۰
 • توان
  ۳۵۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۹۵۰
 • منبع تغذیه
  برق
 • وزن بسته بندی
  ۱.۵ کیلوگرم
 • ولتاژ پیچ گوشتی
  ۲۲۰ ولت

تصاویر، قیمت روز و خرید


پیچ گوشتی برقی رونیکس مدل ۲۵۰۶

پیچ گوشتی برقی رونیکس مدل 2506

مشخصات

 • اقلام همراه
  – یک عدد سر پیچ گوشتی
 • – کیف
 • – دفترچه‌ی راهنما
 • سایر توضیحات
  – بسیار پر قدرت
 • – دارای گیربکس فلزی صنعتی
 • – دارای پوسته گیربکس فلزی با دوام
 • – سبک و پرقدرت
 • – مجهز به سیستم کلاچ اتوماتیک با قابلیت تنظیم عمق پیچ کاری
 • – دارای کیف ضد‌ضربه
 • ابعاد
  ۲۵x5x20 سانتی‌متر
 • توان
  ۶۰۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۰-۴۵۰۰
 • منبع تغذیه
  برق

تصاویر، قیمت روز و خرید


پیچ گوشتی برقی باس مدل NEW2022ED6108_3

پیچ گوشتی برقی باس مدل NEW2022ED6108_3

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۲۰x190x70 سانتی‌متر
 • بازه سرعت گردش آزاد
  ۱۰۰۱-۱۵۰۰
 • سرعت حرکت آزاد
  ۱۰۰۰
 • منبع تغذیه
  برق
 • ولتاژ پیچ گوشتی
  ۶۵۰ ولت

تصاویر، قیمت روز و خرید


پیچ گوشتی برقی محک مدل SDM-450

پیچ گوشتی برقی محک مدل SDM-450

مشخصات

 • اقلام همراه
  دفترچه راهنما
 • سایر توضیحات
  – ولتاژ: ۲۳۰ ولت
 • – قابلیت تنظیم گشتاور در ۱۹ حالت
 • – سه نظام خودکار ۱۰ میلی‌متری
 • – دارای عایق دولایه
 • – سبک و خوش‌دست
 • – قابل استفاده در محیط‌های مرطوب
 • – قابلیت استفاده در ارتفاع
 • – دارای کابل برق ۳ متری
 • – دارای گیربکس دو وضعیتی
 • – مجهز به قفل سوییچ
 • – ابعاد بسته‌بندی: ۲۵ × ۲۴.۵ × ۸ سانتی‌متر
 • بازه سرعت گردش آزاد
  ۵۰۱-۱۰۰۰
 • توان
  ۴۵۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۰-۳۵۰/۰-۱۰۰۰
 • منبع تغذیه
  برق
 • وزن بسته بندی
  ۱.۶۲ کیلوگرم
 • ولتاژ پیچ گوشتی
  ۲۳۰ ولت

تصاویر، قیمت روز و خرید


پیچ گوشتی برقی هیرو مدل HE7232

پیچ گوشتی برقی هیرو مدل HE7232

مشخصات

 • بازه سرعت گردش آزاد
  ۵۰۱-۱۰۰۰
 • سرعت حرکت آزاد
  ۹۵۰
 • منبع تغذیه
  برق
 • وزن بسته بندی
  ۱.۷۷۰ کیلوگرم
 • ولتاژ پیچ گوشتی
  ندارد ولت

تصاویر، قیمت روز و خرید


پیچ گوشتی برقی دیوالت DW269

پیچ گوشتی برقی دیوالت DW269

مشخصات

 • اقلام همراه
  – دفترچه‌ی راهنما
 • سایر توضیحات
  – استیل برش خورده بصورت حلزونی و چرخ‌دنده‌های استیل گرما‌دیده برای عمر و دوام بیشتر
 • – موتور ۶.۵ آمپری قوی برای پیچ کردن قطعات فلزی به هم
 • – حداکثر گشتاور موتور: ۳۹ نیوتن متر
 • – دسته ضد لغزش و ماشه دو انگشتی برای راحتی و کنترل بیشتر
 • – چرخ‌دنده‌ها و دماغه فلزی برای اطمینان از دوام بیشتر هنگام کار
 • – طراحی عالی و ارگونومیک
 • ابعاد
  ۲۹۰x250x60 سانتی‌متر
 • بازه سرعت گردش آزاد
  ۵۰۱-۱۰۰۰
 • توان
  ۵۴۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۱۰۰۰
 • منبع تغذیه
  برق
 • ولتاژ پیچ گوشتی
  ولت

تصاویر، قیمت روز و خرید


پیچ گوشتی برقی توسن مدل ۰۹۱۱SN

پیچ گوشتی برقی توسن مدل 0911SN

مشخصات

 • ابعاد
  ۸۰x200x200 سانتی‌متر
 • بازه سرعت گردش آزاد
  ۵۰۱-۱۰۰۰
 • سرعت حرکت آزاد
  ۴۴۰-۱۶۵۰
 • منبع تغذیه
  برق
 • ولتاژ پیچ گوشتی
  ۲۲۰ ولت

تصاویر، قیمت روز و خرید


پیچ گوشتی برقی ماکیتا مدل FS4300

پیچ گوشتی برقی ماکیتا مدل FS4300

مشخصات

 • اقلام همراه
  – نگهدارنده مغناطیسی ۶۰ میلی‌متری
 • – سری پیچ‌گوشتی چهار سو
 • – دفترچه‌ی راهنما
 • سایر توضیحات
  – دارای قدرت ۵۷۰ وات
 • – طراحی بسیار مناسب
 • – سرعت حرکت ۰ تا ۴۰۰۰ دور بر دقیقه
 • – طول کابل برق: ۲.۵ متر
 • – دارای LED برای کار در مکان‌هایی با نور کم
 • – دارای سری مغناطیسی
 • منبع تغذیه
  برق

تصاویر، قیمت روز و خرید


دریل پیچ گوشتی برقی کرون مدل CT12001

دریل پیچ گوشتی برقی کرون مدل CT12001

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – قابلیت چپ و راست گرد با سرعت متغیر
 • – دور قابل تنظیم
 • – مجهز به کلید گازی
 • ابعاد
  ۳۲۰x70x255 سانتی‌متر
 • توان
  ۷۱۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۰-۴۰۰۰
 • منبع تغذیه
  برق
 • وزن بسته بندی
  ۲ کیلوگرم

تصاویر، قیمت روز و خرید


دریل پیچ گوشتی برقی رابین مدل R1001

دریل پیچ گوشتی برقی رابین مدل R1001

مشخصات

 • اقلام همراه
  – دفترچه راهنما
 • – زغال اضافه
 • سایر توضیحات
  – دارای کابل برق ۲ متری
 • – دارای چراغ LED در حال کار
 • – دارای دکمه کم و زیاد کردن سرعت
 • ابعاد
  ۲۲۵x190x70 سانتی‌متر
 • بازه سرعت گردش آزاد
  ۱۵۰۱-۲۰۰۰
 • توان
  ۲۸۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۰/۴۴۰-۰/۱۶۵۰
 • منبع تغذیه
  برق
 • ولتاژ پیچ گوشتی
  ۲۲۰ ولت

تصاویر، قیمت روز و خرید


پیچ گوشتی برقی دنلکس مدل DX-9328

پیچ گوشتی برقی دنلکس مدل DX-9328

مشخصات

 • اقلام همراه
  دفترچه راهنمای فارسی
 • کارت گارانتی
 • سایر توضیحات
  دارای کابل ۳ متری مقاوم مطابق با استاندارد VDE آلمان
 • ظرفیت سه نظام: ۱۰ – ۱ میلی متر، فلز: ۱۰ میلی متر و چوب: ۲۶ میلی متر
 • بازه سرعت گردش آزاد
  ۱۵۰۱-۲۰۰۰
 • توان
  ۲۸۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۱۶۵۰
 • منبع تغذیه
  برق
 • وزن بسته بندی
  ۱/۸ کیلوگرم
 • ولتاژ پیچ گوشتی
  ۲۲۰ ولت

تصاویر، قیمت روز و خرید


پیچ گوشتی برقی کرون مدل CT12019

پیچ گوشتی برقی کرون مدل CT12019

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – قابلیت تنظیم سرعت توسط ولوم روی دسته
 • – قابلیت تنظیم جهت چرخش به چپ و راست توسط دکمه تعبیه شده بر روی دسته
 • – قابلیت تنظیم گشتاور جهت تنظیم میزان سفت شدن پیچ از طریق کلید ولومی مخصوص تعبیه شده روی سر پیچ گوشتی
 • – قابلیت تنظیم میزان عمق فرو رفتن گل پیچ روی کار از طریق کلید ولومی جداگانه مخصوص تعبیه شده در سر پیچ گوشتی
 • -دارای نوک استاندارد ۶ ضلعی و ۶ میلیمتری جهت استفاده از انواع سری های پیچ گوشتی های استاندارد موجود در بازار
 • ابعاد
  ۳۰۰x220x80 سانتی‌متر
 • بازه سرعت گردش آزاد
  ۲۰۰۱-۲۵۰۰
 • توان
  ۵۵۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۲۵۰۰
 • منبع تغذیه
  برق
 • وزن بسته بندی
  ۲ کیلوگرم
 • ولتاژ پیچ گوشتی
  VAC 220 ولت

تصاویر، قیمت روز و خرید


پیچ گوشتی برقی تک مدل Tak_dc6230ps

پیچ گوشتی برقی تک مدل Tak_dc6230ps

مشخصات

 • اقلام همراه
  سر پیچ گوشتی
 • دیمر
 • ابعاد
  ۵۰x50x300 سانتی‌متر
 • بازه سرعت گردش آزاد
  ۱۵۰۱-۲۰۰۰
 • توان
  ۱۸ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۱۶۰۰
 • منبع تغذیه
  برق
 • ولتاژ پیچ گوشتی
  ۲۲۰ ولت

تصاویر، قیمت روز و خرید


پیچ گوشتی برقی ماکیتا مدل TD 0101

پیچ گوشتی برقی ماکیتا مدل TD 0101

مشخصات

 • اقلام همراه
  – طراحی ارگونومیک
 • – دارای دسته‌ی لاستیکی
 • – حداکثر گشتاور: ۱۰۰ نیوتن‌متر
 • – طول کابلا برق: ۲.۵ متر
 • ابعاد
  ۱۸۴x67x192 سانتی‌متر
 • سرعت حرکت آزاد
  ۳۶۰۰
 • منبع تغذیه
  برق

تصاویر، قیمت روز و خرید


پیچ گوشتی برقی دیوالت مدل DW274K

پیچ گوشتی برقی دیوالت مدل DW274K

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۱۰x192x53 سانتی‌متر
 • بازه سرعت گردش آزاد
  ۲۵۰۱-۳۰۰۰
 • توان
  ۵۴۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۴۰۰۰
 • منبع تغذیه
  برق
 • ولتاژ پیچ گوشتی
  ۱ ولت

تصاویر، قیمت روز و خرید


پیچ گوشتی برقی محک مدل SDM-450

پیچ گوشتی برقی محک مدل SDM-450

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ابزارهای موردنیاز صنایع توسط گروه‌های تولیدی مختلف طراحی و تولید می‌شوند. یکی از گروه‌های تولیدی که در زمینه طراحی ابزارهای صنایع مختلف مهارت و قابلیت‌های بسیار خوبی از خود نشان داده است، بدون تردید محک نام دارد. افراد زیادی در صنایع مختلف نیازمند داشتن پیچ گوشتی هستند، اما آیا زمان آن فرا نرسیده که با پیچ گوشتی‌های سنتی و قدیمی خداحافظی کنیم؟ شرکت محک ابزارهای جدیدی همانند پیچ گوشتی های برقی تولید کرده که می‌توانند باعث راحتی انجام کار افراد در صنایع شوند. ما در این قسمت قصد داریم پیچ گوشتی برقی محک مدل SDM-450 را مورد بررسی قرار دهیم تا شما بتوانید با مزایا و قابلیت‌های فوق‌العاده این دستگاه، آشنا شوید.
 • ابعاد
  ۱۵۰x250x300 سانتی‌متر
 • بازه سرعت گردش آزاد
  ۵۰۱-۱۰۰۰
 • توان
  ۴۵۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۵۰۰-۱۰۰۰
 • منبع تغذیه
  برق

تصاویر، قیمت روز و خرید


پیچ گوشتی برقی توسن مدل ۰۹۱۱SN

پیچ گوشتی برقی توسن مدل 0911SN

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰۰x200x80 سانتی‌متر
 • بازه سرعت گردش آزاد
  ۱۰۰۱-۱۵۰۰
 • توان
  ۲۸۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۱۶۵۰
 • منبع تغذیه
  برق
 • وزن بسته بندی
  ۱.۶ کیلوگرم
 • ولتاژ پیچ گوشتی
  ۲۲۰ ولت

تصاویر، قیمت روز و خرید


پیچ گوشتی برقی دی سی تولز مدل S032 کد ۹۹۸

پیچ گوشتی برقی دی سی تولز مدل S032 کد 998

مشخصات

 • اقلام همراه
  ۱ عدد آداپتور شارژ
 • ۱ عدد شفت خم شونده
 • ۱ عدد افزاینده طول نوک پیچ گوشتی
 • ۲ عدد مته به شماره های ۲ و ۳ قابل اتصال به دستگاه
 • ۲ عدد نوک پیچ گوشتی دو سو ۵ سانتی
 • ۲ عدد نوک پیچ گوشتی چهار سو ۵ سانتی
 • ۶ عدد نوک پیچ گوشتی ستاره ای
 • ۴ عدد نوک پیچ گوشتی دو سو ۲.۵ سانتی
 • ۷ عدد نوک پیچ گوشتی چهار سو ۲.۵ سانتی
 • ۵ نوک پیچ گوشتی آچار آلن ۲.۵ سانتی
 • ۴ عدد نوک پیچ گوشتی چهار پر ۲.۵ سانتی
 • ۸ عدد بکس
 • ابعاد
  ۱۷۵x140x48 سانتی‌متر
 • بازه سرعت گردش آزاد
  ۰-۵۰۰
 • سرعت حرکت آزاد
  ۲۰۰
 • منبع تغذیه
  باتری
 • وزن بسته بندی
  ۱.۳ کیلوگرم
 • ولتاژ پیچ گوشتی
  ۴.۸ ولت
 • ویژگی‌های پیچ گوشتی برقی و شارژی
  نشانگر شارژ باتری

تصاویر، قیمت روز و خرید


پیچ گوشتی برقی اینتیمکس مدل ۰۱۳۰

پیچ گوشتی برقی اینتیمکس مدل 0130

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۳۰x200x50 سانتی‌متر
 • بازه سرعت گردش آزاد
  ۵۰۱-۱۰۰۰
 • سرعت حرکت آزاد
  ۱۰۰۰
 • منبع تغذیه
  برق
 • ولتاژ پیچ گوشتی
  ۲۲۰-۲۳۰ ولت

تصاویر، قیمت روز و خرید


پیچ گوشتی برقی دوو مدل DAES500

پیچ گوشتی برقی دوو مدل DAES500

مشخصات

 • اقلام همراه
  – ۶ عدد سری پیچ‌گوشتی
 • – دفترچه راهنما
 • سایر توضیحات
  – گیربکس فلزی با استحکام بالا
 • – ابزارگیر آهنربایی
 • – مکانیزم رفت و بازگشت
 • – دارای گیره کمربند
 • – دسته نرم و ارگونومیک
 • – دارای گیربکس فلزی صنعتی
 • – دارای پوسته گیربکس فلزی بادوام
 • – سبک و پرقدرت
 • ابعاد
  ۱۹ × ۸ × ۲۸ سانتی‌متر
 • توان
  ۵۰۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۲۰۵۰
 • منبع تغذیه
  برق
 • وزن بسته بندی
  ۱.۸ کیلوگرم

تصاویر، قیمت روز و خرید


پیچ گوشتی برقی مدل naabsell-62

پیچ گوشتی برقی مدل naabsell-62

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۷۰x190x50 سانتی‌متر
 • بازه سرعت گردش آزاد
  ۵۰۱-۱۰۰۰
 • منبع تغذیه
  باتری
 • ولتاژ پیچ گوشتی
  ۱ ولت

تصاویر، قیمت روز و خرید


پیچ گوشتی برقی ماکیتا مدل FS4000x

پیچ گوشتی برقی ماکیتا مدل FS4000x

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۷x6x21 سانتی‌متر
 • بازه سرعت گردش آزاد
  ۲۵۰۱-۳۰۰۰
 • توان
  ۵۷۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۲۵۰۰-۳۰۰۰
 • منبع تغذیه
  برق
 • ولتاژ پیچ گوشتی
  ۲۲۰ ولت

تصاویر، قیمت روز و خرید


پیچ گوشتی برقی متابو مدل SE 4000

پیچ گوشتی برقی متابو مدل SE 4000

مشخصات

 • اقلام همراه
  دفترچه راهنما
 • سایر توضیحات
  فوق سبک و حرفه ای
 • ابعاد
  طول ۲۵.۰ عرض ۶.۰ ارتفاع ۱۹ سانتی متر سانتی‌متر
 • توان
  ۶۰۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۰-۴۴۰۰
 • منبع تغذیه
  برق
 • وزن بسته بندی
  ۱.۵ کیلوگرم

تصاویر، قیمت روز و خرید


پیچ گوشتی برقی توسن مدل ۰۹۰۱S

پیچ گوشتی برقی توسن مدل 0901S

مشخصات

 • اقلام همراه
  سر پیچ گوشتی
 • ابعاد
  ۷۰x170x170 سانتی‌متر
 • بازه سرعت گردش آزاد
  ۵۰۱-۱۰۰۰
 • سرعت حرکت آزاد
  ۷۰۰
 • منبع تغذیه
  برق
 • ولتاژ پیچ گوشتی
  ۲۲۰ ولت

تصاویر، قیمت روز و خرید


پیچ گوشتی برقی اخوان مدل ED004

پیچ گوشتی برقی اخوان مدل ED004

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای سیستم کنترل سرعت (دیمر دار) – قفل کن سرعت – چپ گرد و راست گرد – دارای ۲۸۰ وات قدرت – ۳۰۰۰ دور در دقیقه و تا مته ۱۰ میگیره – دارای سه نظام اتوماتیک
 • ابعاد
  ۲۵x6x25 سانتی‌متر
 • بازه سرعت گردش آزاد
  ۲۵۰۱-۳۰۰۰
 • توان
  ۲۸۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۳۰۰۰
 • منبع تغذیه
  برق
 • وزن بسته بندی
  ۲.۵ کیلوگرم
 • ولتاژ پیچ گوشتی
  ۱۲ ولت

تصاویر، قیمت روز و خرید


ضمن تشکر و امیدواری از مفید بودن این مطلب در راستای انتخاب و خرید شما، خواندن راهنمای خرید ساپورت و خرید مانتو ریرا نیز به شما توصیه می کنیم. شما مخاطبان عزیز می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه هر نوع سوال و نظر خود را با تیم پشتیبانی ورندل در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا